0 oy
724 göst.
Aile kategorisinde (343 puan) tarafından
Sürekli kadınlarla mesajını yakalıyorum bı geberemedi gitti su adam işten gelmeden önce çay demle demişti bende demledim mesajı gördükten sonra bende demledigim çayın içine tükürdüm önüne koydum içsin şimdi icerkende geberir inşallah 

19 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
Canım bosanma imkanın yok mu?
(2,291 puan) tarafından
Oğlun kac yasinda
(612 puan) tarafından
Neden birakasin ki ?
(343 puan) tarafından
17 ama babasından çok korkuyo benimle gelmiyo
(2,291 puan) tarafından
Allah yardim etsin ne diyeyim
(343 puan) tarafından
Amin canım amin
-Reklam-
0 oy
(17,845 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tamam eşin hatalı ama senin yaptığında olmamışki
(17,845 puan) tarafından
Allah sabır versin keşke bıraksan bunu
(343 puan) tarafından
Amin amin oğlum gelse benimle zaten bırakıcam ama gelmiyo işte
(17,845 puan) tarafından
Oğlun kaç yaşında
(1,140 puan) tarafından
Kız onun yaptığıyla bir mi kadının yaptığı.ne farkın kalmış derken...kadın yapsa adam öldürür belki
(17,845 puan) tarafından
Evet yanlış oldu söylemem ama yani kötülük yapması uygun olmamış seviyesine inme demek istedm
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Allah affetsin bu nasıl post bacım güler misin üzülür müsün şaşırdım valla 
(343 puan) tarafından
Valla bende napicagimi bilmiyorum artik
0 oy
tarafından
Aldatmalar çaya tukurmeler vs ama bosanma yok? Nedrn
(343 puan) tarafından
Oğlumu ona bırakamam oyuzden
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Çocuk döven aldatan bir eş ne diyelim ki şimdi susam gönül razı değil konuşsam olmaz neyse 
(343 puan) tarafından
Valla bende çok şey söylemek istiyorum ama oğlum var işte bırakamam ona oyuzden
0 oy
tarafından
Yani tukurunce eline ne gectiki.

Git çöpe dök çayi ondan iyi yani en azından hiç içmemis olur.
(343 puan) tarafından
Aklıma başka bişey gelmedi oyuzden yaptım
tarafından
E neden hala birliktesin
(343 puan) tarafından
Oğlum için
tarafından
Valla oğlun bence bahane.
(343 puan) tarafından
Değil eşimin öfke kontrolü problemi var en ufak şeyde hemen dovuyo oyuzdende oğlum korkuyor babasından bende bırakıp gidemiyorum
0 oy
(3,587 puan) tarafından
Ne saygı kalmış ne sevgi ne aşk uzatmanın anlamı yok bence aynı evin içinde birbirinize dusmansaniz zaman kaybı 
(343 puan) tarafından
Evet aynen öyleyiz yemin ederim ama oğlumu birakamam ben ona
(3,587 puan) tarafından
Bırakmak zorunda değilsin ki hakim genelde annelere veriyor  çocuğu yaşam tarzı kötü değilse eğer kadının
(343 puan) tarafından
17 yaşında oğlum babayla kalmak istiyor korkusundan gelmez benimle
(3,587 puan) tarafından
Büyükmüş canım maşallah kaç yıldır evlisiniz  bakamaz ki kalmak istese bile sonradan gelir yanına merak etme
(343 puan) tarafından
18 yıllık evliyiz köye götürür zaten kendi bakmaz
0 oy
(2,651 puan) tarafından
17yaş seneye reşit bu çocuk zaten bi engel yok bence ortada ufak değilmiş durumu anlayabilcek yaşta 
(343 puan) tarafından
Evet ama gelmez yinede benimle babasindan çok korkuyo cunku
(2,651 puan) tarafından
Çok zor bi durum inşallah ikna olur çok geç olmadan
(343 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ayy kusura bakma ama ikinizde pek normal gelmediniz seni aldatan adama eşim diyorsun seni aldatmasina takılmayıp oyun oynar gibi çayin içine tükürdum diyorsun nutkum tutuldu valla ne dicemi şaşırdım
(343 puan) tarafından
Evet normal değilim artık pskojimi bozdu artık oğlum gelmiyorki keşke gelse daha güzel hayatımız olucak
0 oy
tarafından
Senin kocan yeğenine çok bağlı olan mı 
(343 puan) tarafından
Evet bağlı olan
0 oy
(6,404 puan) tarafından
Eşinin öfke kontrolü var dövüyor oğlunu seni ve sen oğlun için orada mı kalıyorsun ? Burada bir mantık hatası var yalnız ablacım. Kavga dayak küfür olan yerde asıl çocuk büyütmemen gerekiyor bunu çocuğun için yapman gerekiyor ki ileride çocuğuna şiddete meyilli olmasın. Ayrıca 17 yaşında ki koca çocuk nasıl korkar kusura bakma ama pısırık olur çocuk belki de çoktan oldu.
(343 puan) tarafından
Evet öyle oldu zaten benimle bı gelse zaten oğlumun düzeleceğine inaniy ben gelmiyo işte
(1,798 puan) tarafından
Ben bu bayanı hatırladım ilerde ergenlik geçince düşünemiyorum çocuğun da inşallah engelli bir durum yoktur ben anlamıyorum sürekli böyle bu bayanın postları
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Cocugun 17 yasindaymis akli basinda delikanli kararini verebilcek bi yasta seneye ne seni nede babasini isticek belkide kendi hayatini kuracak niye bosanmiyosunda böyle aksiyon icindesin 2 postundan biri gebermedi bu adam diye post acmisin ilginc 
0 oy
(352 puan) tarafından
Arsizlasiyor erkekler Allah'a tövbe etse iyi olur çekirge bir zıplar iki zıplar üçüncüde Allah layikini verir 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Rabbim senin derdini en aza indirsin surda tanıdığım ve en uzuldugum insanlardan birisin . Bir oğlum var ve onun için katlaniyorsun ama yapma bacım şiddet var aldatma var seni insan yerine koymuyor oğlun gelir seninle 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Tükürdün ama yine o çayı ona verdi.n.... Onun umurunda mı hayır biraz diri olun ya tepkini koy ortaya 
0 oy
(5,365 puan) tarafından
Nasıl icim yandı oğlum dayak yiyor demene :( ne kadar üzücü. Onun şuan babasına gücü yetmiyor biraz daha büyüsün babasının yüzüne bakmaz. Yazık çok üzüldüm Allah seninde oğlununda yardımcısı olsun

Koca adam çocuğu 17 yaşında utanmaz herif doyumsuz herif ne buluyor başka kadınlarda 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Ben sizi çok iyi hatırladım o çocuğu daha o babanın elinden kurtarmadinizmi siz 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Öyle bir adam bırak seni senin tükürüğünu bile hak etmiyor desem. İnşallah kurtulursun bian önce. Çünkü bir insan bir hataya bir kere düşer. Tekrar tekrar yapması hata değil yaşam biçimidir.  Allah hidayet versin diyecem de böylesi bu duayi bile hak etmiyor. İnşallah layık olduğu bir ölümle hayatından çıkar. 
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Boşanmak niye zor geliyor sana oğlun 17 yaşında neden çekiyorsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 409 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 986 göst.
0 oy
9 cevap 562 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu