0 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ev sahibimin kızı bebegimin küçük gelen kıyafetlerini istedi bende birazını verdim bir paket de akramiz  yanlis numara bez almıştı onu da verdim ama bazı kıyafetlerini vermeye kıyamadım hatta onları bile verirken içim bir tuhaf oldu çorabını bile paylaşamıyorum 

Sizler bebeklerinizin kiyaflerini veriyor musunuz?

53 Cevaplar

+2 oy
(181 puan) tarafından
Bir iki parça hatıra ayırır ihtiyacı olan birine veririm niye evde boş boş dursun ki birinin işini görür 
tarafından
Bende öyle yaptım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Belki bir kaç hatıra saklarım ama ihtiyaç sahibi olanlara veririm yani 
tarafından
Ben de istedi verdim  en sevdiklerimi ayirdim sadece
+1 oy
(3,862 puan) tarafından
Pahalı olan şeyleri saklıyorum bir daha almak zor olabilir diye ,uyku tulumu palto ayakkabı falan , diğerlerini ihtiyaç sahibi ailelere veriyorum
tarafından
Evet birde bebek kiyaferleri com pahalı malesef
+1 oy
(316 puan) tarafından
Ben werdım suan gıne hamıleyım gıne kuculsun werıcem cnm hatta guzel kullanmaya calısırım kı lekesiz bnden sonra gydrcek olanında ısıne yarasın cıddı anlamda muhtac insanlar war hatıra anı ayırırım 1 takım yada ilk giydıgını ama kalanını ewladımın bası gozu sadakası olsun diye werırm ❤️
tarafından
Ben yıkadım da verdim
(316 puan) tarafından
Ne guzel rabbım ıyılıgınızı mutlaka karsınıza cıkartır
0 oy
(119,349 puan) tarafından

ben anneme veriyom ben saklarim dedi :D

tarafından
Ben de ğ birkaç kıyafetini sakladım ama ilerde baskasina hiç veremem heralde çünkü daha 4 aylık şuan her kıyafetiyle ayrı bir animiz var
0 oy
tarafından
İhtiyacı olan biri var ona veriyorum sapasaglamlar zaten 
tarafından
Aynen benimkilerde sapasağlam bebeğim fazla giymedi zaten
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Daha hiç Bi kıyafetini vermedim açıkcası bazılarını saklıycam kalanında kardeşim evlenince ona vercem kıyafetler daha yeni gibi 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Bı daha çocuk dusunmedigim için veriyorum ilk giydiği kıyafeti mevlüt kıyafetini ve sevdiğim kıyafetlerini vermiyorum ama onları saklayacağım diğerleri de evde eskiyene kadar birilerinin işini görsün diye düşünüyorum 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ben saklıyorum bnde vermeye kiyamiyorum cnm :(
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Bazılarını saklarım hatıra olarak ihtiyacı varsa veririm boş yere duracağına 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bütün kıyafetlerini saklamaya kalksam yandım koyacak yer bulamam herlade küçüldüğü gibi veriyorum hiç bekletmem
0 oy
tarafından
Ben kuculen hepsini veriyorum valla napacamki dursa isime yaramayacak
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Turşusunu mu kuracaksın peki onca eşyanın verirsen sevap olur saklanrsan pinti olursun kıyamamak da bir yere kadar 9 aylık bebeğim şimdiden 2 hurç eşyası var isimli tulumunu ayırıp hamile arkadaş var onu da ayarladım ziyan olmasın 
0 oy
tarafından
İhtiyacı olan bir ablaya veriyorum arada bir çıkarıyorum ayırıyorum kuculenleri ama ilk doğduğunda hep giydirdiklerimi ve eşimin ailesinin aldıklarını vermiyorum iki parça bir şey almış kaynanam onu da.hep.sorar.cocuk 20 yaşına gelse yine sorar
0 oy
tarafından
Dun verdm canm bnde verjrken agladm bile üstümde bi bayan var durumlarida iyi degl kizimda 5 aylik bnim hastane cikislarini 2 li takimlarini coraplarini sapkalarini hep verdm :(
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Şuan vermiyorum ilk bebegim olduğu için ikinciden sonra cinsiyet değişikliği olursa dağıtacağım cinsiyet değişmezse oda kullandıkça dağıtırım 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hatıra olsun diye bir iki parça ilk kıyafetlerinden sakladım.Geri kalanını ihtiyacı olan bi komşum ve bir arkadaşıma verdim
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Cok begendklerimi sakliyorum.gerisini veriyorumwala.kac cocuk buyutur :))
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bn bir kaç tanesini bırakıyorum gerisini ihtiyaç sahibi olana veriyorum 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benim hepsi duruyor kaldırdım hurclayip daha ilk bebeğim çünkü Rabb'im nasıp ederse diğerine de kullanırım diye sonucda baya para harcandı hepsi yeni 
tarafından
Evet oda doğru

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,546 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 547 göst.
21 Eylül 2018 Diğer kategorisinde O bir anne❤ (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 254 göst.
0 oy