0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (146 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Randevusu vardi sabah neye eltisi aramış kaynanamı sana çaya geliyorum çay koy diye neyse kaynanam beni aradı evin toplumu vs diye bende değil ama toplarım dedim yarım saatte topladım kahvaltı sofram yataklarım falan duruyordu evi supurmem gerekiodu supurdum toz aldım misafir geldi kaynanamda doktora gitti sonrasında doktordan geldi çay içtik birşeyler hazırlamıştım benimde oğlumun özel eğitimi vardı oraya gidecektim öğle sonu kaynanam eltisine bana gidek dedi bende ses etmedim sonra kaynanam gorumcemi çağırdı dedim ablama birşeyler hazirlayim yok eve gidek dedi bende oturudm sonra eşim aradı ben okuldayken misafiri niye gönderdin dedj dedim evde hazır birşeyim yok koştur kostur yaptım ben evde olmuycaktim zaten dedim canımi skti o kadar ağırladım elimden geleni yaptım suçlu ben oldum 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen bence eşinin ağzının payını ver onlar koşa koşa sana yetiştirmiş sen de onların lafıyla bana gelip hesap mı soruyorsun hayırdır diye ben insanlık ettim kabul ettim onların keyfine çocuğumu mu erteleyim hayırdır yani randevum var öğleden sonra gel ya da sonra gel desin sen zorunda değilsin ki bunu da şöyle kocana böyle susarsan haklı sanarlar kendini bir kere benim ki de bana annesinin lafıyla geldi dedim sen onun lafıyla nasıl gelirsin bana anasına da sordum ona da daha hiç bir şey demiyor eşim kaynanamız bilmiyorum da
(245 puan) tarafından
+kesinlikle katılıyorum. Ağzının payını vermeli eşine
-Reklam-
+1 oy
(245 puan) tarafından
Yerinde olsam hiç kabul etmezdim. Kaynanan istiyosa kendi evinde ağırlasın akrabasını yada müsait değilim desin. İlk başta yapmışsın hatayı canım. Bir daha da başkasının misafirini kabul de etme kendinide yorma hiç. 
0 oy
(877 puan) tarafından

• Bide gitmiş yetistirmisler mi hemen :ermm: sen üzerine düşeni yapmışsın bırak onlar utansin
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Bu konularda erkeklere laf anlatamazsın  canim. Sıkma canını ben artık vicdanım rahat mı diye bakıyorum rahatsa hiç tinlamiyorum
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ay ne münasebet hemen eşine mi yetistirmis bazılarına gerçekten iyilik yaramıyor yapmak zorunda değilsin
(146 puan) tarafından
Bilmiyorum yetiştirdimi eşim kendimi dedi sinir oldum benim kendime göre planım var ben cagirmadim aniden geldiler okuluda iptal edemezdim eşime dedim sen götür ogalni onuda yapmadı bana laf edio
(4,216 puan) tarafından
Erkeklere laf anlatmak imkansiz boşver takma kafana sen elinden geleni yapmışsın zaten
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Yap iyiliği bekle kötülüğü. 

Tam böyle olmus
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bir dahakine açık açık söyleyip suratına kaynananın kabul etme.nasilsa dişinden de aşilsan nakorler.
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Kaynananmı yetiştirmiş ya insan değilmiş resmen
0 oy
(13,132 puan) tarafından
Evet haklısın yanlış yaptım hiç ilgilenmemem lazımdır diyeceksin böylesine yani iki arada bir derede yaptıklarını gören yok ayrıca gelen senin misafirin değil ona rağmen o kadar hazırlık yapmışsın bir daha onu da yapma 
0 oy
(441 puan) tarafından
Benim kocam boyle bir şeyin hesabını sorsa ortalığı birbirine katarım. Ne demek hani çocuğumun randevusu varken misafir mi agirlicsktim yada ben evde değilken benim evimde mi kalacaklardı. Kaynanama da ayrı eşime de ayrı hesabını sorardım yani. Kaynanama sen eşimi ne dokduruyorsun diye esime de onun lafı ile sen bana neyin hesabını soruyorsun diye. Bence kaynanan bir daha böyle bir istekle gelirse bu günü hatırlat ve Red et.
0 oy
(22 puan) tarafından
Böyle insanlara varya kapını açmayacaksinda herneyse suç eşinizde onun buna izin vermemesi lazımdı ki konuşmaya yeltenmesinler  annesi hastaneye gidince misafiri sizin eve yolluyor sen hastaneye gidince mi misafiri yolamis oluyorsun takma kardeşim ya Allah akıl fikir versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
0 oy
20 cevap 841 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 529 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu