0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından

image

image

Kızım 27 aylık bugün uyumak istemiyor uyumayınca akşama doğru uykuya yenik düşüyor ama ne yaptıysam uyumaya ikna olmadı küçük hanım bende Bi kahve içeyim bari dedim sizlerde durumlar nedir:) 

15 Cevaplar

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Afiyet olsun cnm Kızımı yatırdım ikindi namazı kılıp yemek yapıcam eşim yarım saate gelir 
(105 puan) tarafından
Kolay gelsin :) Ben uyutamıyorum maalesef senin prenses kaç aylık
(2,835 puan) tarafından
27 aylık olucak cnm
-Reklam-
0 oy
(7,053 puan) tarafından
Çocuk ayağımda uyuyo gergin ortamda cocukda geriliyo tabi bırakınca ağlayarak uyaniyo eşim içerde işten erken geldi kafası dalgın calisamamis patronu göndermiş git dinlen kendini topla diye uyuya kaldı heralde bende leyla gibiyim kafam hiç üstüme değil takılıyorum oyle 2 kahve içtim ayilamadim sabaha kadar uyumayinca normal tabi sana da afiyet olsun 
(105 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Bebek küçük olunca öyle oluyor maalesef ben de o zamanlardan geçtim zor bi dönem eşlerin işi de zor Allah kolaylık versin
(7,053 puan) tarafından
Rica ederim canım teşekkürler amin insalah
(264 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık.  Bendede gece uyuyamama sorunu var sabahta uyusa en fazla 20dakka ki oda çit cikmicak. Bu arada bazen zor dönemler olur. Bak sabah ağlayıp geldim buraya yazdım dayanamıyorum diye ama çok şükür Rabb'im yardım ediyor bide burdaki arkadaşlar sağolsun. Arada bende de öyle deli durumlar olur. Sende tatlı canını sakın sıkma herşey gelip geçicidir :)
(7,053 puan) tarafından
Canım oğlumun uykusu çok şükür güzel postumu okuduysan durumumu biliyosundur sanırım okumussun çocuk bunlardan etkilendi yoksa akşam 9 sabah 9 uyur öğlen 2 4 arası öğlen uykusu var yani maşallah uykusu aslında iyi de dün bende hiç ayrılmak istemedi birlikte uyuduk ister istemez herşeye şahit oldu 19 alyik olmak üzere herşeyi anliyo teşekkür ederim desteğin için :)
0 oy
(311 puan) tarafından
Afiyet olsun canım benimde oğlum 27 aylık bende uyatamadim daha benim yerime de ic
(105 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Senin oğlundauyumayınca  huysuzluk yapıyor mu gündüz uykusunu kaldırayım diyorum ama bu defa da hem huysuzluk yapıyor hem de akşama doğru bayılıyor sonra gece çok geç uyuyabiliyorum
0 oy
(260 puan) tarafından
24 aylık oğlumu odasina gönderdim uyuyacak inşallah, umudum o yönde :) bende yemek yapicam birazdan
(105 puan) tarafından
Kendi başına uyuyabiliyorsa seni tebrik ediyorum ben yarım saat mutlaka sallarım :/
(264 puan) tarafından
Ama 2 yaş biraz büyük değil mi sallamak icjn.
Gerçi bende şimdi sallıyorum sanki benimde sonum o yönde
(260 puan) tarafından
Maşallah canım benimki kendi uyuyo sadece kendim bı an önce uyuması için erken salliyorum
(105 puan) tarafından
Sallamak benim için sorun olmuyor ama uyumamak için sallamamı istemiyor problem bu 2 yaşında başka nasıl uyuyorlar bilmiyorum benim kızımın uyku problemi bebekliğinden beri aynı asla uyumak istemiyor sallamazsam uyumaz
0 oy
(2,373 puan) tarafından
Evde et haşlama yapayım dedim ama tiskindim hamilelikte tüm ev sanki et kokuyor iğrenç bişey ya
(105 puan) tarafından
Kolay gelsin hamileysen başkası yapmadan yemek yiyesi gelmez insanın haşlamaya terbiye koyduktan sonra her yeri havalandır yemeden önce de bi meyve falan ye ben öyle yapıyordum et yiyebilmek için gerçi ne yediysem de fayda etmedi  2 850 doğdı:)
(2,373 puan) tarafından
Kız buzlukta kalmış bayramdan bir öğün savsin dedim pişman oldum bukadar kokacagini inan düşünmemiştim ama çok kötü ya tiskinmedigim bişey kalmadı da bu koku dayanilcak gibi değil havalandirdim koku sıktım yok
(105 puan) tarafından
Hamilelik zor :) Allah kolaylık versin
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım benim minnoşum da uyuyor azcık acıktım gibi bir iki bir şey atiştirdim oturuyorum 
tarafından
Hahahahaha aman ye kız can boğazdan gelir ☺ ahhh kilo ahhh onun yüzünden fazla kaçırmiyorum azar azar yerim ☺
(105 puan) tarafından
Yapacak bir şey yok biz hanımların en büyük sorunu bu :/
(105 puan) tarafından
Eklediğim kahve resimleri görünüyor mu?
tarafından
Evet evet 2 tane var hemde ☺ çiçekler de çok güzel
(105 puan) tarafından
Eşim almıştı ben de vazoda solduklarına kıyamadım kestim dedim kurutup saklayayım :)
0 oy
(1,167 puan) tarafından
Akşam  için  yemeği  yaptım   sonra  kızıma  ödev  yaptircam  bebegi uyutcam  veee kahve keyfi en sona 
(105 puan) tarafından
Şimdiden afiyet olsun :) Ödev işi ufak çaplı krizlere sebep oluyor kahve şart :))
(1,167 puan) tarafından
Hemde nasıl yaptırana kadar hal geçiyor  ;))
(105 puan) tarafından
:) kolay gelsin
(1,167 puan) tarafından
Sağol canım
(264 puan) tarafından
Ama güzel ya bence. Akşam geliyor yemekten sonra sen o eşin evdesiniz. Ona ödevi gösteriyorsunuz ogretiyorsunuz. Benimkine daha bı 6-7 yıl var:)))))
0 oy
tarafından
Afiyet olsun domates çorbası yaptım kenara koydum 

Azıcık uzanayım işlerim çok 
(105 puan) tarafından
Teşekkür ederim sana da  afiyet olsun ben de bol karabiberli severim işler bitmiyor ki büyük temizlik yaptım güya ev temiz ama bugün sil süpür topla anca bitti
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Yemek yedik esim ise gitti çocuk uyudu bende oturuyorum şuanlık öyle thaf hissediyorum var icimde havadan mi neyden yagmur yagcakmis sanırım kapali değil şuan ama bakıyorum camdan oyle
(105 puan) tarafından
Burda da hava bozdu ama çok seviyorum kasım ayını ve eylül ayını yağmur yağıcak ben de kedi gibi battaniyeme dolancam :)
(1,207 puan) tarafından
Bende seviyorum da ah tek başına yaşayan biri olsaydim iyi olurdu
(105 puan) tarafından
:) Hayırlısıyla olur inşallah
0 oy
tarafından
Nickn tepsiyle ne kadar uyumlu afiyet olsun :) 
(105 puan) tarafından
Teşekkür ederim eşim pembe sevdiğimi bilir :D
0 oy
(1,167 puan) tarafından

:))))))) kahveeceéeimage

(105 puan) tarafından
Sana da afiyet olsun canım :)
0 oy
(933 puan) tarafından
Afiyet olsun kuzum bende hanimaga corbasi yaptim yemekleri hazirladim bir kahve yaptim kendime burda yagmur yagitor simsek cakiyor :)) 
(105 puan) tarafından
Sana da afiyet olsun hanımağa çorbası nedir :) tarif istiyorum
0 oy
(264 puan) tarafından
Benimkide uyandı henüz 3 aylığa 10 gün var. 

Uyansa beyfendinin dibinde olmak zorundayım yoksa durmaz. Bunu bildiğim için sabahın köründe bile yatsa hemen akşam yemeği üstüne koyarım.kendime az da olsa minnacık bı bakım yaparım anca. Şimdi de oturmusuz babayı bekliyoruz 
(105 puan) tarafından
Allah kolaylık versin geçirdik o zamanları bizim prenses bayıldı  6 de uyanır sonra ne yapcaz bakalım :))
0 oy
(799 puan) tarafından

Afiyet olsun kuzu bnde islerimi bitirdim simdi finlenme hava kapali yagmur bi atip duruyor saatlerce yagsa keske benimkide uyumadi snra aksam uyuyor 6 7 de bu defa gece 2 3u buluyor uyumasi

image

(105 puan) tarafından
Benim kide şimdi uyudu bakalım ne zaman uyanacak sonra gece tepemizde zaten :) bu arada lambader in rengine bayıldım
(799 puan) tarafından
Evt gece cok gec uyuyolar tsk ederim canim daha guzelleri senin olsun
(105 puan) tarafından
İnşallah evlendiğimizden beri yani 3 senedir lambader istiyorum ihtiyaçlardan sıra gelmiyor teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından

Bu günün ilk öğününü yiyeceğim inşallah :)))

image

(105 puan) tarafından
Aa neden bu kadar geç kaldın afiyet olsun :)
tarafından
Oğlum hasta ben de hastayım anca yetişiyor önce ona bakıyorum sonra kendim işte
(105 puan) tarafından
Allah şifa versin :/ çocukların hastalığı çok kötü kaç yaşında
tarafından
11 aylık paşam daha yaşı bile yok :)
(105 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla nice yaşlarını görmek nasip etsin :))

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 919 göst.
+1 oy
47 cevap 609 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sevimlipanda07 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 618 göst.
16 Nisan 2020 Diğer kategorisinde HilalNur (117 puan) tarafından soruldu

380,286 soru

11,386,151 cevap

34,886 kullanıcı