0 oy
309 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
Geçtiğimiz hafta kandil günü eşim bana beddua etti  Allah senin gbi birini eline düşürmesin dedi akşamında da  merdivenden düşmüş bileği kırılmış di o gün bugündür evde . Evimize yakın hastane var o babasıyla karşıya gidiyor alçı yok sıktı yok ağrıdı iğne için bahane edip gidiyordu dün sabah 5 6  gbi çorap giyemedigi için uyandırdı giydirdim bişi demeden gelen arabaya bindi gtti anneside vardı onu ise orfan da hastaneye gitmişler  . Burası yanlış anlaşılmasın annesi 8 aydır gelmiyor diye oğlu gidiyor veya kaçamak yapıp gidiyor yalan söylüyor işteyim diye nyse bu elinde hep telefon bizi gördüğü yok arkadaşlari ile konuşuyor annesi babası ile konuşuyor akrabaları ile bile sohbet ediyor eli agrimiyor bize gelince vah kolum sadece diyorum ki  çocuk uyuycak  az çocukla vakit geçir yok konuş otur yanına şarkı mirildan fln yok kolum ağrıyor diyor yatıyor şuan bile çocuğu uyuttum oda uyudu . Çocuk yanı başında kafasını vurdu tutmadı bilerek kafası mosmor oldu üstüne bağırdı. Bazen wcye gidiyor o kadar duruyor ki yere oturmuş intsgrmda takılıyor. Bazen diyordum keşke işten erken gelsede vakit gecirsek diye adam bizi istemiyor anlamıyorum bizdenmi sıkılmisdir 

7 Cevaplar

0 oy
(2,562 puan) tarafından
Kaç senelik evlisiniz ki
(101 puan) tarafından
2 yıl
-Reklam-
0 oy
(37 puan) tarafından
Sana ne yapıyorsa sende aynısını yapki kırıldığını farketsın
(101 puan) tarafından
Sanki iş yap diyorum bütün gün yatıyor
0 oy
(7,215 puan) tarafından
Böyle erkekler evlenmemeli , evlense bile cogalmamali diye düşünüyorum... 
(101 puan) tarafından
Maalesef çocuğuma bile kötü örnek oluyor bagrinca bile dovesim geliyor kendisinini korkuyor çocuk
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Yok sorun sende değil canım afedersin eşin eş değil 
(101 puan) tarafından
Maalesef 30 yaşına gelmiş anneci ama kocalık yapamıyor
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm senin adına ama sana değer vermiyor demek ki ne yapsan boş inşallah düzelir sana çocuğuna Iyi davranır sorumsuz hallerini düzeltir dua et bol bol
(101 puan) tarafından
İnşallah yoksa diğer kolunu da ben kiricam gözünün içine baka baka*****k yerine koyuyor insanı
0 oy
(7,822 puan) tarafından
Onu görmezden gel. En iyi cevap ona bu olur. 
(7,822 puan) tarafından
Bu söylediğiniz öneri sadece aile huzurunun daha da bozulmasına sebep olur
tarafından
Ben öyle düşünmüyorum kadınlar kendini heba edip herşeye yetişmeye çalışıyor bazı erkekler de ne de olsa işim yapılıyor yemeğim önüme geliyor diye bu şekilde davranıyor bir kaç kez yemek bulamayınca çocuğa ben bakayım sen yap demeye baslar
(7,822 puan) tarafından
Bazıları için bu geçerli değil. Şiddetin çoğu bazen de böyle başlıyor. Eşinin huyunu suyunu da biz bilemeyiz. Böyle akıl vermek kolay ama işte herkes kendisi karar vermeli nasıl hareket edeceğine
tarafından
Siz iyi misiniz yoldan gecene fikrimi söylemiyorum buraya zaten yorum yapalım diye post açılıyor ben de fikrimi söylüyorum
(7,822 puan) tarafından
Tabi ki. Ben de zaten kötü bir şey söylemedim. Ben de fikrimi beyan ettim hanımefendi
0 oy
tarafından
Herseyi anlarm ama çocuğu tutmayıp canının yanmasına nasil müsade edebilir ya 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 687 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 239 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Filiz82 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 565 göst.