0 oy
266 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (0 puan) tarafından

1 haftadir sag bacagimda bole yara cikti sonra ayni bacagimda bitane daha bu yaradan cikti sol bacagimdada bitane cikti ve vucudum kasiniyo kizlar agriyo yaralar yasayan bilen varmi ya bu yara ciktiginda bi kac gun sonra ateslenir gibi ve halsiz oldum

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çıban. Kara melem al eczaneden . Krem
(0 puan) tarafından
hm tamam canim saolasin
tarafından
Geçmiş olsun . Ağrısı çok oluyor ya .Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(684 puan) tarafından
Seni korkutmak istemem ama aynısının daha kötüsü kayınpederim de çıktı ve nefterle kesip orayı boşaltmak zorunda kaldılar çok berbat bişey adam günlerce yürüme yuruyemedi resmen ağrıdan birde onun kasığına yakın bı yerde çıkmış öyle dediler kara merhem diye bişey varmış onuda sonradan öğrendik ve buna buradaki doktorlar et yiyen çıban demişler olduğu bölgeyi semsert yapıp morartiyormus daha önce hiç görmedim duyduğumu söylüyorum 
0 oy
(352 puan) tarafından
Kene isirmis seni onun yarası 
0 oy
(68 puan) tarafından
Okut canım kendinınbende de cokmcıkardı hep okuturdum yavas yavas gecti ama izleri duruyor 
0 oy
(94 puan) tarafından
Benim çok küçükken yüzümde çıkmıştı. hacı halam agaçtan ince bir serçe parmak kadar dal kesti yeşil. Yüzüme sürerek okudu sonra onu bir evin çatısına attı o dal kuruyunca yüzündekide geçecek dedi öyle de oldu izi bile kalmadı bir kaç gün içinde

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
31 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serapasyaasaf (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
1 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 292 göst.
0 oy
1 cevap 99 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervela (7,266 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,385,038 cevap

34,884 kullanıcı

...