0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
4 yılık evliyim iki çocuğum var ilk günden beri kavga gürültü en ufak şeyden kavga çıkıyor evde beni beğenmiyor anneligime ,kadınlığıma kadar kusur bulan bir ruh hastası bu aralar kavga edince evi terk ediyor yine yok evde dünden beri bu ikinci nereye gidiyor kimin yanina bilmiyorum artık yoruldum iki çocukla tek başıma mücadele etmekten gidecek yerim yok belkide onun için böyle yapıyor anlam veremiyorum eğer bugün mutluysam yarın kesinlikle kavga çıkıyor evde ve poktan sebeblerle akşam el kaldırdı  ailesine söyledim bişey olmaz dediler bana kimi kime şikayet etmistimki zaten arkamda duran bir allhain kulu yok iki çocukla ne yaparım nereye kadar böyle devam eder onuda bilmiyorum 

Ama biri var bence hayatında yoksa bı insan niye evini terk etsin niye evinde huzur bırakmasınki 

7 Cevaplar

+2 oy
(1,092 puan) tarafından
Ohoo bişey olmaz da ne el kaldirdiysa birdahakine haberini duyarız sakın kendini ezdirme varsa da biri yoksa da aç boşanma davası boşan kiminle yatarsa yatsın kendine küfür eziyet neden çektiriyorsun 
(2 puan) tarafından
Nereye gideyim iki çocukla çocukları hayata sana vermem diyor herşeyi satarım yinede sana vermem diyir coocuklari
(11,270 puan) tarafından
Nereye vermiyor çocukları sana kendini bilmez adamlar böyle korkutuyor kadınları senin yüz kızartıcı suçun yoksa eğer çocuklar annenin hakkı kaldı ki daha küçükler bununla korkma istersen bi avukata danış sana haklarını anlatsin
(1,092 puan) tarafından
Hicbisey yapamaz arastirirlar öyle hemen çocuk alınmıyor
(2 puan) tarafından
Bilmiyorum avukat tutarım gidecek yerim yok zaten alırım çocukları diyor
(11,270 puan) tarafından
Avukatlık barosu ücretsiz veriyor diye biliyorum canım bi araştır hakkında hayırlısı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(2 puan) tarafından
......................... .... ....
0 oy
(826 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. 

Yani canım baştan beri böyle olan bir evliliğe kendi mesleğin de yok anladığım kadarıyla. Arkanda kimse de yok 2 çocuk yapmakla hata yapıyorsunuz. 

Biz meslek sahibiyken 2 çocukla zorlanıyoruz. 

Zaten şiddetin her türlüsünü yaşamışsın, aldatması şu an nimet senin için defolsun gitsin böylesinin olmaması daha hayırlı 

Sende artık tuplerini baglatip çocuklarının büyümesini bekle başka bir yol görünmüyor 
tarafından
4 senede 2 cocuk demek 1 sene hamılelık desen hıc bos gecmemıssın demek canım, yanı bu adam bu kadar kotuyse nıye hıc dusunmezsınız, cocuklarını bırakacak kımsem yok degıl cocugumu krese verır calısırım derdın sımdı
(2 puan) tarafından
8 aylık biri nasıl vereyim kreşe ikinci çocuktan sonra herşey daha kötüye giiti
tarafından
Ben zaten 1 cocugun olsaydı o buyuk olurdu krese verırdın dıyorum
(2 puan) tarafından
İş işten geçti malesef ☹️
(826 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bundan sonra bari dikkat et de canım 3 canken 4 olmayın.   Malum evlilikler böyleyken hep kaza kurşunu olur
0 oy
(590 puan) tarafından
Hayatında biri olmayabilir

Ama sze bu şekilde davranamaz ise girseniz kendi ayaklarınız üzerinde dursaniz çocuklar cokmu küçük.. 

Arkanızda neden kimse yok aileniz vs yokmuş 

Büyük ihtimal oyzdn size bu kadar rahat kızıp bağırıyor.
(2 puan) tarafından
8 aylık biri biri 3 yaşında
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Güzelce kendinden emin şekilde konuşmayı denedin mi tatlım 

Evi sana bıraksın gitsin,sor başka bi kadın mı var diye en azından bu şüpheden kurtulursun 

Allahım şu mübarek günde seni feraha çıkarsın
(2 puan) tarafından
Kackere konuştum hep aynı
Ev babamın evi sen git diyir bana
(14,428 puan) tarafından
Bi yerine girer o ev inşallaaaah
0 oy
(1,559 puan) tarafından
El kaldirmak olmuyor bir vursun ôldürsün ozaman bisey olmaz olur aaa yapmayin yanii bisey olmaz nedir yaaa illa bir kadinin zarar grmesimi lazim boyle zihniyetlerin benn....
(2 puan) tarafından
Bana öyle diyor babası tamam sus bişey olmaz
0 oy
(232 puan) tarafından
Aynını yaşıyordum birebir aynını tek farkla benim ailem durdu arkamda. O çıktı gitti evden bende arkasından çıktım ailemin yanına geldim şimdi de boşanıyoruz. İflah olmaz öyleleri boşver 
(2 puan) tarafından
Keşke duran olsa arkamda keşke

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 295 göst.
0 oy
5 cevap 180 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 302 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu

380,003 soru

11,375,059 cevap

34,858 kullanıcı

...