0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Sabah gidiyor kızım resmen yırttım kendimi sinirden 7 de kalkan bir çocuk bu saate kadar nasıl dayanır ya. Öglen geldiklerinde de uykuları geliyor zor ayakta tutmaya çalışıyorum catlicam artk yaaa 

1 cevap

0 oy
(9,572 puan) tarafından
Kaç yaşında, belki öğle uykusuna ihtiyacı vardır yatırmıyor musun okuldan gelince 
(9,572 puan) tarafından
Ama 3e kadar uyanmasını sağla 3 ten sonra öğle uykusu olmaz çünkü 1  saat yeterli kafasını toparlaması için benim fikrimce
(4,153 puan) tarafından
4 yasindakini mi salliyosun? Ben 22 aylik emzirmeyi biraktim emerek uyyodu. Sonra 1 birbucuk ay kadar emme pozisyonunda kucakda pispislayarak uyuttum sonra illa yatagimda yatcam dedi koydum yatagina ben de kose koltuk vardi cck odasinda ozaman kose koltukta oturup bekliodum uyyana kadar. Sonra. Ben icerdeyim hemen cagirsan gelirim demeye basladim  alisti cok sukur   Uykusu gelince. Ya yatagina git derim. Ya kucakda babasinin surtinda goturur oper yatiririz yada yanizmizda uyyakalirsa salinda falan  yatagina gorurur yatirirz benimki anansinina baslayana kadar oglen uykusu uyyodu  anasinifina baslamaya 2 hafta once biraktirdim uykuyu ama okulda yoruluyor siziyor hala
(321 puan) tarafından
Peki 3 ten önce uyutursam 1 saat akşam kaçta uyurlar ki
(9,572 puan) tarafından
3 yaş kızım 1.30 da uyuypr 2.5 da kalkıyor kalkmazsa kaldırıyorum çünkü her saniye akşamdan çalıyor. Akşamda 8.5 gibi yatıyoruz 9da uyuyor canım
(4,153 puan) tarafından
Aynn uyanmassa bende uyanirdim. Simdi oglum 9 aylik onun saatlerini de genelde ayarlamaya calisiyorum.  Da onun duzene girmesi anca emme olayi bitince oturur durum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 447 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 265 göst.
22 Eylül 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Cemre (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Elifefem58 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu

379,363 soru

11,355,742 cevap

34,832 kullanıcı