0 oy
139 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Annemin dolaplarını kaplamak istiyorum. Kaplayıp memnun kalan var mı? Avantajarı ve dezavantajları nelerdir 

5 Cevaplar

0 oy
(5,844 puan) tarafından
Burda bekleyeyim bende istiyorum seneye beyaza kaplamak sütlü kahve şuanda 
(1,618 puan) tarafından
6 metre 100 tl trendyolda beyaz renk
(5,844 puan) tarafından
İşte kullanışlı mı bilmiyorum ya çevremde hiç kaplayan yok boyayan var ama kaplama yok bende açıkçası boyamak istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Kaplamaktansa boyamak daha iyi bence
0 oy
(683 puan) tarafından
Kuzenim kullanıyor severek instagram da renklerdir hayatı diye sayfa var o ordan almıştı canım 
0 oy
(7,737 puan) tarafından
Ablamın eltisi kapladı onlat kendi yaptı rezil ettiler dolapları dolaplarda eski moden olduğu için girintili çıkıntılıydi ondan sanırım dümdüz Bir model olsa kolay olurdu
0 oy
(40 puan) tarafından
Ben geçen sene kaplattim eşime memnunum beyaza kaplattim yeni gibi oldu kulplarinida değiştirince yakından bakınca tabiki kaplama olduğu belli ama uzaktan gerçek gibi duruyor silinmeside kolay çok düzgün yapistiramadik çok çabuk katlanıyor ama olsun eski halinden çok daha güzel oldu tezgah arasını da kapladım ben şimdilik kabarma vs olmadı 
(11,266 puan) tarafından
Tezgah aran düz mü nasıl canım benim de kabartmalı çiçekler falan var kaplama olmaz diye düşünüyorum tutar mı ki acaba
(40 puan) tarafından
Tezgah arası düzdü evet cnm kağıdı aldığın yere sor cnm onlar bilgi verir tutup tutmayacagi hakkında
(11,266 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 237 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 35yasannesi (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
19 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kedili9 (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...