0 oy
145 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Yenidoğan fotoğraf cekimi yaptiricaz ama evde mi yaptirsak stüdyoya mi gitsek bilemedim. 36 haftalik hamileyim yarin kaynanamla gorumcem gelecek dogururum da haber vermem diye korkuyolar heralde. Annem benle yaşıyor sagolsun hamileyken bana o bakti esim gorevde. Stüdyoya giderken ben yengemle abim gelsin yengemin iki çocuğu var tecrübeli bana yardimci olur diyorum eşim kardesim gelsin diyor. Yarali parmaga işemez bir kez nasilsin iyimisin diye sormadi hamileyken de oncesinde de. Bebek tutmayi zaten bilmez bekar gelse bana ne faydasi olacak. Bi yandan da evde yaptirsak o kadar kisi huzur verirler mi bilmiyorum ne yapmaliyim. Çekimi 4-5-6 günleri araliginda dusunuyorum. 7. Gün bi aksilik olmazsa sünnet yaptiricaz. Siz ce evde mi olsa yoksa stüdyoda mi

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğururum da haber vermem diye korkuyorlar sghjfdhj :D
(64 puan) tarafından
Ne bileyim erkenden gelince asklima baska bisey gelmiyor  gelecekleri mesafe de 4-5 saat sancim tutsa dogurmadan gelirler halbusemki
tarafından
Hahahh çok tatlısın ya :) onlar da heyecanlanıyorlar napsınlar ilk torun mu
(64 puan) tarafından
Yok ayol  eltim de hamile aramizda iki hafta var onlar beraber yaşıyorlar normalde onun ucuncu benim ilk çocuğum bir de gorumceme ben kırgınım ama o ikizler burcu gibi umursamaz dengesiz
tarafından
Anladım canım. Haftan baya erkenmiş telaşlandırmasınlar da yani.. Hatta sen bir hafta da erken söyle. 36 ise 35teyim de. Doğum yaklaştıkça strese sokmasınlar seni hadi ne zaman doğacak falan diye düşünüp.
(64 puan) tarafından
Yarin sabaha bilet almislar geliyolar. Esim suriyede ailesine çok düşkün ona daha var desem o da rahat durur orda gelemez sonra doguma. Gecen sancim cikti nstde ay gelecez diye tutturdular kalo kirmak istemiyorum gelsinler onlarinda torunu ama beni cok yoruyorlar psikolojik olarak fiziksel olarak da gorumcem hic bi is yapmiyor yan gel yat osman kayinvalidem de cok hizmet istiyor ben yapamiycam annemin yapmasini istemiyorum kemik erimesi falan cok hastaligi var
-Reklam-
0 oy
(2,428 puan) tarafından
Stüdyo da oluyo çekimler hem konsept falan yapıyorlar hepsini eve taşımak zor olmazmı
(64 puan) tarafından
Evin kirlenmesi cok bisey değil oturma odam var bi makinaya cekilir temizlenir ben emzirme konusunda falan rahat olurmuyum diue düşünüyorum
(84 puan) tarafından
1 yaş çekimlerde aynı fiyat mi acaba
(64 puan) tarafından
Bilmiyorum ki daha zor oluyor ama 1 yasina kadar beklemiyolar 10 aylikken falan yapiyolar genelde yas sendromu olmadan
(84 puan) tarafından
Ya duymadım hiç böyle bişey malum ilk çocuk
(64 puan) tarafından
Benimde ilk cocuk son zamanlarda o kadar araştırdım ki profesyonel oldum  bu arada eve gelenle anlaştım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 82 göst.
16 Eylül 2023 Aile kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi_kelebegi (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 27 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu

381,192 soru

11,411,810 cevap

34,954 kullanıcı

...