0 oy
612 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

bunu sipariş verdim 

image

image

bana böyle 3 saçma tişört geldi cok küçük cocuk kıyafeti gibi siteye yazdım bu me dalga mı geçiyorsunuz iade etmek istiyorum diye beni her yerden engelledi seni savcıya verecem dedim görüldü attı hiçbişe yazmadı 20 bin takipçisi olan Bi siteydi artık hiç güvenim kalmadı herkes yalanla haksızlıkla para kazanıyor cok moralim bozuldu 

24 Cevaplar

+1 oy
(2,369 puan) tarafından
4 seweet  200 TL bir elbise hile şimdi 200 TL değil bacı 
tarafından
Yorumlar güzeldi takipçısı coktu
(2,369 puan) tarafından
Kuzum bununla geçmiş olsun daha fazla dolandirila bilirdin
tarafından
Aynen öyle yapacak bişe yok
-Reklam-
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Resim yok canım.
tarafından
Ekledim
(1,660 puan) tarafından
Instagramda çok dolandırılan var böyle ya ben kullanmıyorum ama kullananlar sitelerden alışveriş yapanlar şikayetci çoğunluğu. Güvenilir sitelerde var ama insan önceden bilemiyor.
tarafından
3 tane de pijama siparıs vermiştim Baska siteden cok güzel geldi
0 oy
tarafından
Kesinlikle bu işin peşini bırakmayın şikayet edin
tarafından
Savcıya verecem dedim görüldü attı engelledi
tarafından
Engellesin siz şikayet ettiğiniz zaman çözüm bulursunuz
tarafından
Ben korkar belki iade kodu gönderir ilgilenir diye dedim
0 oy
(12,897 puan) tarafından
4 sweet 200 tl olmaz canım tahmin etmeliydin 
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Bu ara herkes bı dolandiriliyo 2 günde  kaç kez böyle post gördüm ben bu yüzden bilindik yerlerden almaya çalışıyorum Trendyol lcw falan 
tarafından
Trendyol da da kapıda ödeme yok
0 oy
tarafından
Fiyatından belli böyle birşeyler olacağı 1 sweet zaten 200 tl
tarafından
Yaa işte ah ahh
0 oy
(10,230 puan) tarafından
Ya 4 sweatshirt ün de 200 olmayacağı belli bacım. 
tarafından
Degil mii
0 oy
(551 puan) tarafından
Böyle seweetleri o fiyata 1 tane bile alamazsın canım ama insan bazen yanılıyor işte bnde dolandirildim böyle adam hiç cevsp vermedi bna kargocu bile bu işin içinde oluyor numara kullanılmıyor dedi taa gönderdiği şubeye ulaşıp adamın numarasını aldım adam ben değilim yanlış numara dedi kapattı 
tarafından
İlk defa böylesine denk geldim sureklı de alırım instagramdan falan
(551 puan) tarafından
Benimde başıma ilk defa geldi oğlum için almıştım insan çokta üzülüyor şimdi sipariş vermeye tereddüt ediyorum valla trndyoldan veriyorum neyse sağlık olsun canım
tarafından
Kısmet yapacak bişe yok
0 oy
tarafından
Geçen pazarın başına tezgah açmıştı bir genç çocuk sweatler 50 TL 4 tane aldım süper çıktı ınternete çok güvenmiyorum ben 
tarafından
Artık bende güvenmiyorum
0 oy
(671 puan) tarafından
Zaten güvenilir olmadığı belliymiş 4 adet 200 TL olur mu o fiyata satılmıyor bile 
0 oy
(10,457 puan) tarafından
Bı sweet i 200 alamadığımız zamanda nasıl güvendim cnm 
tarafından
Dalgınlık
0 oy
(1,392 puan) tarafından
İlk forograflari görünce dedim çok uygun sonra devamını görünce çok şaşırdım benimde başıma geldi fotoğraf cikarcktim 150 foto çok uygundu bide albüm çokda takipçisi vardı sonra birini buldum kız adamın peşine düştü korktu parayı yatırdı felan 
tarafından
Bende tehdid ettim savcılığa verecem diye görüldü attı
0 oy
tarafından
Aynı o üsttekilerden dolap uygulamasında gördüm çok beğendim ama güvenip ordan bile alamadım 
tarafından
Hiçbir yere güven yok
0 oy
(48,502 puan) tarafından
Instagrama hiç guvenmiyorum
tarafından
Hepsi bir degil ama
0 oy
(684 puan) tarafından
Sen eline kargo geldiğine şükür et bence en dandik şeyler olmuş 100-150 lira hangi akla hizmet 4 tanesini 200 veriyorlar 
0 oy
(17,651 puan) tarafından
İnstagramdan bişi almamak lazım ya hiç alışveriş yapmadım ben bi fiyat sordm kavga ettik jsjsj
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Başka isimle acmislar herhalde 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Sana gene gelmiş biz para yatırdık dekont attık engel yedik ablama dedim insagramdan almayalım dıe dinlemdedı
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Saf mısın bacım? Bı sweat bile 300den başlarken sen 4une 200 e alacağını sanarsan kandirilirsin zaten. Alışveriş yapmadan önce sayfa adını Şikayetvar.com a aratıp sorgulatin
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Şikayet ettim istagramda ama belliydi dolandırıcı olduğu çünkü yorumları kapatmışlar 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 465 göst.
25 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aydan YILDIZ (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 774 göst.
19 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 121 göst.
0 oy
7 cevap 217 göst.
19 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,350 soru

11,324,690 cevap

34,776 kullanıcı

...