0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (427 puan) tarafından
Kizlar sorum yukarda hastaneye ona göre gitcem.Randevu da bulunmuyor rica edicem yaptıranlar cvp verebilir mi 

1 cevap

0 oy
tarafından
Sabah verirsen öğleden sonra çıkar E nabız da görünür kan testi neticede 
tarafından
Doğum kontrolü bilmiyorum ama tiroidin çok yüksek hamile kalman zor kaldın diyelim bebek Allah korusun düşer düşmedi diyelim hasta doğma ihtimali yüksek tabi Allah ın dediği olur bunlar teorik bilgiler
muhtemelen o yüzden düşük yaptın sen fsh ı düzeltmeye kalkma tiroidi düzelt gerisi hemen düzelir hamile kalman için tiroidin 2,5 dn az olması lazım ilacının dozu yükselmesi lazım sen dahiliyeye görün
(427 puan) tarafından
Düşük olmadj canım kalbi durdu en yüksek o dediğim değer 4 sene önce idi o zaman bile düşmedi.Kizim 3 yaşında ama doğru o deger önemli şuan ilaç kullanıyorum dahileyeye de yeni gitttim canım.
tarafından
Bu hormonların hepsi tiroide bağlı tiroid iyiyse gerisi kendiliğinden iyi olur yeni sonuca göre tsh bakmışlar dır o kaç çıktı
(427 puan) tarafından
4 çıktı
tarafından
Gene yüksek ilacın yetersiz geliyor bak 25 mg yükselmesi lazım ya da az kilo vermen lazım ekmeği kes hazır gıdaları şekerli gıdaları kes bari
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
4 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 211 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde _kubra123 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
4 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...