0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biri gelsin yada bir yere gidelim annem insanların içinde sus aklına geleni konuşma biraz cenen dursun büyük biri olunca elini öp gibi kelimeler söylüyor ben 21 yasındayım cocuk degilim cok konusan biri de degilim  anlamıyor ne kadar tartıssamda konussamda yok anlamıyor bende diyorum ben bosandım diye sen böyle yapıyorsun başımda zengin bir kocam olsaydı böyle yapmazdın diyorum sen bile ezmeye calısıyorsun diyorum bunu biliyorsan ne mutlu sana diyor arkadaslar yardım edin ne yapmam lazım bıktım sıkıldım cok utanıyorum artık bu durumdan 

4 Cevaplar

0 oy
(6,245 puan) tarafından
Odandan çıkma sorunca da bana çocuk gibi davranmayı bıraktığın an çıkarım milletin yanına dersjn
tarafından
Evımız 3 oda zaten mutfak yatak odası oturma odası biz oturma odasında yatıyoruz oglumla ama şuan yayladayız yine odam yok burası da 2 oda
-Reklam-
0 oy
(38 puan) tarafından
Ay yemin ederim aynıymış annelerimiz bende sırf bu yüzden istemiyorum onunla misafirliğe falan gidiyim onun elini öp onu sordunmu şunu sordunmu psikolojimi bozuyor ya bu arada bende 22 yaşındayım çocukta değiliz anlamadım ki 
(30 puan) tarafından
Ay bende tek değilmişim. 21 yaşındayım annemden uzakta yaşıyorum ama telefondan işin yapıyor her halükarda. Benimki sürekli çok kilolusun diyip duruyor. Sinir oluyorum. Evlendim ve kendi hayatım artık lütfen müdahale etme diyorum her seferinde
tarafından
Ben boşandım birşey diyemiyorum öyle
0 oy
(48,680 puan) tarafından
ne alakasi var zengin kocayla kocayi gec zenginligi ne alaka
(48,680 puan) tarafından
benimde aklima o geldi sanirim o evlenmek istemesi normalde cocuguda var acele karar vermemesi lazim
(4,164 puan) tarafından
Evet burda zaten hep o tarz yorum yapılıyor çocugunu düşün vs diye ama her seferinde aynı şekilde yaklaşıyor Allah yardımcısı olsun ne diyelim
tarafından
Susam ve ikbal siz buranın müdürü müsünüz acaba
(4,164 puan) tarafından
Müdür falan değiliz yaşımız senden büyük ve Bi abla gibi dikkat etmen gereken yeri söylemişiz tavsiye vermişiz keşke anlasan sende tek derdin çocugun olsa
(48,680 puan) tarafından
işinize gelmeyince.ters cevap vermeyin insan gibi akil veriyoruz git evlen zengin diye diye kendini degil cocugunu yakican
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Canım sana çocuk gibi davranmasının başında zengin koca olması ile ne alakası var onu anlamadım ama . Evet haklısın ha üre 5 yaşındaki çocuk gibi uyarilip ikaz edilmek hoş değil 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 348 göst.
0 oy
26 cevap 797 göst.
0 oy
11 cevap 419 göst.
0 oy
13 cevap 341 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde fadimegizemkaya (7 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap