0 oy
501 göst.
Diğer kategorisinde (909 puan) tarafından
Evim  diyelim haftanın altı günü temiz yedinci günü kirli o gün gelir hep :)) size de öyle oluyor mu

7 Cevaplar

+1 oy
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle canm valla tam tespit 
-Reklam-
0 oy
(705 puan) tarafından

Aramizda binlerce km var o geldiğinde evim hep tertemiz olur kuytu köşe dip bucak aklina ne gelirse yaparim  :D

(909 puan) tarafından
Ohh benimkiyle az mesafe var üç ayda bir gelir dikkat ettim nedense denk geliyor
(705 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun benimki yakin olsa hergün gelirdi kesin
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Seninki haftada geliyormus benimki hergün sabahın köründe geliyor :'(

(2,623 puan) tarafından
Kiz anahtari at biyere esine sole kaybettim de mecbur degistircek oda sole ya biri bulursa eve girerse falan diye
(909 puan) tarafından
Aynen çok zekice
(2,351 puan) tarafından
Gizli gizli yatak odama banyoma giriyor biliyor musunuz kapiyi kapartiyorum bilerek ben ortada olmuyum kapi açılmış oluyor anlamayim diyede örtüyor
(2,623 puan) tarafından
Ayyyy yok artik yaaa belki banyoda ozel biseyin var afedersinde belki canim isdeti kulodumu sutyenimi olece attim banyoya bu ne arsizliktir yaa sen dedigim gibi yap kuzum degistir evin anshtarini
(2,351 puan) tarafından
Elle geçim gerçekten çok zormuş
0 oy
tarafından
Ay hiç sorma benim kaynana 7 24 saat bizde evim toplu her gün fazla dip köşe yapamasam da evi topluyom bebekle zor oluyo
(909 puan) tarafından
Sonra arkamızdan laf ederler pis diye
0 oy
(233 puan) tarafından
Aynen öyle valla ev berbat beni. De aradılar sana gelicez diye bende sbaah misafirliğe gelmiştim Allah'tan :))))
0 oy
tarafından
Bana geçenlerde  geldi işte bi kadının evi hep temiz olmakdır falan diye nara  atıyordu kendisi  fe eltimle  bitlik oturuyorlar  afedersin evlerini..... götürüyor.bende dayanamadım keşke bana verdiğin öğütleri kendi eviniz içinde kullansan dedim  1 kadının evi temiz olmalıysa 2 kadının evi bence daha temiz olmalı dedim...
(909 puan) tarafından
Kız gelsin yardım etsin temizlik öyle bir şey ki sabah yapıyorsun akşama hiç yapmamissin gibi oluyor
tarafından
Benim evimde çok temizdir  akşama kadar evde 3 kere süpürge acarım öğün hastanaye gittim  sadeece  sahab yedim  tabak çanak kahvaltı bulasihi  vardı
0 oy
tarafından

Kız çabuk kalk ayaklan sonra gelip evi pis görür gidip Ayşe'ye Fatma ya  :blink: :woot: bizim gelin pis der yetmez en zayıf anında yüzüne vurur kalk kalk :D

(909 puan) tarafından
He de bebisi doyurdum altını temizleyip terlemiş ustunu degistirecem
tarafından
Sanin yolun uzun bacı :)))) kolay gelee

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 216 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 501 göst.
0 oy
10 cevap 159 göst.