0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (1,494 puan) tarafından
Önceki postlari hatirlayan vardir belki. Mersinde doğum yaptı yengem yegenimin ayaklari 6 parmak vevdiger ayagu ortadan 2 ye ayrik gibi 2 parmak gibi. Bunada şükür sezaryena sayılı gun kala o depremden sag çıktılar. Ailem marasta iyi cok şükür. Akrabalarimdan vefat edenker var teyzemin es tarafindan falan.. Ailem o sekilde koyden ayrilamadilar evler ağır hasarli cadirdalar ama yasiyolar cok şükür. Rabbim vefatbedenkerin mekanink cennet eylesin.

Benim sorum şu gorumcem 22 yasinda. 4 gun once falan instagramdan sarki acip oynamali video atıyor.. Kahkahali boyke ful nakyaj gulerek falan işte. Ben üzüldüm hadu benim ailemin durumunu geçtim onca insan vefat etti. Benjm cok zoruma gitti bide benim memlektte ailemde ekli onda ben onun adina utandim. Canim sıkıldı yazayim dedim buraya..

7 Cevaplar

+1 oy
(9,128 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Her yerde var böyle insancıklar(!)

Zaten böyle savaş deprem afet vs doneminde belli olurmus insan. Ya siyah olurmus ya beyaz. Herkesin ne olduğu ortaya cıkıyor iste..
(1,494 puan) tarafından
Deli mi ne senin inada yapar gibi.
(2,824 puan) tarafından
Yok canım milletin ülkenin derdiyle alay eden biri
Deprem oldu onca insan ölmüş
Kadın ne dese beğenirsin
Amaannn bişey olmaz diyor
(1,494 puan) tarafından
Geruzekali ya kendi basina gelirse görür gününü ya kendimi tutuyorum baska seyler yazmamak icin de
(2,824 puan) tarafından
Pisliğin teki
Şuanda hamileyim bana diyorki ayy sen ne kadar çirkin olmuş sun diyor
En sonunda katil olucam
(1,494 puan) tarafından
Evine alma görüşmeyi kes bence öyle insanla ne muaatap oluyorsun ya
-Reklam-
+2 oy
(3,572 puan) tarafından
Herkes kendine yakışanı yapar napican...Rabbim hidayet versin
(1,494 puan) tarafından
Amin canim. Ben nasıl tepji vermeliyim asil sorum bu yani uzagiz zaten onkardan da görüntulu falan ariyolar
(3,572 puan) tarafından
Depremden söz aç dertlesiyormus gibi.gozume uyku girmiyor de bir anne 4 çocuğunu birden toprağa verdi bunları anlat empati yapmasıni sağla bakalım nasıl tepki vericek daha yaşı küçük eğer evladı yoksa anlaması zor
(1,494 puan) tarafından
Konusurkem zaten hersey normal canim. Yani cok üzülüyor sanırsın uzulen insan oyle göbek acip da ful makyaj yapıda oynamaz
(3,572 puan) tarafından
Zamane gençliği işte duygusuz ruhsuz
(1,494 puan) tarafından
Aynwn canim
0 oy
(827 puan) tarafından
Bir de kına gönder yaksın bari
(1,494 puan) tarafından
Yuzundeki boyalar tum vucuduna yeter bacim sivasa kapatir
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Kimin ne olduğu şu zamanda belli oldu canım senin canını sıkmana değmez inan bende bir arayıp sorarlar deliye bekledim bazılarından ama sonradan anladım herkes kendine yakışanı yapar 
(1,494 puan) tarafından
Oype canim nasil davranacagimi bilmiyorum ya nunarasini dahil silesim geliyor canimiz yanıyor o ne dertte. Ben mi cok hassaim diye dusunuyidum ben zaten hep boyleyim kendimi hakli gormem acaba ben mi abartıyorum acababen mi hassasim duye kurar dururum. Zaten ben boyleyim diye beni bile düşünüp paylasimlarima dikkat etmiyor
0 oy
(612 puan) tarafından
Sen neden utanıyorsun ki. Benim hiçbir yakınım ne deprem bölgesindeydi ne vefat etti ama hala kendime gelemedim. Kaldı ki oynamalı gulmeli video. Allah'a şükrediyorum başkasının acısını hissedebildigim için, tanımadığım insanlara uzulebildigim için. Allah kimsenin kalbini karşılaştırmasin
(1,494 puan) tarafından
Amin canim benim. Ailem onun paylaşımlarını görüyor. Bana aileme deger verilmedigini düşüne bilirler diye kuruyorum kendi kendime tek gorumceyle belli olmaz tabi ama yinede iste of
0 oy
(48,449 puan) tarafından

image

burda bir postta görüp paylastim bende sende bunu paylas anlar belki
(1,494 puan) tarafından
Gizem karacanin sözlerini paylastim canim ama üstüne alınır mi bilmem bugunde şarkı soyleyip paylasim yaptı Allah ıslah etsin ya umrumda bile değil
0 oy
(8,243 puan) tarafından
Görümcenin yaşına ver canım cahıllıgıne ver takılma o utanmıyosa sen hıc utanma 
(1,494 puan) tarafından
Ailem görmese hic takmam ama onlar orda goruyolardir paylaşımlarını hani yengesiyim sonucta benim ailem ne düşünür.
(8,243 puan) tarafından
Senin terbiyen ayrı onunki ayrı canım yetiştiği aile ile ilgili

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 191 göst.
0 oy
6 cevap 384 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 488 göst.
0 oy
3 cevap 92 göst.