0 oy
643 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Babam zaten arsız biri herşeye sinirlenir en ufak birşey olur kızar sana dövecek yer arar. Kocam desen ah ahhhhhhhh ben ne desem yanlış anlıyor bağırıyor çağırıyor diyor hep annengil orada boşanmak istiyorsan Boşan diye, bende dedim ben öyle birşey mi dedim, beni hep sık boğaz ediyor benden olmayan şeyler istiyor ben gene onu idare ediyorum. Birgün çıkıyor diyor Seni çok seviyorum seni hep istiyorum diyor, birgün geliyor annenlerdesin zaten söyle anne, babaya diyor boşan diyor. Ya bugün daha düşük iğnesi,progestan aldım 4 aylık kocaman bebek karnımda. Şarkı açtım dışarı çıktım elimi cebime attım şarkı dinleye dinleye ağladım yürüdüm saatlerce. Çünkü hamileyim karnımda günahsız bir kız çocuğu var Allah'ım inşallah kaderini benim kaderim gibi yazmaz. Dediğim tek şeyse O kadar erkeksiniz şuanlik Akrabası var o kadının üstüne yükler kaç tane erkek. Dedim yük olma evde fazla durma çık git evden kadın rahat etsin dedim. Neymiş ben namussuz muyum? Diyip bağırdı çağırdı hayır ben öyle demek istemedim dedim, herşeyi yanlış anlıyor, kanamam geldi annem mi yaptı diye bağırdı. Ah ah dedim bu nasıl Keder. Hep boşanacam mı acaba diye düşünüp duruyorum çocuklarım nolcak diye. Kafam hiç iyi değil. Artık İnancımı kaybettim herşey için. Evlilikte de inancımı kaybettim Aşktada 

9 Cevaplar

0 oy
(243 puan) tarafından
Rabbim bu guzel gecede goruyodur ac ellerini semaya dua et kuzum cok zor seni o kadar iyi anliyorumki..hayat zor ama sen guclusun karnindaki sabiyi dusun allahim yardimcin olsun ins..
(6,668 puan) tarafından
Sen ne yaptın cnm bi ara sende boşanma aşamasındaydın
(243 puan) tarafından
biz atlattik sukur iyiyiz suanda bosanmak istemedigini soyledi deneyelim dedik bakalaim
(6,668 puan) tarafından
Çok sevindim cnm umarım öylr bişeyde olmaz yuva yıkmak kolay değil helede hamileyken
(243 puan) tarafından
Tsk ederim canim benim sagol herseyin hayirlisi napalim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah sana sabır eşinede akıl fikir versin canım allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Cnm madem böyle bir hayatın var çekme o kocani Allah'a şükür saglikliysan çocuğuna baka bilirsin kendini ezik görüp kadere isyan etme 
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Kiz  hani seni paylasamiyolardi ayy daha gecen gun suzin komik aninizi okumustum yaa kadere bak
tarafından
Tamam öyle anımız var. Ama her fırsatta annengildesin zaten boşan diyor D*engesiz
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Ben seni anlamıyoreee cnm bir anın bir anını tutmuyor

tarafından
Benimde bir hayatım bir hayatımı tutmuyor bende anlamıyorum, her günüm değişken, dengesiz koca işte
(27,177 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun kuzum
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum
0 oy
tarafından
Sürekli aklında boşanmak varsa iyi değil  yaaa
0 oy
tarafından
Sen ne demişsin o ne demiş hiç anliyamadim ben yaaaa 
0 oy
(674 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm sürekli boşanmayı ağzına alması çok kötü benim eşim kaç senelik evliyiz ağzına almaz o lafi nası kavga yapsak bile en kötü kavgamızda ağzımdan boşanmayla ilgili bi laf çıksa bile çok kızar ağzına alma o lafı diye çok fazla üzme kendini karnındaki bebeğini düşün her şeyi boşver sen üzüldükçe oda üzülür unutma

İlgili sorular

+5 oy
35 cevap 996 göst.
19 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Ela1306 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 303 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 301 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 509 göst.
12 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Zehrraa (1,462 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,507 kullanıcı

...