0 oy
347 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (24 puan) tarafından
Merhaba kızlar nasılsınız.Dün gece annemleri ziyarete gittik biz Baküde yaşıyoruz onlar Şekide.Hamile olduğumu biliyorlar ve arabayla 4saatden geldik benimde midem bulanıyordu ve uyumak istiyordum.Annemlere yengemde gelmişdi(dayımın karısı)10yıldır çoçukları olmuyor.Bende çok yorgundum yemek istemiyordu canım gittim uyudum odamda 1ssatdan sonra kalktım zorla yemek yedim kesinlikle yiye bilmiyorum yüzümü buruşturuyorum o sırada yengem bana düşmanıymışım gibi davranıyor iç çekiyor göz deviriyor bende sordum bi sorunmu var oda hayır dedi bugünde burdayız amma yengem bizi gördüğünde hep yüzü karalıyor.Çoçuk mözvusundan unud ediyorum bunu amma benim elimden ne gele bilir ki Allah onlarada hayırlısıyla evlat versin İnşallah amma benim bir suçum yokki ağlamamak için kendimi zor tutuyorum yengem niye bana böyle davranıyor diye 

Nasık davranmalıyım yengeme lütfen fikir verin

6 Cevaplar

0 oy
(3,470 puan) tarafından
Aman bosver takma kafana annenin evine gitmişsin rahatsız oluyosa gitsin evine keyfine bak sen 
(24 puan) tarafından
Ama yinede kötü oluyorum öyle davranmasına
(3,470 puan) tarafından
Yani haklısın ama ne yapabilirsin ki senin bi suçun yok
-Reklam-
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Allah olamayanlara anne baba olmayı hak eden herkese evlat nasip etsin kucağını boş bırakmasın çocuğu olamayan bazı kadınlar yakınımda vardı ordan biliyorum sanıyorlar ki bilerek çocuk mevzusunu onun yanında açıyorsun yada onun yanında çocuğunu seviyorsun bilerek onun yok diye çocuğu olunca bu gereksiz alinganliklari geçmişti o yüzden sen hamilesin hassassin oda çocuğu olmadığı için hassas sen yinede hoşgörülü davran
(24 puan) tarafından
Ben elimden geldiği kadar hoşgörülü davranmaya çalışıyorum canım
0 oy
(48,642 puan) tarafından
belki sana oyle geliyordur
0 oy
(7,246 puan) tarafından
Ee rahatsizsa gitsin evine zorlami tutuyonuz orda 
0 oy
tarafından
Onun açısından bir bak olaya o şimdi şöyle düşünüyor bir bebeği olacak o da şımarık ça davranıyor dşye düşünüyor bence hoş görüşü ol çocuğu olmayan anneleri anlayamazsın benşm kızım 6. Senemde doğdu o zamana kadar senin yaşadığın şeyleri bende itici buluyordum yalan yok yengeni hoş gör 
0 oy
(402 puan) tarafından
Uzun yıllar çocukları olmayan insanlarda bunu çok gördüm. Bende hamileydim eşimle aram kötüydü annemlere gelmiştim. Annem de taşınacak diye market boş koli almıştım kadın bana niye sen onları taşıyorsun gerçi seningibilerin kine birşey olmaz demişti. Güya kocamdan boşanacam ya çok üzülmüştüm günlerce ağlamıştım. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 260 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 795 göst.
0 oy
11 cevap 418 göst.
0 oy
9 cevap 290 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu

379,360 soru