0 oy
271 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Ben 2 çocuk annesiyim eşim tek çocuk olduğu için annesi ona çom düşkün tamam anlıyorum ama bizimkilerle aklını bozmuş annemle araında bir sokak mesafe var yakın zamana kadar eşimi telefonla arasa annemde olduğumuzda evdeyiz diyodu kıskanıyor kadın ilk çocuğumda doğum yaptım anneme ellerin pis yapma sen bakma çocuğa nazaf değdirirsin falan bunları dedi sonra ben söyleyince aa brn mi dedim falan ikincide sırf kıskançlık olmasın diye hastaneye refakatçi onu bıraktım yine kavga çıktı ya soğudum artık annemi arayıp çirkef karı dedi yine biz alttan aldık ama çok samimi olamıyorum böyle daha birsürü şey yaptı neyse eşim arıyo bunu işte karın aramıyor artık beni istemiyor galiba hizmet etmek işte birsürü şey ki ben her geldiğinde yemeğini çayını kahvesini meuvesini allah ne verdiyse veriyorum o davet bekliyor gel anne bende öyle yapamıyorum kızlar eşimde annesiniyle olan konuşmalarını bana anlatıyor iyice soğuyorum napıcam çok uzun oldu kusura bakmayın 

8 Cevaplar

+1 oy
(6,213 puan) tarafından
Kız senin hakkında konuşmasın bosver onu 

Sen yine insaflisin anneme çirkef diyecek laf edecek ellerin pis çocuğa bakma diyecek ben ona cay kahve yemek vercem 

Allahın selamını vermem sen kimsin de onu diyorsun 

Bence sen fazla altta kalıyorsun bacım mesafe koymanın zamanı baya olmuş 
-Reklam-
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Eşinin saklamamasi güzel.bazilari anası ile karısını çekiştirip eve gelip karısını öper eskilerin bir sözü vardır.nush ile uslanmayanin hakkı tekrir,tekrir ile uslanmayanin hakkki kotektir diye.tabi ki döv demiyorum ama demekki yüzüne vurup mesafe koyma zamanı gelmis
0 oy
(465 puan) tarafından
Valla kocamdir diye demiyorum kimle konuşursa yanımda hoparlörü açar konuşur öyle olunca da bana da hemen laf atma fırsatı doğuyor:))
(36 puan) tarafından
Benimkide anasıyla konuşurken hoparlörü açıyodu açtırmıyorum açtığında birkeresinde bu korena oldu ben daha tanı koymadan kayınpeder olmuştu çünkü dedim olursa tatile gitmwyelim bak laf olur dedim eşimde izin almıştı ona denk geldi neyse dedim yaprqk çıkarqyım ajşamdan yemek falan yapamaz uyuyamadım stresten bizde görüştük bizde de vqrsa diye neymiş niye önce arqmdım diye karının ağzınq sıçayım dedi hoparlörü bilmiyo açık olduğunu ben şok dedim bişeye ihtiyacın vqrmı yok siz gidin ben turp gibiyim falan işye bunlar hep birikti bende ama sırf eşimin hatrına duymazdan geldim şimdi açma hoparlör sinir olmayayım diyorum
0 oy
(831 puan) tarafından
Aslında fırsat vermiş oluyor Esim bana der GT orda kendin de der annesine de o mesafede ***** mıyım diyecek kadr demişti deseler de demez cok fırsatlç verecek biri degil bu tarz konuşmalardan acayip rahatsz olur aslında dememesi annesinede anne orda bak gelinin git derdini sen anlat demesi gerekiyor 
(36 puan) tarafından
Benimki inatlaşıyor onunla gel davetiyemi lazım falan diye ya ben yine cumaları arıyordum benim oğlanın 3. Yaş günü evim küçük qbimler teyzemler falan kalabalık dedim pasta alırız annemde bişeyler hazılar orda kutlaruz arqdım onuda davet ettim burnumdan getirdi neymiş evde yapaymışım sıpmıyosak sadece annem ve o babası gelsinmiş birsürü tantana gelmedi doğum gününe annem çağırmamış onun eviymiş o çqğırmalıymış of of neyse sonra kandil geldi eşim ara dedi aradım açmadı dönmedi benide artık hiç arqmıyorum cumaları da kestim
(831 puan) tarafından
Boşver gitsin ben hiç ustune gtmem sahsen gtmiyormda
0 oy
(499 puan) tarafından
Niye bu kadını nazlanıp kendi annene söylenene sustun ki kusura bakma en başta tavrını koyacaktın. Suan a kadın napsa hakli annene cirkef demesine bile susmuşsun pes
0 oy
(12,963 puan) tarafından
Seni iyice soğutuyor olması bir yana en azından anası ile bir olup senin dedikodunu yapmıyor. Valla sana olumsuz yorum yapmayacağım canım benim kaynanam annem ile ilgili bu kadar konuşsa muhtemelen evime bile almazdım evine bile gitmezdim soğuman gayet normal ama eski defterler açılmıyor ise kaynanan saygısızlığına devam etmiyorsa görmezden gel artık bu mesafeden devam et 
(36 puan) tarafından
Hiç bişey olmamış gibi davranıyor hatta annem yakın dün kayınvalideme gittij annem aradı annende gelsin çay içmeye dedi ısrarla bide teli aldı elimden ben söyleyeyim gel dedi sonra annemde geldi ah benim kin tutmayan annecim
0 oy
(993 puan) tarafından
Onun evladı kıymetli tek de Siz ağaç kovuğundan mi çıktınız? Bir defa yaşını başını almış kadın hiçbir hakla sizin annenize babanıza ailenizden herhangi birine kırıcı hakaret içeren tek kelime edemez etmemeli sınırı bunu duyduğunuz yada şahit olduğunuz ilk anda cekmeliydiniz oğlunu çok kıskanıyor ondan böyleyse evlendirmeseydi ! Siz bunlara aileniz eşiniz için müsamaha gösterdiniz diye hep böyle devam etmez eşiniz annesiyle ne konuştuğunu size anlatmak yerine siz rahatsz olduğunuz durumları anlatın o bunları gidip annesine anlatsın ailesinin huzurunun bozulduğunu söylesin bence 
0 oy
(993 puan) tarafından
Kayinvalidenizin evladı kıymetli tek de Siz ağaç kovuğundan mi çıktınız? Bir defa yaşını başını almış kadın hiçbir hakla sizin annenize babanıza ailenizden herhangi birine kırıcı hakaret içeren tek kelime edemez etmemeli sınırı bunu duyduğunuz yada şahit olduğunuz ilk anda cekmeliydiniz oğlunu çok kıskanıyor ondan böyleyse evlendirmeseydi ! Siz bunlara aileniz eşiniz için müsamaha gösterdiniz diye hep böyle devam etmez eşiniz annesiyle ne konuştuğunu size anlatmak yerine siz rahatsz olduğunuz durumları anlatın o bunları gidip annesine anlatsın ailesinin huzurunun bozulduğunu söylesin bence
(36 puan) tarafından
Söylese ne olur birbirlerine herşeyi konuşup bişey olmamış gibi davranıyorlar benden de öyle yapmamı istiyor ince ince laf sok diyor bende diyorum ki ben laf söylersem konuşmam bidaha bide eşim kayınvalidemin kiradaki evinden kirayı alıyor bizim evin kresini ödüyoruz ona gebe işte kalmasın bizim hakkımız diyor çünkü o ev eskiydi oturtmadı bizi kirqsı sizin olsun dedi işte onu da al asın diyo eşim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 489 göst.
17 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 272 göst.
0 oy
21 cevap 1,162 göst.
0 oy
19 cevap 1,039 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde Arwen95 (27 puan) tarafından soruldu

379,329 soru