0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından
Kizlar ilk gebeliğimde boyle bi sorun yoktu 2. Ye hamileyim ve riskli cikti doktor ozele git dedi kan uyuşmazlığı iğnesi olmam gerekiyormuş fiyatı ne kadar acaba aranizda yaptiran varmi 

9 Cevaplar

0 oy
(1,726 puan) tarafından
Ben devlet Hastanesi'nde ignemi  oldum para vermedim sana neden özele git dediler ki
(85 puan) tarafından
Devlet hastanesi bana dedi biz vurmuyoruz ozele git özelde fiyatlar cok yuksek  dedim bana muayneye gelme dedi ustelik
-Reklam-
0 oy
(2,354 puan) tarafından
Devlette bedavaya oluyor o iğne. Ve ilk gebelikte de olman gerekti iğneyi 28. Haftada risk olmasa da
(85 puan) tarafından
Şuan 31 haftalik ilk gebelikte risk yoktu bunda riskli cikti
(2,354 puan) tarafından
Zaten genelde ikinci gebelikte risk olmasın diye ilk gebelikte tedbir alınması gerekiyor bunu doktorun bilip yapması gerekti. Ve eğer ki ilk bebeğinin kanı pozitif ise doğumdan sonra da iğne yapılıyor
0 oy
(933 puan) tarafından
Ben 80 lira civarında aldım . Normalde hastaneler kendisi veriyor ama o zaman yoktu . 
0 oy
(732 puan) tarafından
Canm bende de vardı 8 ya da 12 haftalıkken bir vuruyorlar birde 28 haftaydı galiba ben özele gidiyordum fiyat yüksekti devlete gittim orada yaptırd.m
0 oy
(547 puan) tarafından
Benim lekenmem olduğu zaman özele gittik 1250 TL iğne parası 2000 TL vurma parası istediler sonra devlete gittik ücretsiz yaptılar her devlet hastanesi yapıyor canım 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Devlette oldum hep
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Daha geçen hafta vuruldum canım devlette yapmak zorunda yapmıyoruz diye bir şey yok. Sadece uyuşmazlık tahlili için tıp fakültesine gittim onlar testi yaptı sonucu alıp devlete gittim. Devlet tahlili yapmıyormuş bu aralar bir sıkıntı var sanırım ama iğne yapılıyor 
0 oy
(352 puan) tarafından
Yuh ya bir de para mı alıyorlar 
(1,824 puan) tarafından
Özelleri alıyor da devlet alamaz ki doktoru bir şeyleri eksik anlatmış sanırım
(85 puan) tarafından
Doktor yaşli huysuz bana kontorle gelme ozele git gebelik takibini onlar yapsin dedi kan uyusmazligi ignesi biz vurmuyoruz dedi
(1,698 puan) tarafından
Sanırım biraz doktorda sorun var. Takibini özel yapmak zorunda değil ki.  Sen başka bi doktora daha git devlette.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
17 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 279 göst.
14 Mart 2021 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu

381,092 soru

11,408,955 cevap

34,946 kullanıcı