0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından

Kızlar büyük veya küçük hayaliniz varmi ?

Ben hayallere pek yer vermiyorum bilmiyorum niye ama,

Mesela ev hayalinin yanından bile geçmiyorum araba düşünüyoruz ondan bile ya bsy olursa kafasındayım Rabbım herkese sağlık sıhhat versin inşallah geleyim olacak hayalime ..

1.  57 kiloya düşüp güzel elbiseler giymek 

2.esimin daha rahat bir işte çalışması çok üzülüyorum ona inşaata çalışıyor akşam ayakta duramıyor :dizzy:

24 Cevaplar

0 oy
(191 puan) tarafından
Hayallerimiz aynı sayılır 
(87 puan) tarafından
Yaa inşallah Rabbım nasip eder canimm
(191 puan) tarafından
Kaç kilosun canim
(87 puan) tarafından
64 canim 75 twn düştüm bakalım devam ediyorum
(191 puan) tarafından
Bende şimdi post açtım sarılalım diye :D neler yapıyorsun zayıflamak için
-Reklam-
0 oy
(16 puan) tarafından
Hayalim müstakil bahçeli bir evde oturmak onun dışında bi de tabi araba ama başka yok çocuğumun eşimin sevdiğim tüm insanlar sağ sağlıklı olsun yeter 
(87 puan) tarafından
Benimde büyük hayallerim yok neden bilmiyorum yer veremiyorum dediğin gibi sevdiklerimizin canı sagolsun inşallah hayırlısıyla hayallerin gerçekleşir
(16 puan) tarafından
Amin inşallah seninde gerceklesir inşallah. Benim eşimde çok ister müstakil bir ev bahçeli falan şuanda çok şükür bi tane evimiz var kayın baba sayesinde o aldı evi yurt dışlarında çalışarak.  Hayırlısı olsun depremden sonra daha çok isterimm müstakil evleri
(87 puan) tarafından
İnşallah canım olsun başınızı sokacak ev var bizde kiradayiz gece kondu ama binalardan çok korkuyorum gerci geçecek parada yok shshshhd
(16 puan) tarafından
Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah . Gün gelir daha güzel evlerde oturursun hayırlısı olsun hakkında
(87 puan) tarafından
Amin canım can sag olsun depremden sonra dünyevi şeylere hiç takılmıyorum onlar gözümün önüne gelince içim acıyor:((((*
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Eşim ve çocuğumla umreye gidebilmek ve çocuğumu imanlı Kur'anlı Allah yolunda bir birey olarak yetistirebilmek daha büyük bir hayal ve zenginlik yok benim için bunlardan başka tek duam bunlardır.
(16 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun sağol allah razı olsun canım
(13,834 puan) tarafından
Kaç yaşında ne zaman bilmeliler bilmiyorum ama oğlum üç buçuk olacak seccadeyi serip namaz kılıyor Allah kaç dinimiz nedir kitabımız nedir bunları cevaplıyor namaz kılıyor sonra bir de ellerini açıp Allah'ım sen beni annemi babamı tatayi sevdiklerimi herkesi koru sağlık ver diyor annesi yesin onu☺️
(6,253 puan) tarafından
Aminn cnm cümlemizden inşallah ❤️
Elif'im çok akıllılar çok maşallah kuzuma ne güzel dua ediyo o minicik ama kocaman yüreğiyle öp benim yerime Paşa'mı ☺️❤️❤️
(13,834 puan) tarafından
Ben demiştim onu işte öyle dua ediyoruz çok aşklar çok Rabbim hepsine sağlık versin ❤️ evet gerçekten her şeyi kapiyorlar küçükken öğrenilen şeyler de sonradan çıkıyor zaten hazirbulunduklari zaman öperim teyzesi❤️❤️
(6,253 puan) tarafından
☺️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Çok şükür hayallerimi yaşıyorum. Hayal demiyelim de sadece bir düşünce. Lüleburgaza taşınmayı çok düşünüyorum bu aralar. 
(87 puan) tarafından
İnşallah hakkında hayırlısı olsun canim önce canınız sagolsun sonrada hayalleriniz
tarafından
Amin.
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Su postla anladım ki hiç hayalim yok bi duam var oda kızlarımın hep sağlıklı olması yanimda olması 
(87 puan) tarafından
İnşallah Allah sana bağışlasın canim Rabbım tüm yavrularımızın korusun
(1,334 puan) tarafından
Aminnn Allah kimseye evlat acısı vermesin İnsaAllah
0 oy
(5,073 puan) tarafından
Şu an çalışıyorum ama kendi iş yerimi açmak istiyorum nasip olursa kızım okula tam gün gitmeye başlayınca yapacağım. Şükür arabamız var bir de ev istiyoruz öyle çok büyük hayallerimiz yok.:)
(87 puan) tarafından
İnşallah nasip olur hayırlısıyla canim ah ah ev almak çok zor kafayı yemişler ya
(5,073 puan) tarafından
Öyle valla. Benim eşim de sağolsun dubleks istiyor bahçeli falan. O yüzden biz 5 sene kadar ev alamayız :D
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Dünyanın en zengin ve paralı insanı olmak cunku butun hayallerim onun icinde gizli...
(87 puan) tarafından
Sjsjjs kız çok çok büyük bir hayal
(8,937 puan) tarafından
Evet cnm farkindayim imkansız Bi hayal ama iste hayal
(87 puan) tarafından
Belki yaşadın o durumu yaşarsan yaz bana bacı gerçekten haklısın o olmayınca maddi imkansızlığın başladığı yer
(8,937 puan) tarafından
Durumum çok şükür iyi sayılır fakat benim zengin olma isteğimin sebebi farklı eğer dünyanın en zengin insanı olsaydım sevgi evleri kadın sığınma evi meslek edindirme merkezi kres rehabilitasyon merkezi ve fabrika açardım turkiyedeki 81 ilinin tüm ilçelerine ve sevgi evlerindeki çocukların yazlık kışlık tüm giyim okul vs masraflarını karsilardim ehh bunlar için sabancı bile degil dünyanın en zengin insanı olmak gerekiyor
0 oy
(3,572 puan) tarafından
Guzel bir köyden arsa alip prefabrik bir ev hayal ediyorum su an onunde kcuuk bi bahcesi olsun sebze ekeyim. 

Esimin rahat bir isi olsun kendi yagimizda kavrulalim problem yaratacak  herkesten uzakta olalim simdilik hayalim bu
(87 puan) tarafından
Ne güzel bi hayal inşallah diledig8n her şey olur kız prefabrik ev dedin depremden sonra orada bayağı zaman yapmışlar shhshhsh
(3,572 puan) tarafından
Evet ya talep artinca :)
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bir tane hayalim var eğer ki o olursa bir gün ,o anda göğe bakacagim ve çok mutluyum yarabbim diyeceğim.mustakil bir ev bahçeli çok ta büyük bir bahçe hayal etmiyorum.yerde yem yeşil çimenler ,eski model bambu bir bahçe masa takımı ,bir yaz akşam üstü elimde kahvem çocuklarım o çimlerde kahkaha atarak oynuyor.iste hayalim bu benimde
(87 puan) tarafından
İnşallah Allah gönlüne göre versjn canim herkesin hayalinde müstakil ev geziyor ya gerçekten düşününce huzur veriyor Rabbım o imkanı versin canim
(10,978 puan) tarafından
İnşallah canım. Rabbim gönlümüzden geçeni hayırlı kılsın bizlere
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Tek hayalim sevdiklerimin sagligi ve varligi. Allah onlarin acisiyla sinamassin.
(87 puan) tarafından
Amin amin canım
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Felaketlerin son bulması . Çocuklarımın iyi bir gelecegi olmasi.
(87 puan) tarafından
İnşallah inşallah bi an önce biter çocuğumun geleceğini bende çok istiyorum güzel olsun ama dünyanın haline bakınca çok üzülüyorum :(
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Önce araba (çünkü iki çocukla bir yere gitmek işkence oluyor sürekli taksi kullanamıyorum otobüs ile zor) sonra içini istediğim gibi dizeceğim bir ev istiyorum
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Benimde gönlümde bir muradım var herkes gibi inşallah muradımı yaşamak nasip olur yakın zamanda.
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Garip bir sekilde dünyalık hayalim yok. Yaşadığım herşeye çok şükür bin şükür. Sadece yaşlanmayı görmek istemem yani elden ayaktan düşmeyi. Ama hani hayatımın sonralarina doğru etrafımda dağ gibi evlatlar görmek bu tablo beni mutlu ediyor
0 oy
tarafından
Eşimle barışmamız ve bir karavan hayalim var. Eşim ve iki oğlumla beraber gezmek... 
0 oy
(802 puan) tarafından
tek istediğim bebegim saglikla dogsun kalp atışları cok yavasmis cok korkuyorum saglikli digsun kızım bide bi ohlum var oda hep iyi ve sağlıklı olsun dua edin lutfen 
0 oy
(11,381 puan) tarafından
Rabbim dualarını kabul etsin canim benim de çok değil söyle naçizane düz ayak bi evim olsun içinde sağlıkla huzurla yasayabilelim rabbim herkese hayirlisindan ev nasip etsin apartman bana göre değil ben sevmiyorum alışamadım 4 senedir
0 oy
(575 puan) tarafından

Hayalim eşim ve ailemle umreye hacca gitmek <3

0 oy
(3,438 puan) tarafından
Eşim  çocuğumla sağlıklı  bir ömür  geçirmek 
0 oy
tarafından
Hayallerim 

1. Eşimin sözleşmeli askerliği kazanıp şehir dışında ayrı eve çıkmak 

2. Bir kızım oldu birde oğlumun olması Allah nasip ederse

3. Çocuğum büyüdüğünde üniversiteyi bitirmek