0 oy
628 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evet hanımlar olayı kısaca anlatmak istiyorum size bir nevi içimi dökmek için yazıyorum

Depremden 1 hafta önce kayınvalidem gorumcemin yanına gitti gorumcemin oğlu ameliyat oldu 

Bizde altlı üstlü oturuyoruz kayinvalidemgille 1 hafta kayinbabamla ve 2 kaynimin yemek gibi ihtiyaçlarını karşıladım yeni doğmuş bebeğim olmasına rağmen neyse deprem oldu sabahına bu yılan kadın geldi kızının yanında kalmak istiyordu kayinbabam çağırınca zorla geldi 

Bizim evde kahvaltılarını ettiler çıktılar yukarı

Benim koltugumun altında bizim şahsınıza ait pompalı tufegimiz var baktım birden kaynım pis ayakkabilariyla kapıyı vurarak geldi ev mahfoldu silahı almak istedi kavga etmiş heralde birisiyle koltuğun üstünde 2 aylık bebeğim vardı ve koltuğun önündeki orta sehbada ısıtıcı vardı bu bebeğimin olduğu koltuğu birden açtı birden tuttum çocuğu bağırdım vurdum kovdum evden ısıtıcı halının üstüne düştü hali yandı komple

Size soruyorum sizin cocugunuza böyle yapsalar bağırıp kıyameti koparmazmiydiniz üstüne halınızı yaksalar çocuğun koltuğun üstünde olduğu belliydi görülmeyecek gibi değildi

Ben bağırdım kıyameti kopardım sonra kaynanam olanı dinledi eşime dedi bunu annesinin evine bırak dedi eşimde bende cildirdik senmi karar vercen buna dedim 

Neyse ben yaklaşık bir buçuk haftadır hicbiriyle konuşmuyorum çocuğun yüzünü gostermiyorum 

Bana yemek gönderiyor 10 yaşında bir tane daha kaynım var 

İnsan böyle kavga ettiği birisine neden yemek gönderir ben büyüden şüpheleniyorum yemeğe büyü yapılır mı çünkü kadın beni sevmiyor ve ayrilmamizi istiyor 2 aylık bebek olmasına ragmen

Eşim evde olmuyor gece 10 da geliyor işten ona göndermiyor 

Eşim Nisan ayında askere gidecek bende eşyaları bugünlerde kolileyip annemin yanına gidecem zaten askerden gelince hemen gidecez bu evden 

Asıl sorum yemeğe ayrilmamiz için büyü gibi şeyler yapılır mı 

23 Cevaplar

0 oy
(2,304 puan) tarafından
Her türlüsü yapılabilir rabbim korusun canım . Evine kendinize bol bol oku . Sirkeli su ile temizle evini . Rabbime sığın gönderdiği şeyleri ne sen ye ne eşin yesin madem böyle bir şüphen var . Ve haklısın her dediğinde
tarafından
Yemeği dökmek istemiyorum günah diye ama mecbur döküyorum Allah affetsin
Dediğini yapacağım canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bu tür seylerle ugrasirlarmi
tarafından
Evet o kadından herşey beklenir
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Yapılır aklının hayalini almayacagi şeylere bile yapılır canım malesef 
tarafından
Evet ve bu kadından beklenir
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Yapılır bana yapıldı 
tarafından
Peki nasıl anladınız
(17,659 puan) tarafından
Benim teyzem hoca o rüyasında gördü canım anneme söyledi ve dualarla kimin oldunuda rüyamda gördüm
0 oy
tarafından
Ayy okurken gerildim ne insanlar var sabret canım 
tarafından
Eşim askerden geldikten sonra huzura ericem ama sabredemiyorum Allah bana sabır versin onlarada biraz akıl fikir
0 oy
(245 puan) tarafından
Büyüyü geçtim Allah korusun kötü bir insansa zehir bile koyar. İçinde şüphe varsa sakın yeme. Öyle insanlarıda sakın affedip de konuşma bir daha. 
tarafından
Asla yemem asla konuşmam yüzlerine bile bakmıyorum ben yüzlerine bile bakmazken neden böyle yemek gönderiyor diye suphelendim
(245 puan) tarafından
Ya düşündüğün gibi kötülük amaçlıdır. Yada gönlünü almaya çalışıyordur. Ama kötülük amaçlı olması daha olası
0 oy
(402 puan) tarafından
Senin adına çok üzüldüm canım bende senin verdiğin tepkiyi gösterirdim ama gönderdikleri yemeği eve almazdım. Bence kapının önünüde herdün sirkeli suyla sil. Bu günler güzel günlere kefaret olur canım inşallah her şer görünende bir hayır vardır. 
tarafından
İnşallah canım yemeği döküyorum zaten Allah biran önce hayırlı bir şekilde bu şehirden rizkimizi kaldırsın
(402 puan) tarafından
Amin canım.
0 oy
(302 puan) tarafından
evet yapılır yeme at yedim de
tarafından
Döküyorum zaten
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Babaannem annemle babam ayrlsn diye böreğin içine katacağı mantara büyü yaptırmış ve bize 6 saatlik yoldan geldi kendi az yedi 1 dilim falan gerisini annemler biz yedik ayrılma aşamasına geldiler annemler sonra hoca buldular kadın birisi size mantarlı börek getirmiş ve o mantar okunmuş kendi az yemiş dedi ve doğru çıktı bol bol Ayetel Kürsi oku canım
tarafından
Nasıl anladılar büyü yapıldığını Allah kötü insanların şerrinden korusun
(2,785 puan) tarafından
Canım sürekli kavga oluyodu sonra babamın hayatına biri girdi babam dilekce falan yazmıştı boşanmak için sonra o hocaya giti o okuncak duaları söyledi şükür Allah'a suan iyiler o kadnda hayatında yok
0 oy
(302 puan) tarafından
seni kocandan ayırmak için herşeyi yapar. Yemeği al kimsenin gormeyecegi sekilde at yedim ellerine sağlık de. Hem anlamasin yemedigini yoksa başka yollara basvurur o zaman önlemde alamazsin. Zaten orda durdugun surece sana huzur vermez. Benim kayinvalidem olcak parcalardi o kişiyi hemde nasil utanmadan anasina mi birak dedi. Aman aman kaç kurtar kendini. 
tarafından
Eşim askere gidecek ve uzmanlığa kalacak şehir değiştirincez o zaman kurtulmuş olacam zaten konuşmuyorum küçük oğluyla gönderiyor
(302 puan) tarafından
Ya bu kızı anasina birak diyenden hayır gelmez canım heleki 2 aylık torununa bunu yapandan. Bu olay oldugunda o kişinin suratına tukurmesi lazımdı ben olsam ben bile parcalardim ki elim gorseydim oyle yaptigini o bebege ve sana üstüne atlardim tekme tokat o adamin.
0 oy
(2,457 puan) tarafından
Tövbe Yarabbim benim ilk aklıma takılan ya o s.liah patlasa felan Allah korusun birinize gelseydi o sinirle almaya çalışırken. Yemeğe gelince de arkadaşlara katılıyorum canım sakın yeme yapar mı yapar insanlar beklenir yani bu kadar açık sözle götür bunu annesine diyen bı kadından herşeyi beklerim ben
0 oy
tarafından
Ben şahsen eve yemeği hiç koymazdım almadan geri gönderirdim dökerek de günaha girmezdim.  Getiren çocuğa da bir daha göndermesin yemiyoruz biz derdim 
0 oy
(590 puan) tarafından
Sze yollamasi tuhaf okuyup yolluyor olabilir.

Eşinize yemek yollasa daha mantıklı olurdu
0 oy
(15,038 puan) tarafından
Allah bunlara akıl fikir hidayet versin. Yerden göğe kadar haklısın. Biran önce o evden tasinsaniz iyi olur bence. 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Yapabilir tabi benim bir yakınım kaynanası yaptırmış bu şekilde kadın çok zor zamanlar geçiyor eşi ve çocuklarıyla
0 oy
(352 puan) tarafından
Silahı almaya çalışan kaynın kaç yaşında 
0 oy
(239 puan) tarafından
Alma yemegi canm neden aliyorsunki 
0 oy
tarafından
Hersey olur çok dikkat et Yà 
0 oy
tarafından
Ay Allah uzak etsin. Asla konusmam ve cocuğun yüzünü göstermem onlardan kimseye net. Ölse kalsa bile asla asla. O kadar diyorum. 
0 oy
tarafından
Yapılır tabi su fln yapıp koyuyorlar yemeklere yeme sakin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 67 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde blackmoon22 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 218 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde blackmoon22 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.