0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (4,700 puan) tarafından
Kızlar ya oğlum da 1 buçuk sene önce eczaneden 90 civarında aldık 1 ay sonra falan yine iğne olacam merak ettim fiyatları yakın zamanda yaptıran var mı 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Doktorum rapor yazmıştı 4 kutuyu 6 TL ye aliyodum 
(4,700 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım benim de oğlum da doğumdan sonra kan grubuna baktılar onun da negatif olunca yapmadılar bunda da öyle olur da çok özür dileyerek neden vefat ettiklerini sorsam
tarafından
Bizim burda biz bi eczaneye sorduk sırayla getirtiyor galiba eczaneler hangi eczane getirtiyorsa sorun gidip oraya raporu verip getirtin bi iki güne getirtiyorlar . Ellerinde varsa alın hemen
tarafından
İki dusugum oldu 6 aylık hamileyken bebeğimin kalbi durdu histeroskopi oldum rahimde şekil bozukluğu olduğu icin sonra hamile kaldım 7aylikken kanama ile gittm sezeryan ile doğum yaptım bebeğim 6 gün yaşadı sonra ciğerleri gelişmediği icin iki kez kanama yaptı ikinci kanamada vefat etti. 11 ay önce . Sezeryan olduğum icin bir yıl dolmasını bekliyorum . Sanırım bizde ümmü subyan var . Okunmamız gerekiyor.

İki dusugum vardı . Kalbi duran bebeğime 6 aylık hamileydim 5 hafta da bir kontrole gidiyorduk en son kontrole gittikten iki gün sonra kalbi durmuş en son kontrole gittiğimizde öğrendik suni sancınızla normal doğum yaptım.

Bu en son ki bebeğim de hamileliğimin 7. Ayına girmesine bir hafta varken kan gelmişti öyle gittik acil sezeryana alındım. Bebeğin esi bebekten ayrılmaya başladı cigerleri gelişmedi ve iki kez kanama yaptı ikinci kanamasında durduramadilar 6.günün sonunda kaybettik

Suanda sağlıklı hayırlı evlat olması icin  kuranı Kerim hatmi yapıyorum tesbihler cektim hatimimi bitirince hediye edip  doktora gidicem onay verirse rahim kendi toplamış derse hamile kalicam kayın validemler hocayla görüşmüş anne rahmine düşünce kalp atışlarını duydukları zaman okuyup muska yazcam demiş ondan sonda hamile kalmayı düşünüyorum
(4,700 puan) tarafından
Rabbim inşallah sağlıklı bebek verir en kısa zamanda canım benim isteyen kimsenin kucağını boş birakmaz inşallah rabbim
tarafından
İnsallah cnm ♥️
-Reklam-
0 oy
(48 puan) tarafından
Ben oldum

6 ay once falan

Sigortaliya 100 tl ydi 

Sigortasize 380 tl 

Sonra tekrar olmam gerekmisti 

Sigortasiza 800 gibi fiyat dediler 

Sigortaliya bilmiyorum ama muhtemelen onada zam gelmistir 

O bebegini kaybettim malesef 

Su an yine hamileyim 8 haftalik 
(4,700 puan) tarafından
İnşallah sağlıcakla alırsınız kucağa canım sigortalıyiz da bakalım bir fiyatları merak ettim
(48 puan) tarafından
İnşallah
Zam gelmistir canim her ay zamlaniyo girisler falanda zamlanmis hep
(4,700 puan) tarafından
Herşey zamlı kuzum özelde bir gidiyoruz diğer gittiğimizde bakıyoruz fiyatına yarı yari zam yapmışlar
0 oy
(44,772 puan) tarafından
Geçen sene 51 liradan almistik
(4,700 puan) tarafından
Uyguna almışsınız canım bizim bir buçuk sene önce 90 di ya
tarafından
Derya nerden aldiniz la biz 2 sene once 460 a aldik bize k.azik atmislar :)
(44,772 puan) tarafından
Canım biz ecza deposundan almıştık devlet karsiliyo bu fiyata alcaksiniz demişti ecza deposundakiler 51 Re aldik
tarafından
Esimin sigortasi yoktu  bi de ondan sanirim
(44,772 puan) tarafından
Bizim var
0 oy
(271 puan) tarafından
Yengem aldı 1 ay oldu sigorta flan yoktu 580 e aldi
(4,700 puan) tarafından
Ov yok çok şükür sigortalıyiz da şuan ki fiyatlar baya artmıştır diye düşündüm bende
(271 puan) tarafından
Valla sigortayı bilmiyorum kuzu.
0 oy
(15,840 puan) tarafından
Ozeldemi vurulacaksin canim?? Devlette artık dışardan alınmıyor hemen hastanede vuruyorlar
(4,700 puan) tarafından
Özele gidiyorum normalde
(15,840 puan) tarafından
Ben üniversite hastanesine gidiyorum 19 haftada kanamam oldu memleketimde Devlette ücretsiz hemen vuruldum ozeldeki fiyatı hiç bilmiyorum
0 oy
tarafından
Bende vurdurdum canım ama para falan vermedik hastanede hemen vurdular doğumdan sonra bebeğimin lan grubu babasından olduğu için tekrar vurdular yine para vermedik 
(4,700 puan) tarafından
Ben oğlum da devlete gittim o vakit eczaneden aldırdilar 90 TL gibi bir fiyatı vardı
tarafından
Bilmem ki canım bende devlette yaptırdım ikisini de ikisinede ücret vermedim
(4,700 puan) tarafından
İnşallah bizden de almazlar :)))
tarafından
İnşallah:)
0 oy
tarafından
2 sene once 460 a almistik cnm
(4,700 puan) tarafından
Sigortasız misiniz
tarafından
Evt cnm sigorta yoktu o zmn
(4,700 puan) tarafından
O yüzden çok pahalı ama insaf ya valla 460 nedir
tarafından
Asiri pahali kucucuk bi igne . Esim bide calismiyodu  ama Allah razi olsun dkksinda parayi bulup aldi .
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bedavaya vurdular bana valla bilmiyorum 
(4,700 puan) tarafından
Bizden niye bu eczaneden talep ettiler acaba
(4,061 puan) tarafından
Bılmıyom canim devlette vurdular
0 oy
tarafından
Devlette bir 28. Haftada birde doğumdan sonra yapıldı ve ücretsiz
(4,700 puan) tarafından
Bizde niye eczaneden talep ettiler acaba