0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (496 puan) tarafından
Kızlar biliyorum şuan da bir çoğunuz bana haline şükret diycek zaten şükrediyorum tabikide ama morale ihtiyacım var. Çok kötü bir evde oturuyorum örneğin yatak odamda bir tane yatak ve iki kapılı bir dolap var halı bile yok iki kapılı dolaba ucumuzun de kıyafetlerini koymaya çalışıyorum temizledigim zaman hiç gözüme güzel gelmediği için hiç temizlemek istemiyorum sadece yatak odası değil evin her yeri böyle yerler tahta Vileda yapamıyorum viledanin bezi hep takılıyor. Daha önce güzel evlerde oturdum eşyalarım falan güzeldi seve seve yapardım. Sonra bir durumlar oldu hepsi gitti. Şimdi hiç içimden gelmiyor motive olamıyorum ama yapmayınca da huzursuz oluyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ben seni çok iyi anlıyorum eski evde ne kadar temizlik yaparsan yap gözükmüyor gibi geliyor insana ben yeni evde oturuyorum ama çok önceden ilk evliliğimde eski bir evde oturuyordum orada bende hiç temizlik yapmak istemezdim içimden gelmezdi 
(496 puan) tarafından
Aynen iste öyleyim
-Reklam-
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Deprem demi yıkıldı evin esyan 
(496 puan) tarafından
Yok depremde değil esyalarimizi falan satmak zorunda kaldık para sıkı timiz oldu
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Allah feraha çıkarsın 
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Bi evi siz ev yaparsınız. Bu düşünceden çıkın bi an önce. Biz lojmandayiz. Küçük ve basık bi ev. Sizin yine yerleş ahsapmis bizim yerler beton. Mutfak dolapları eski ve mutfak minicik. Hele banyosu hiç güzel değil. Bi dusakabin yok mesela
(1,892 puan) tarafından
Bizimki baya eski ve hiç bakım yapılmıyor. Herkesin banyo fayanslari şişmiş durumda. Hatta geçen sene birisinin üzerine düşmüş. Pencere balkon kapısının olduğu taraflar rutubet tutuyor
(402 puan) tarafından
50 yıllık falandı tezgahı fayansdı üstüne kendimiz dolap yaptırmıştık. Zaten biz çıktık bir sene sonra yıkım kararı geldi.
(402 puan) tarafından
Biraz içine giren masraf yapsa aslında çok güzel olur ama ancak zarar veriyorlar. Yıllardır boya yapmamıslardı girdiğimiz evde kat kat boyamak zorunda kalmıştık. Mutfağa dolap yaptırmıştık. Herkes bir işin ucundan tutsaydı gayet güzel olurdu bence.
(1,892 puan) tarafından
O konuda haklisiniz. Alaturka tuvalet tıkalı. Acıcı falan döktük ama yok açılmadı. Klozette de taharet musluğu yoktu halbuki çok ucuz bir şey. Bizden önce oturan 3 -4sene ne yapmış bilmiyorum
(402 puan) tarafından
Bizden önceki taktığı musluğu söküp götürmüştü ya ötesi yok bence:)
0 oy
(2,105 puan) tarafından
Benim evim yeni bina ama küçük her odaya girişim bi yerimi çarpıyorum eşyalar üstüme üstüme geliyor valla eşimin babasının evi kira vermiyoruz dua et diyo ama bıktım valla Allah yokluğunu göstermesin ama hiç bişey gelmiyo içimden neyi nereye koysam çıban gibi duruyo bunalıma giriyorum hep bu evde sende bunalıma girmişsin o duygu nasıl geçer hiç bilmiyorum ama Allah yardımcınız olsun bian evel düzenli bi eviniz olur inşallah 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Benim ev durumumu bilenler vardır yazmıştım ama inan şu an o bile gözüme gelmiyor vardır bı hayr diyorum ki son zamanlarda çok takmistim 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Haklısın cnm insanin evi güzel ve düzenli olmadimi temizlik yapmakta gelmiyor icinden ama üzülme inşallah yakın zamanda düzenlersiniz. 
0 oy
(402 puan) tarafından
Allah kimseyi gördüğünden geri koymasın. İnşallah durumlar düzelir canın isterken güzel istediğin gibi evin ve eşyaların olur içinde huzurla ve sağlıkla yıllarca oturursun.
0 oy
(352 puan) tarafından
Benim de eşyalarım eski ama eski eşyalar daha guzel sen bakma biz fakirlerin gözüne eşyalar hep güzel geliyor ama zengin adam da eski antika eşyanın peşinde evi güzelleştiren eşya değil temizlik her şey temiz pak olursa evin senin cennetin olur 
0 oy
(48,531 puan) tarafından
benim evde eski kötü degil ama sifir da degil gözüme batan yerler depremden beridir saray gibi geliyo. inşallah istedigin gibi eve cikarsinda inan hepsi bos saglik olsun

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,630 göst.
0 oy
10 cevap 159 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 283 göst.
19 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu

378,419 soru

11,326,940 cevap

34,780 kullanıcı

...