0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Boşandıktan kaç yıl sonra evlendiniz en çok nelere dikkat ettiniz çocuğunuz var mıydı kısaca fikir istiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(3,084 puan) tarafından
Arkadaşım 2 sene sonra evlendi. Baya hızlı 3 aylık tanişiyorlardi evlendiginde 
tarafından
Bende 3 ay tanıstıgım insanla evlendim 11 ay sonra bitti
(3,084 puan) tarafından
Ah canım 3 ay cok kısa bir süre
tarafından
Evett
-Reklam-
0 oy
(590 puan) tarafından
Bi tanıdığım eklendi mutlu huzurlu
tarafından
Hep mutlu olsun inşallah
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Boşandık boaşndıgım kişi 1 sene içinde evlendi çocukların velayeti bendeydi ben 8 sene sonra evlendim bana nasıl Bi evlilik yaşattıysa 8 sene sonra evlenebildim çok talip vardı ama hiç birine kanım kaynamadı eşimle tanıştık bekardı kendisi 6 sene oluyor evleneli Allaha şükür çokta iyi evliliğim tek dikkat ettiğim konu tecrübe olarak yeni eşinizin ailesine kendinizi ezik hissettirmeyin benim doğrum benim yanlışım karışaöazlar 
tarafından
Hep mutlu ol inşallah
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Boşandim.1 yıl sonra eşimle evlendim. Kızım 1,5 yaşındaydı bosandigimda. 1,5 yıllık evliyim. Bı tane daha kızım oldu. Cok mutlu ve huzurluyum. Çünkü ilkinde yaptığım hiç bir hatayı yapmadim. En başında sınırları çizdim. Herkese kasımı kaldırdım. Ne kimse evime karisir ne de eşimle bir tane elle tutulur kavgamız olmamıştır. İlk evliliğimde küfürler havada ucuyodu. 2. Evliliğimde daha sa.lak kelimesi bile çıkmamıştır kimsenin ağzından. Hem çok saygılı hem çok sevgiliyizdir çok şükür.
tarafından
Ya ne güzel aynı seyleri yasamısız ilk evlilikte insallah ikinci de aynı olur
(1,103 puan) tarafından
Çok şükür

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,355 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 168 göst.
20 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zhrahmt (1,569 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 239 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ggggg (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 242 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,220 cevap

34,861 kullanıcı

...