0 oy
127 göst.
Aile kategorisinde (684 puan) tarafından
Kızımın uykusu çok ağır gece uykusuna yatınca yanında top atılsın uyanmiyor Düzce'de oturyoryz 23 Kasım'da deprem oldu ben ona koşarken o hala uyuyordu :D saçma gelebilir size ama bu beni çok tedirgin ediyor babamız 24 çalışıyor bı gün evde bir gün işte gece bişey olursa duyamazsa diye aynı yatakta yatıyoruz zaten 1.5 yaşında oğlum var 3 kattayiz stresim çok sizlerinde çok biliyorum ama bu çocuğun uykusuna nasıl bı çare bulabilirim 

4 Cevaplar

0 oy
(7,419 puan) tarafından
13  aylık benımkide gece uykusunu çok seviyo uyanmıyo
(684 puan) tarafından
Oğlum 18 aylık ve o neredeyse her sese tepki verir benim gibi kızımda aynı babası babsina kaldırmaya sabah 10 sefer giderim kalk sofra hazır diye
-Reklam-
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Bizde 3 uncu kattayiz kızım 7 yaşında benimki ise uyumuyo gece 3 e kdr uyanık biz uyuyoruz o hala uyanik
(684 puan) tarafından
Allah Allah çok garip vallaha çocuklarda düzen kalamdi
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Aynı  durumu  yaşadım  benimkide  6 yaşında  Düzce  depremini  duyup  hissetmedi  bir  sürü  hali  düşmüştü odasında  rüya sanmış  o sesleri  gidip  eşim  uyandırmisti  oğlumu  iyiki  uyanmadı  duymadı  korkmasindan iyidir  derin  uyumasi  hisseden gören  arkadaşları  uzunca  bir süre unutmadilar 
(684 puan) tarafından
Duzcenin neresinde oturuyorsun
(2,055 puan) tarafından
Merkeze yakın  bir  köydeydim  artık  orada  yaşamıyorum
(684 puan) tarafından
Bende cumayerine oturuyorm
0 oy
(15,231 puan) tarafından
Bişey yapamazsin. Herkesin bünyesi fıtratı farklı. Benim de mesela uykum aşırı ağırdı. Ta ki anne olana kadar. Şimdi baya hafifledi sayılır.. ama kardeşimin uykusu tilki uykusu gibidir. Tık sesine uyanir. Fıtrat meselesi yani
(684 puan) tarafından
Benim de öyle çocuk olmadan önce de biri üstümü ortsun hemen uyanırım bekarken de böyleydi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 645 göst.
0 oy
19 cevap 224 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
0 oy
10 cevap 136 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu

380,150 soru