0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde (10,986 puan) tarafından
Yarın kızımın sınıf toplantısı var.gidip katılmak isterim.oglumunda bırakacak kimsem yok burada.24 aylık ve çok yaramaz orada da oturmayacagina da eminim.babalariyla ayrıyız.o gelip bakardım yada ben giderdim ama mesaim var o saatte dedi.gitmesem ilgisiz olacağım.gotursem olur mu ki .durmazsa çıkarsam filan tuhaf olur mu 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tek cocugu olan anne sen olamazsın dıye dusunuyorum herkeste evdekı kucuk cocugunu bıyere bırakmıyordur sanırım nasıl okuldaki cocuksa evdekı de cocuk bence cocugunla cocugunun toplantısına gitmen kadar dogal bısey olamaz ya
(10,986 puan) tarafından
Durmaz bagirirsa diye çekiniyorum yada ayaklanip gezmek ister diye
(14,044 puan) tarafından
Bırak gezsin ne olacak ki gözün üstünde olsun çocuk bu yani oturup sakince dinlemez ya toplantıyı :D
tarafından
Gezsin ortam neşelenir emınım kendını bı halt sana domuşup oturan ciddi tipler de olacaktır ortam şenlenir çocuk sayesinde hic degılse :D
-Reklam-
0 oy
(18,058 puan) tarafından
Durmazsa çıkarsın canım ben hastalıktan ölüyodum karne günü gttm yanında oldum git mutlaka durmazsa müsade istersin ama üstüne düşeni yapmış olursun
(10,986 puan) tarafından
Bende hem öğretmene hem de çocuğuma karşı gideyim istiyorum
(18,058 puan) tarafından
Git bence
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Ben oğlumla gidiyorum toplantıya,bir dakika bile oturmuyor geziyor heryerde ama yine de gidiyorum. :)
(10,986 puan) tarafından
Muhtemelen bende öyle olacağım :D geçen sene bebekti kucakta duruyordu bu sene bir avuç arı :D
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bence gidebilirsin bir sıkıntı olmaz hem birakicak yerin yoksa napican mecburi bir durum düğün dernek deilki
(10,986 puan) tarafından
Yok yani kimsem burqda.
0 oy
tarafından

Mecbur goturucen biraz ortalığı dağıtır :)

(10,986 puan) tarafından
Öğretmene bile saldırır benimki
tarafından
Benimkide bi defa acile götürdüm doktor muayene ederken bi tokat patlattı doktora:)
(10,986 puan) tarafından
Benimkinde az değil :D
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben hep küçük kızımla gidiyorum toplantılara canım. Götür yanında.
(10,986 puan) tarafından
Goturcem inşallah durur
0 oy
(15,522 puan) tarafından
Git bence. Sınıfta toplantıya giremesen bile çocuğun hakkında öğretmeniyle özel gorusursun. Öğretmenden toplantı gündemlerini kısaca dinlersin hem
(10,986 puan) tarafından
Bakalım gidecegim yarın.insallah bir problem olmazsa
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Ben gittim birinde durmadı ağladı çıktım. Sonra hoca aradı telefonda görüştük. Diğerinde durdu eline çubuk kraker falan vermiştim bebek arabasında oyalandı ama toplantı uzayınca sıkıldı tabi. Götür niye tuhaf olsun, ben götürdüğümde başka bebekliler de vardı. 
0 oy
(3,699 puan) tarafından
Ben gittim valla hemde iki küçük çocukla ağladılar falan ama ogretmende velilerde sıkıntı yapmadı toplantı bitince direk çıktım 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Kesinlikle bebekle git, birşey olmaz, gitmemekten daha iyi. Oğretmene görünürsün sana bir diyeceği senin ona bir diyeceğin varsa dersiniz. 

Orda görünmen iyi olur bir kaç şey de duyacaksındır. 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 450 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,986 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Syma (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 209 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 296 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Asyahatunnn (524 puan) tarafından soruldu

382,955 soru

11,463,260 cevap

35,056 kullanıcı