0 oy
591 göst.
Diğer kategorisinde (491 puan) tarafından
merdivene cıkıp yaparim 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Merdiven sıkıntı olabilir canım 
tarafından
Yardım edebilecek kimse yokmu canım veya esiniz yardım etse
(491 puan) tarafından
eşim sabah alti aksam sekiz bucuk geliyor yemek cay derken sabah erken uyandigi icin hemen onda yatiyor diyemiyorum bende ona
tarafından
Anladım canım yakında akraba falan yokmu son zamanlara gelmişsiniz tehlikeli gibi geldi bana
(491 puan) tarafından
kimseden kimseye bir fayda olmuyor inan carsamba yakin bir arkadasim gelip camlari silip perdeleri takacak bnde bugünden mutfak dolaplarini siliyim dedim ona utanirim diyemem diye annem hereyi yapardi oda daha yeni amaliyat oldu evde tek basina yatiyor onunlada ilgilenemiyorum :(
tarafından
Rica et canım imkanın varsa arkadaşına biraz para verebilirsin yada çocuğu varsa çocuğuna eşya alabilirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay otur dinlen bebeğinden önemlimi uzanmaya falan kalkma 
(491 puan) tarafından
cok haklisin cesaret edemedim zaten ama evim pis yağlı üzülüyorum
0 oy
(1 puan) tarafından
Merhaba ben 20 gun once dogurdum cok wukur ama bebeyimin boynuna 3 kere gobek dolanmisdi sezeryan oldum.Wimdi cocugumda hava yetmezliyi var.Hamileliyimde her iwi yapiyordum kendimi cok yordum yukarilara cikip mutfak dolaplarini temizliyordum o yuzden wimdi cocugum boyle.cok pismanim hamileligimde kendimi o kadar yordugum icin.Zamanin az kalmis uzan dinlen iw yapma cok.sonra pisman olmak istemiyorsan once kendini cocugunu dusun.InwAllah hayirlisiyla kucagina alirsin
(983 puan) tarafından
Allah şifa versin bebeğine bunu sen kendin mi düşünüyosun yoksa doktor mu dedi çok yorgunluktan kaynakli diye bende hep iş yapıyorum da korktum
(9 puan) tarafından
Benimde evim ayrı ama kaynanamda yemek yapiyom 2 ev birden temizliyorum 34.haftadayım hergün hali örtülerini sirkeliyorum bazen belimin ağrıdığıda oluyor bi evi temizleyene kadar digeri kirleniyor kaynanam kızıyo bazen yapma diyo yeter ama kirli olunca da bi insanin evi laf söz oluyo buyüzden zor oluyo
(983 puan) tarafından
Anliyorum canim benimde oyle evim ayri gebelikten once iki evide temizlerdim yemegi yapardm kaynanama is kalmazdi simdi 7 haftalik gebeyim dikkat ediyorum yemegi yapiyorum beraber yiyoruz kendi evimi temizliyorum o kendi evini temizliyor bu sefer cok dikkat ediyorum ilk gebeligimde dusuk yapmistim
(9 puan) tarafından
Benim de ilk gebeliğim düşük yaptım gelişmemişti ama kesesi 3 aylıktı  bu ikinci gebeliğim ilk 4 ay dikkat etmeye çalıştım tehlikem geçene kadar sonra abartıyosun dediler tehliken geçmiştir rahata alıştın falan bende artık yapmaya başladım
(983 puan) tarafından
Allah kucagina almaya kismet etsin Allah kimdeyede muhtac etmesin kolay kolay kimseden bisey rica edemem mesela ama konu bebek olunca mesela gecen hafta camlarimi silmesi icin kaynanamdan rica ettim yapti sagolsun ama ben cok sıkıldım kendim yapamaigim icin daha gebelik haftam 7+4
0 oy
(264 puan) tarafından
Cnm annenden falan rica etsen gelmezmi bende yaptim ama benm haftam kucuk
(491 puan) tarafından
annem yeni amaliyat oldu cnm
0 oy
tarafından
Bende silicem hep yağ olmuş. Yağ çöz sıkmadan çıkmaz. Oda beni bunaltıyor öksürmekten içim dışıma çıkıyor. Anneme de kıyamıyorum. Başka da kimseye ağız eğmem zaten. Bilmiyorum nasıl olucak. 
(491 puan) tarafından
Allah kolaylik versin Allah esirgesin
0 oy
(264 puan) tarafından
Alt dolaplari kendin sil yavas yavaş yükseklerede eşinin tatil oldugu gün birlikte yapin
(491 puan) tarafından
aksam eşime söyliycem bir saatini ayirirsa sileriz insallah ayirirda
(264 puan) tarafından
Ayirmasi lazim ısrar et
0 oy
(983 puan) tarafından
Durumun iyiyse canim bir gunlugune bir yardimci al seni anliyorum bende temizlik yapamadan duramiyorum ama senin haftan cok canim Allah saglikla kucagina alma kismet etsin
(491 puan) tarafından
suanda 130 tl m var ve herkez 200 den agzini aciyor keske tutabilsem keşke
(983 puan) tarafından
Bence arkadasinla samimiysen ondan rica et canim deki ben mutfak dolaplarini da silmek istiyodum ama korkuyorum birsey olur diye sen bana yardim edermisin su anda elim darda fakat elime para gecince karsiligini veririm diye yada cocugu falan varsa ona biseyler alabilirsn yada bir hediye
(491 puan) tarafından
arkadasimin 8 aylik bir oglu var benm bebegimin cinsiyetide oglan
arkadasim adan z ye ana kucagi besik bebeginin hic giymedigi elbiseleri toplayip bana verdi durumuda iyi zaten kabul etmez sil desem siler ama ben cok mahcup hissedeerim daha bebegine dogdu doğali bir takim aldim
(983 puan) tarafından
Seni anliyorum canim bende oyleyim kimseye muhtac etmesin rabbim kimseden birsey rica edemem kolay kolay ama mesele bebek olunca mecbur kaliyosun mesela gecen hafta camlarimi silmesi icin kaynanamdan rica ettim yapti sagolsun ama ben cok sıkıldım kendim yapamadigim icin
(983 puan) tarafından
Arkadasina da bravo valla cok kisi yapmaz bunu bu zamanda herkes birbirinin gozunu cikarmaya bakiyor olsun canim sende elinden geldigi kadar yap mesela ip al elinden geliyoaa arkadasinin ogluna patik ör yelek ör ipler ucuz mesela trde hem daha anlamli olur el emegi
0 oy
tarafından
Bence sen silme kuzum yardım edicek kimse yokmu akraban vs 
(491 puan) tarafından
inanki yok yakin bi arkadasim camlari silip perdeleri asacak
tarafından
Kıyamam ya keşke yanımda olsaydın şimdi komşum yada aynı memeleket valla gelip evin bütün işlerini sana yapardım bende o şeyleri çok çektim
(491 puan) tarafından
Allah bin kez razi olsun düşünmen bile yeter Allahim güzel gönlune göre versin inşallah
gebeligim riskli geciyor aşilama ile oldu nst de sancim cikiyor kendim cesaret edemiyorum tam yelteniyorum sonra geri cayyorum
tarafından
Ayy emeğine yazık sakın deneme kız işi boşver mühim olan sağlığın ikinizin de sende sağol canım benim❤️❤️
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla benim kuzenim 39haftalik yapıyodu o doğumu kolay olsun diye bilerek yapıyodu hatta o temizlikten 2 gün sonra doguma gitti rahat doğum yaptı ikinci çocukta da aynısı yaptı 
0 oy
tarafından
Canım bende yaptım ıkı üç gün kendıme gelemedim belim çok agrıdı yapacak olan kımse yok mu
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Canm sen yapma artık kendine daha dikkat etmen gerek eşin yardım edebilrse izinli gününde yardımcı olsun yoksa birine söyle yapsınlar cnm sen artık yorulma 
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Bana klirsa yapma canım bide son haftalardasin dikkat et kendine
0 oy
(864 puan) tarafından
Hayır çıkma merdivene sakin canm bak ne olur ne olmaz 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 237 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 35yasannesi (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
21 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,495 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 368 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu

380,718 soru

11,398,882 cevap

34,923 kullanıcı

...