0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğim ilk baslarda yoğurdu çok severdi ekmek doğrar verirdim hepsini yerdi ama şuan asla yemiyor hatta beyaz olan Bi yemek gordumj yoğurt sanıp yemiyor 11 aylik bebeğim şimdi ben bu yoğurdu nasil sevdirevilirim içine ne koysam acaba bu arada yoğurt corbalarinj içiyor seviyor ama yoğurt tek başına yemiyor

9 Cevaplar

0 oy
(3,084 puan) tarafından
Muz ez içine 
tarafından
Muz denemiştim önceden ama sevmedi oyle muzu tek başına yemeyi seviyor
-Reklam-
0 oy
(448 puan) tarafından
Ben içine muz ve elma püresi birakiyordum
0 oy
(933 puan) tarafından
Benim oğlan 3 yaşında bende hamileyim canım tuzlu yoğurt çekti az tuz koyup yiyordum söylemesi ayıp baktım geldi oda yedi şuan yavaş yavaş yiyor normalde ağzına sürmezdi. 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Şeker vermem normalde ama çilek reçeli koydum sonra yemek yedirirken azar azar yemekle verdim alıştı sonra 16 aylık az da olsa yiyo şimdi
0 oy
(692 puan) tarafından
Karadut özü al canım hem rengi değişir hemde çok fyadaliymis ben köyceğiz den alıyorum çok memnunum bak istersen ya da az az keçiboynuzu unu koyabilirsin çok sık kullanmamak lazımmış onu erken ergenlik sebebi yapar diye okudum arada öylede verebilirsin 
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Valla bnmkide öyleydi yiyodu yoğurt. Şimdi beyaz gördüğü hiç biseyi yemiyo. Bende yoğurdu cacık olarak yediriyorum. Öyle yiyor en azindan
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Sevmedi diyip vermemezlik yapma canim benim kizim bi gun yemedigi seyi diger gun yiyo sen bikmadan usanmadan denemeye devam et. Muzla sevmediyse bile bidaha dene belki bu sefer yer. Yada elma rendele ceviz rendele. Bal koy yada bi kasik kadar 1 yas ustuyse koy bali diger turlu koyma. Pekmez falan koyma cunku pekmez ve sut urunleri birlikte tuketilmiyo
0 oy
(15,992 puan) tarafından
Recel varsa reçelle renklendir. Ben oğluma oyle yapardım simdi kaşık kaşık yer yoğurdu 
0 oy
(2,725 puan) tarafından
Nasıl koyabilirsin Bir de bebe bisküvisi de koy hafif sıcak su koy böyle karıştır mama kıvamına getir ver o zaman yani benimki de çok sevmez yoğurdu biraz pekmez koyarım karıştırma öyle veririm ya da içine de bir şey koyarım bebe bisküvisi falan biraz tadı değişiyor öyle yiyor yoksa tek yoğurdu yemiyor 7 aylık benimki de

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
6 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Arzu__ (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 184 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı