0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.........

4 Cevaplar

0 oy
(262 puan) tarafından
Terapi alsanız belki kurtarabilirsiniz evliliği çünkü ben net bir sorun göremedim ortada
(726 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,759 puan) tarafından
Seviyorsan  bence bunları atlatabilirsin Allah yuvana huzr versin
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Değişmek karşındaki insanın istediği gibi olmayınca çok yıpratıyor bende aşırı kıskanç biriyim eşimle tartışırız adam haklı durduk yere çıkarırım birşey olan sonra pişman olurum içinden çıkmaz bir hal alıyor böyle durumlar ister istemez fazla kıskançlık ve buna bağlı ilgi karşındaki insanı iter terapi al derim yada telefonda olsun msjda olsun bı arkadaşınla sirdasinla konuş seni manipüle eden biri ile değil sana pozitif enerji veren biri ile negatif duyguları at üzerinden pozitif düşün pozitif yasa 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Oturdugun yerde samimi oldugun biri varsa sor sorustur Bi hocaya git. Normal değil bacım. Yattığın yataga sandığa dolabında kıyafetlerine bak çıkmayan sarı lekeler varsa onları imha et. Evini Bi güzel sirkeli su ile sil. Banyonu sırf sirke ile yıka 3 saat beklet durula. Eşinin giydiği tasıdıgı ne varsa iyice arastır muska falan varmı. Hergün TV yada telefondan bakara suresini aç sesli dinle. Nazar duası ayetel kürsi felak nası oku hem kendine hem eşine üfür. Ailelerle ne kadar sıkıntı olursa olsun eşinle dah fazla sarılmanız gerek. Ama durduk yere birbirinizden soğumanız doğal değil 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 467 göst.
28 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 645 göst.
23 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 298 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 168 göst.