0 oy
131 göst.
Aile kategorisinde (3,853 puan) tarafından

15 haftamizda bitti cok sukur .16 ya gecis yaptik..darsi doger haftalarin basina.<3benimle ayni olanlar varmi? 105 gunu geride biraktik.agustos basi dogum olucak insAllah 

10 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından

11+4 benimde canim

(3,853 puan) tarafından
MasAllah sagsalim kucagimiza almayi nasib etsin Rabbim ❤️
(11,505 puan) tarafından
Amin insallah canim
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
Maşallah ben daha ikizlerimle 6+3 zaman geçmiyor sanki:))
(3,853 puan) tarafından
MasAllah sanada kuzum ben iki cocukla nasil geciyor anlamiyorum.ilk gevelikse sizinki biraz daha sabrsiz ola bilirsiniz o zamanda .zaman gecmek bilmiyor ilk geveliyimden biliyirum ama ikinci ve sonraki gebeliklerde .onceki cocuk ve cocuklarla ev isleri falan derken hi bakmisim aksam olmus
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Cok sükür canim.22haftalgz biz. 
(3,853 puan) tarafından
he eledi can unutqanliqolur.Postlarinda boreyindeagri oldugunu yazmisdin canim .menimde var fevralin 2 si hekime gedende boreyinde problem var zulalun var demisdi .ordan gelenden iki gun sonra agrilarim basladi.dermanda yazmisdi ama bor hefteye bitti .agrim azalmirdi en son agri kesici iyne edildi .hemen gunu qizdrmam zadda vardi sistem antibyotik falanda oldu .ondan sonra agrim.azaldi sizlama seklinde vardi.ikinsaat olarki agrim yemiden qayidib.en coxda sag boreyim .senin problemin hell oldu can yoxsa yene agrilarin olur.
Martda gedecem hekime birde .diger iki usagimda borek agrim olmamisdi .bunda ama kecmek bilmir dermanlarinda xeyri olmafi.he birde kicik tuvalete gedende yanma goyneme olur onuda demisdim dedi zulala goredi oda.o goynememde kecmiyib :(((
(1,389 puan) tarafından
Mende das saldim balim qizliq vaxtimda cox cekdirib boyreklerim mene ama dasi saldim getdim hekime kecib getdi mualice yazmadi das zulal var ama artmiyib o derecede.gunde nece ltr su icirsen bide suyu cox icmeliyik esasda boyreymzde problem varsa .gunde 4ltr su icmeye calis  rahatliyacaqsan
(3,853 puan) tarafından
Bilmiremki fikir vermemisem susadiqca cay icirem ancaq su icemmirem.indi hal.hazrda uzaniq veziyyetdeyem terpenen kimi agriyir.bir hefteydiki azalmisdi indi yene baslsdi of.ozde zulal nedrki internetde baxdim pek birsey anlamadim .
(1,389 puan) tarafından
O qeder qorxulu bisey deyil usaqada ziyani yoxdu ama artib sende az olsaydi agri vermezdi yenede ozune diqqet et agrin sizin barede hekimnle elaqe saxla xeber ele herseyini.eger agrinin azalmasini isteyirsensede gundelik qarsina meqsed qoyki bu qeder suyu men bugun sonuna kimi icecem men uje alisdirmissm ozumu .su icmesem dayana bilmirrm basda biraz cetinlik cekdim ama indi uje ozum suya alismisam ve tez tez sidiye cix su ic cix saxlama sidiyini .terkibinde zulal olan qidalardands uzaq dur meselen yumurta et pomidor  kofe neler neler var bolllluca su ic ayaqyoluna get bohrek suyu sevir
(3,853 puan) tarafından
Yaxsi canm meslehetin ucun cox sagol
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Maşallah 24 olduk biz 
(3,853 puan) tarafından
MasAllah sanada luzum sagsalim kucahimiza almayi nasib etsin Rabbim hepimize
0 oy
(2,054 puan) tarafından

Kardeşimle aramda 1 hafta var  desene  o da yarın  17 haftalık  oluyor  ama ultrasonda bebeğin  gelişimi  1 hafta önde gidiyor  cinsiyetini belli  mi  :)

(3,853 puan) tarafından
12 haftada gittiyimde kiza benziyor demisti.mart ayinda gidicem insAllah kontrole .o zaman bakalim soykeyecekmi .olmazsa nisanda dopplere gidicem orda kesin soyler 20 haftadan buyuk oldugu icin o zaman daha kesin olur .ama bence kiz
(2,054 puan) tarafından
Kardeşime  %80erkek dediler  özeldeki 12. Haftada  şimdi  oda  mart  1 de gidecek bakalım  ne diyecekler  sağlıcakla  doğsun  hepside  inşallah
(3,853 puan) tarafından
Amin insAllah kuzum.rabbim gonlune gore versin
(2,054 puan) tarafından
Amin ecmain inşallah
0 oy
(418 puan) tarafından

15+2 benimde canım Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah <3

(3,853 puan) tarafından
Amin insAlah kuzum
0 oy
(2,458 puan) tarafından

32+5 den selam :) 1 ay gibi bir sürecimiz kaldı sezeryan olacağım için erken olacak 

Su gibi geçer inşallah sağ salim aliriz kucağımıza kuzularimizi<3:'(

(3,853 puan) tarafından
MasAllah.insAllah kuzum cumlemiz
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bizde 13 hafta olduk çok sukur ama zaman çabuk gecicek gibi bu bebiste kızımda zaman geçsin diye dua ederken bunda anlayamadım valla :)
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Bizde 37 haftalık olduk benimde 1 kız 1 oğlum var 3. Gebeliğim senin ilk bebik mi 
(3,853 puan) tarafından
Benmkide 3 cu kuzum
(4,937 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
(3,853 puan) tarafından
Cumlemizinkini canim
(4,937 puan) tarafından
Senin diğer iki çocuğun da kız mı canim
(3,853 puan) tarafından
Yok kuzum bi kiz bi erkek
0 oy
(672 puan) tarafından