0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Artık çok yoruldum çok şükür Rabbim e bı kız evladı verdi üzerini çıkartma ma asla isteniyor kızlar konuşuyorum hadi annecim uzerni çıkarim oyun oynayacağız diyorum yok banami sin demiyor kaçıyor ağlıyor napcagimi sasrdim valla sizin bebeklerinz de böyle mi ne kadar sürer kızlar artık kafayı yemek üzereyim 18 aylık bu arada 

17 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından
Aksine soyunmayi seviyor giydirincede duruyo kaçmıyor aglamiyor 18 aylik oglum hic yasamadim öyle durum
(1,752 puan) tarafından
Maşallah ne güzel bnm kızımda 18 aylık
-Reklam-
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Benim ki de oyleydi zorla giydiriyordum napim yani kolunu bacağını tutuyordum şekilde keyfini beklesem ohoo simdi 4 yaşında itiraz etmiyor artık 
(1,752 puan) tarafından
Bı yersi çıkar diye de korkuyirn
(7,687 puan) tarafından
Çıkmaz yani sonuçta cekistirme yok ya da canını acıtacak kadar tutulmuyor
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Benim kızım üstünü değişirken mizmizlaniyo ama hele bez değiştireceğim zaman Allah'ım dışardan biri derse işkence ediyorum sanar.kendini yırtıyor yerden yere vuruyor niye böyle oldu bilmiyorum 1 buçuk  aydır falan böyle 20 aylık 
(1,752 puan) tarafından
Allah Allah neden böyle yapıyorlar aynen altını çıkarırken de öyle
(1,140 puan) tarafından
Valla ben de anlamadım ne güzel rahatliyorlar aslında ya benim de aklım almıyorlar
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Canim benim kizim bez devistirirken cok zorlardi ben careyi bi tane pelus tavsani var ina da kulot bez giydirmekte buldum onun da bezini degistiriyoruz sende deneyebilirsin bi bebegine kiyafetlerinden giydir bak o hic aglamiyo falan de o sekilde ikna et. İlaci da oyle iciriyom ben
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Çıkarırken sorun yok çıplak durmayı seviyo sıkıntı giydirirken 
0 oy
(415 puan) tarafından
Benim kızım 20 aylık neredeyse 1 yaşından beri alt değiştirmek ve kıyafet değiştirmek işkence gibi çıkarmaya ikna oluyor ama asla giyinmek istemiyor cıplak durmayı seviyor inşallah geçer sizinki de bizim ki de
0 oy
(4,681 puan) tarafından
bu aralar benimkide ayni agliyor depresyona girmiş .d
0 oy
tarafından
Benm kızımda küçüklüğünden beri sevmez zorla ağlaya ağlaya bez üst değiştiriyoz 25 aylık canm . Ağlayarak çıkarmaya çalışuyırm sağa dönüyo sola dönüyo çok direniyo giyinirkende öyle 
0 oy
(11,082 puan) tarafından
16 aylık oğlum, bi iki aydır aynı durumdayız. Asla giydirmiyor kendini. Asla izin vermiyor bezini değiştirmeme. Nasıl geçecek bilmiyorum. Soyunup çıplak kalsın ondan mutlusu yok 
0 oy
(915 puan) tarafından

Benimki altını alırken öle resmen evde kovalamaca oynuyoruz bende dikkatini çekecek bişi veriyorum eline  20 aylık benim oğlumda bide hamileyim valla nefesim kesiliyor ama kaçışı yok :D

0 oy
tarafından
Şükür benimki ses etmiyo 2 bucuk yaşında 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Benimki de aynı canım banyodan da nefret ediyo bi de oynasın diye oyuncak koyuyorum ona bile bakmıyo kurulayana kadar ağlıyo sürekli napcam bilmiyorum 16 aylık eskiden severdi oy oy 
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Canim bizimkide oyle gobus nerdeymis diyorum. Gobek deligimi gosteriyorum seninki nerdeymis diyorum. Dikkat çekecek biseyleri yap oyunla falan. Bizde de oyle ama en güzeli oyun oynatmak. Kolunun biraz gevset hadi sen cikar qnnem de  sonra parmaklari kaybedelimmi falan diyip bi sekilde oyuna dökmeye calis. Insallaj akli erdikce rahatlarlar. Esim kızıyor ne oynatti seni diye de, yarim saati buluyor tulumu çıkarıp ustunu degistirmek
0 oy
(257 puan) tarafından
Bir dönem benim oğlumda aynıydı çok zor seni cok iyi anlıyorum. Ben psikoloğa bile danışmıştım zamanla geçiyo canım biraz sabret
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Bnm kız altını deisince öyle yapyr bağırıyor aglyr sanki dovmusler onu gibi artık degisine kadar saclarim dik dik oluyor sonra biseyler verip kandırıyorum onu vala olacak gibi değil çünkü bnmkide 18 aylık 
0 oy
(2,537 puan) tarafından

Kızım 18 aylık çok sever giyinmeyi annesinin kızı giyim bizim kırmızı çizgimiz :D

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Benim kızımda öyle 10 aylık.  Aşırı zorluyor beni üst değisirirken umarım büyüdükçe düzelir 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 333 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 433 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde tazeanneeee (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 468 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,480 göst.