0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Geçen gün bahsettim burada. Kaynanama misafir  gelecekmiş eltim bana diyor sen de tepsi yap gel diye. Buna benzer bir sürü şey oldu. Kayınvalidem ben yokmuşum gibi davranıp hiçe sayıyor. Bende de birikti. Bir önceki postumda paylaşmıştım. Eşimle dün akşam konuşurken konu kendi ağırlığını koymadığında insanların seni hiçe saydığından bahsetti eşim. Bende evet 1.5 yıldır annene karşı saygısızlık olmasın diye sustum ama artık kendi ağırlığımı koymam gerekiyor dedim. O bugün annesiyle konuşmaya gidecek. Umarım doldurulup gelmez 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye gıdecek kadar büyüdü ki mesele
(261 puan) tarafından
Sadece mesele bu değil yaa. Kadın beni görmezden geliyor ben rahatsız oluyorum eşimde bunun farkında. O yüzden de konuşmak istedi eşim
-Reklam-
0 oy
(915 puan) tarafından
Yaaa boşversene kız takmazsa kendini bilir sen de onu görme gez yani eşine bunu soylemeseydin bile şimdi gitcek konuşcak sana daha kin gutcek kayinvaliden
(261 puan) tarafından
Eşim bekarken seslediklerinde ben gitmezdim şimdi de o yüzden gitmeyiz diye sana demiyorlar ben annemle konuşurum benim yapmış olduğum birşeyden dolayı eşime böyle davranma diyecekmiş.
0 oy
(119,483 puan) tarafından
esinis dolmaya musaotse dolup gelir
(261 puan) tarafından
Aslında annemin hatasını anneme senin hatanı da sana söylerim diyor. Herşey karşılıklı sana da dediğimde kabul edeceksin dedi. Dur bakalım artık dolacak mı ne yapacak bilmem
(119,483 puan) tarafından
aslinda hersey erkek annesinde bitiyo oglunjn evlendigini kabul etse evine gitmese bi sure ciftler birbirine evlilige sorumluluga alisana kadar sabretseler ama nedense hep bi mudehale
0 oy
tarafından

Bak sana söyle söyleyim ne sen eşinin annesine olan sevgisini düşüncesinin değiştirebilirsin ne de annesi eşinin sana olan duygusunu düşüncesini hatta seni kötülerse emin ol annesine kızacaktir sen masum oldukça sen kötüleme annesini iyiydik hostuk de annesi kötülerse onda art niyeti arar ;))) 

(261 puan) tarafından
Annesine sevgisini asla etkilemem o annesi benden önce o varmış ama artık ben varım. Aynen öyle ben evime geldiklerinde hizmetimle ikramlarımla eşim ne kadar özen gösterdiğimi biliyor. Giderken de anneni kırmadan üzmeden söyle yine de kıyamam dedim. Eşim az çok neyin ne olduğunu biliyor. Ama yine de etkilenir diye düşünüyorum.
tarafından
illa ki etkilenir ama sen üstüne gitmemeye bak sana onun lafıyla gelirse eşin karşılığını ver durduk yere kendini strese sokma değmez
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sizde onu görmezden gelin konuşmaya gidecek kadar büyümemeli,ha yeri gelince eşin sende varken lafı açar
(261 puan) tarafından
Eşimin gitme sebebi büyütmek değil emin olun. Diğer eltim için Ayşe kuralları olan insan ondan çekiniyorum diye ve o kıskanmasın diye beni hep geri planda bıraktı. Eee onlar bize gelmesin diyemem eşimin ailesi sonuçta bende elimden geldiği kadar iyi olmaya çalışıyorum. Ama kayınvalidem ayrı gayrı yaptığı için bu sefer yapmak istemiyorum görmezden geliyorum ve eşimde fark ediyor bunu. O yüzden kendisi konuşmak istedi. Bende sen bilirsin dedim. Yani ben doldurmadım eşimi benim hatamı da gelir bana söyler.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 325 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 274 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde Seliminanasi2020 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 874 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 419 göst.