+1 oy
247 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
8 aylık çok heraketli elini tutarken bile 50 defa sallıyor evde babası kesiyor ona uslu uslu oturuyordu kucuklugunden beri en zorlandigim şey bu bakım konusunda şimdi deprem yüzünden aileme geldim babasi olmadan dakika durmuyor nasıl yapıcam yüzünü çiziyor yoksa :( 

18 Cevaplar

0 oy
(5,843 puan) tarafından
Uyurken kes yada çocuk şarkısı aç izlerken kes
tarafından
Yok canim eline almasına müsade etmiyorum çünkü alira bana geri vermez biliyorum  benimki biraz cadı teyzesi elini tutuncada sıkılıyor  :)
(5,843 puan) tarafından
Yaaa valla zormuş kız Shshsh :D benim oğlumda çok durgun değil tabi shshshs
tarafından
Büyüdükçe geçer belki ya da hepten yaramaz olurlar :)
(5,843 puan) tarafından
Bacım yani 13 aylık hala aynı katlanarak devam ediyor :D
tarafından
OH maşallah içime su serptin :D
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından
Babası tutuyor ben kesiyorum ama çoğunlukla tek kesiyorum 
tarafından
Ya küçükken de çok hareketliydi ama yapabiliyordm şimdi çok daha zor oldu
(1,199 puan) tarafından
Canım emereken denesen
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Evet zamanla ilgilerini cekiyo tirnak makasi ben al sende benimkini kesbdiye eline veriyodum biraz baktiktan sonra sira bende diyip aliyodum simdi daha da zor 13 aylik ama kesiyorum ayni sekilde :) 
(1,022 puan) tarafından
Bana da her hafta tirnak kesme gunleri biraz zor geliyo :D zamanla belki akli erer de alisirlar
tarafından
İnşallah ya yemin ederim çocuk bakmanın beni kasan kısmı bu
(1,022 puan) tarafından
Ben bi ara bez degistirirken ecel terleei dokuyodum hepsi geciyo ya :) yat diyom yatiyo simdi :)
tarafından
Benimde yavas yavaş basladi o dur yoksa öperim diyorum bacaklarını bekliyor
(1,022 puan) tarafından
Zamanla herseyi anliyolar o kadar guzel bisey ki :)
0 oy
(4,170 puan) tarafından

İlk cvkda uyurken keserim korkardim :))simdi ikincide.   Kucaktayken kesiodum artik 10 aylik oldu oturtiorum onume sirti bana donuk kesiyorum. Keserken cit cit dit bak cit falan diyorum  oda aa aauu diyo konusuo :)

tarafından
Benimki dé öyle ama ikinci den sonra elımı tutUP hopp ağza ısıtmak istiyor öpmek istiyor oyuna çeviriyor :)
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Pilli törpü almıştım onunla kısaltıyorum genelde 
tarafından
Hep aklımdaydı acaba torpu mu alsam bebek için varmıdır diye iyi ki yazdın kolay oluyorsa bende aklimdaykrn alayim
(2,651 puan) tarafından
https://ty.gl/564m0fvnod
Bundan aldım canım yeni doğunca almadım diye pişman oldum
tarafından
Teşekkür ederim canım bende siparis edeyim şu artci sarsıntılar bitmeden gitmek istemiyorum eve babası da yok isim çok zor olucak yoksa
(2,651 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım
tarafından
Sağol canim bunà da sukur ne yapalim
0 oy
(7,389 puan) tarafından
Eşim kesdi en son oyun yaparak durdu da
tarafından
Eşim antep de kaldı yoksa hiç dert etmezdm neden babalara durup bize böyle yapıyor bu biciriklar ya
(7,389 puan) tarafından
Bılmıyom çanım bende hiç durmuyo
tarafından
Torpu varmış ben ondan alıcam artık
(7,389 puan) tarafından
Anladım al bencede
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Büyüdükçe daha da zor oluyor yaa, ancak anlayacak zamana gelince duruyorlar. Ufaklığın tırnakları genelde babası kesiyor bizde de. Kendim keseceğim zaman ilgisini çekecek bişi veriyorum eline ya da şarkı açıyorum izlerken kesiyorum. Uyurken de kesebilirsin 
(11,074 puan) tarafından
Bi de inanmıyor babalar sen daha duurrr seninki küçük az büyüsün de :)
Adama diyorum hiç durmadılar mahvettiler beni, sonra ona bırakıyorum mesela iş yapmak için. Bunlar mı yaramaz diyo bak ne kadar akıllılar. Bi sana öyleler diyorum ama yok anlamaz :) tırnak kesme meselesi de aynı şey  işte :)
tarafından
Hepsi yani demek ki benimki de babası evdeyken uslu uslu oturur mama sandalyesinde ben yalnızken 15 dk sonra al beni diye ağlamaya başlar babası çok duruyor da ben gidip birakmiyorum sanıyor :)
(11,074 puan) tarafından
Napcan bi gün komple kendisi baksa her şeyiyle ancak o zaman anlıyorlar :)
tarafından
Evet kesinlikle deneyimlemeleri gerek :) anca öyle anlarlar çünkü beni eşim bütün gün bebek oturuyor bende uyuyorum falan sanıyor galiba
(11,074 puan) tarafından
Hepsi aynı hepsi :)
0 oy
(6,341 puan) tarafından
Benimki de aşırı hareketli küçücük tırnaklarını yarım saatte kesiyorum 
tarafından
Kız yarım saat gene iyi ben iki 1 derken 2 günde kesicem bu gidişle
(6,341 puan) tarafından
Dikkatini çekecek şeyler yaparsan süre azalır canım
0 oy
(1,468 puan) tarafından
Uyurken kesiyorum çoğunlukla, 6 aylık oldu uyanıkken kesmek son 1 aydır zor oluyor
tarafından
Herkes uyurken kesiyormus sanırım bende deniycem
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ben hep uyurken keserdim yoksa diğer türlü izin. Vermiyor 
tarafından
Bende öyle deniyim bari ödüm kopuyor elini kesİcem diye
0 oy
(8,325 puan) tarafından
Uyurken keserdımmbebekken sonra bende gordu o da kes dedi şimdi kesiyorum duruyo uykuda dene
tarafından
Ya babasına öyle güzel durup kestiriyor ben yapınca savaş cikiyor
0 oy
(15,209 puan) tarafından
Geldiniz mi dostum Antalya'ya şükür. Gece uyurken kesmen lazım. Öteki türlü durmuyor. Daha birkaç aydır uyanıkken kendi gönüllü kestiriyor. 2.5 yaşında oğlum 
tarafından
Geldim canım çok şükür bir haftadır burdayım . Birde uyurken deniyim bari eki kolu hiç durmuyor yoksa ödüm kopuyor biyerini kesicem diye
(15,209 puan) tarafından
Ben hep öyle kestim. Hatta geçen gün bile ayaklarını kesmemi istemedi de uyurken kesiverdim. Çok geçmiş olsun Allah'ım bundan sonra güzel günler gostersin inşallah
tarafından
Sağol canım burda biraz toparlandık avize bakmayı unuttum en azından surekli sallanma hissi de geçti sayılır memleket havası iyi geldi baya da geri gitmeyi dusunmuyorum musait olduğunda haber ver de kahvemi iç bir sahil havası alalim
(15,209 puan) tarafından
Aslında çok güzel olur inşallah diyelim☺️ gitmeyin bosverin mümkünse burda kendinize bir hayat kurun. Hakkınızda hayırlısı olsun
tarafından
Sagol  csnim bakalım inşallah
0 oy
(2,350 puan) tarafından
kizim 1.5 yasinda önüme oturuyor o şekilde kesiyorum ama sen uyurken kes öyle daha rahat olur senin için 
tarafından
Teşekkürler canim uyumak üzere bir deniyim yoksa yüzümü haritaya çeviricek beni severken :)
0 oy
tarafından
8 aylık bu zamana kadar hep ben kestim eşim ben kıyamam diyor. Diğer eline oyalanacak şey veriyorum oyun oynayarak kesiyorum hep. 
tarafından
Seninki yine bir şekilde durmuş
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Ben uyurken  kesiyorum genelde 
tarafından
Bende öyle deniycem artık
0 oy
(6,441 puan) tarafından
3 yaşına girecek daha bir kere zorlanmadım maşallah ne yemek ne hastalık ne banyo ne tırnak inşallah yeni doğacak olan da kızım kadar akıllı uslu olur:) sizde uyurken kesin öyle yapanda çok
tarafından
Maşallah ya kuzuna
0 oy
(48,671 puan) tarafından
uyurken denedin mi
tarafından
Denememistim daha önce öyle yapıcam bende inşallah
(48,671 puan) tarafından
uyurken kesiyodu bir arkadaşım bende denemiştim benimkinin uykusu hafif oldugu icin rahatsız olmuştu
tarafından
Bende ondan endişe ettim aslında hissedebilir de
tarafından
Denemek lazim
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Uyurken kesmeye calis yavaş yavaş en kolayı bndr öyle yapıyorum alıştım 
tarafından
Bende öyle yapıcam canim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 446 göst.
16 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Papatya43 (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
11 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denizyildizi (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 459 göst.
24 Mart 2019 Diğer kategorisinde prensannesi34 (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 638 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,868 soru

11,371,279 cevap

34,854 kullanıcı

...