0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından
Kızım 19 aylık uyuyordu birden kusarak uyandı baya bi kustu 15 dakika geçmeden kakasını yaptı ishal olmuş ateşi yok şuan ilk defa böyle bişey oluyor rota virüsü mü acaba diye endişelendim normal bi üşütmede olabilir mi rota olsa nasıl anlarım korktum kızlar ya napmalıyım şuan yarın hastaneye götüreceğim 

5 Cevaplar

0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ne yedi en son
(114 puan) tarafından
Gittik canım hastaneye doktor salgın var dedi ilaç verdi yemek yedirmeyi dene eve gidince yemezse geri gelin serum takalım dedi
(1,634 puan) tarafından
İyi yapmışsınız gitmekle çok ağır yemek verme canım hafif şeyler yesin toparlar Allahin izniyle
(114 puan) tarafından
Patates haşladım yemedş şimdi pirinç lapası yapıyorum inşallah yer sonra muz denicem ishalini iyi gelir belki
(1,634 puan) tarafından
Yag hafif şeyler yesin kafi yoğurt falanda olur
(114 puan) tarafından
Hiç bişey yediremedik bugün
-Reklam-
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bence takip et rota mı bilmiyorum ama 2. Si olursa sabaha bekleme götür 
(114 puan) tarafından
Hadi ya tamam canım doktor acil yok oturduğum yerde ondan şimdi götürmedim yoksa hemen giderdim ama takip edicem teşekkür ederim
(1,824 puan) tarafından
Çorba falan demişsin yukarıda ama ne çorbası 2 günde dolapta ısıtmadan kaldıysa o değildir bence ama 2 kez falan ısıtıp geri koyduysan o da olabilir
(114 puan) tarafından
Yok canım normalde de 2 günlük yaparım yiyeceği kadarını ısıtırım aslında ama fark etmeden biraz dışarıda falan mı kaldı bilmiyorum bakalım yarın götüreceğim teşekkür ederim
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Oğlum rota olduğunda fışkırarak kusmuştu 
(114 puan) tarafından
Kızım öyle kusuyor canım kakası da çok fazla mukuslu sizinde öyle miydi
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Benim oglum da gecen hafta öyle oldu. Hic bir şeyi yokken önce birden kustu arkasından ishal oldu. 2 3 boyle devam etti yemeden icmeden kesildi. Doktora götürdüm kilosuna bakti su kaybi olmuş dedi iğne yazdı kusmamasi icin onu vurdu ishali icin de toz ilac yazdı onu verdim..igneden hemen sonra kendine geldi 
(114 puan) tarafından
Bugün götürdüm canım bi tane şurup verdi bide toz serum verdi suya katıp içircekmişim yemek yedirmeyi dene yemezse serum bağlayalım gelin dedi 5 tat kaşığı kadar çorba içirebildim uyudu şimdi uyanınca pirinç lapası denicem yemesee serum taktırmaya gidicem
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Korkutmak istemem ama öncesinde kasılma gibi birsey yasadi mi canim yegenim soguk havale gecirdiginde öyle olmustu bi doktora götür mutlaka gecmis olsun 
(114 puan) tarafından
Olmadı herhalde farketmedim canım bugün götürdüm doktora öyle bişey demedi ama
(114 puan) tarafından
Havale geçirse doktor bişey derdi herhalde
(7,249 puan) tarafından
Allah korusun canim usutmusmu kuzu ne dedi ya
(114 puan) tarafından
Salgın var dedi canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
26 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 599 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 272 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde Hatice3370 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
8 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu

379,741 soru

11,368,039 cevap

34,850 kullanıcı

...