0 oy
301 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar 12 ağustosta arkadaşımızın düğümü var bana eşim düğünden sonra gidersin dedi bende anneme 14 15 GİBİ gelebilirim dedim 

Dün eşimle gece yatmadan konuşuyoduk bebeğim çocuk cerrahisinde bu ay takibi var dedim bu ara gider miyiz yoksa ben kuşadasında mı gideyim bana diyor düğünden sonra gideriz dedim hayatım zaten düğünden sonra gidicem adada giderim o zaman dedim bir anda bana dönüp düğünden hemen sonra nereye gidiyorsun bu evden kaçar gibi gidiyorsun her seferinde kaçmak gitmek mi istiyorsun sen 1 kere gittim kızlar bu da 2. Olacak 

Dedim ne alaka bana diyor durumum sıkışık bir çeyrek olmuş 3500 tl ben onu nadıl yapıcam diyorum sen ne diyorsun sen çocuk değilsin senin  bir çocuğun var annesin ya evlisin ya biraz büyü 

Diyorum nr alaka konu ile benim anne olmam evli olma*****ak mısın sen dedim 

Sen ruh hastasısın dedi döndü uyudu sabah işe giderken de öperek gitti ben bu adamın akıl sağlığından şüphe etmeye başladım artık 

Ondan bişey de istemek istemiyorum mümkünse 1 suyu bile geçsin istemiyorum babamdan 500 600 tl borç alsam evin ihtiyacını alsam olur mu sizce bilemedim önceden ekonomik özgürlüğü olan biriydim dört gözle bebeğimi 2 yaşına getirip kreşe verip çalişmak istıyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(1,573 puan) tarafından
Çok karısık yazmıssın anlamadım valla
(2,103 puan) tarafından
Baştan açayım post evet karışık olmuş
-Reklam-
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Tam anlayamadım ne anlatmak istediğinizi
0 oy
(404 puan) tarafından
Off hiç bişey anlamadım boşa okudum anlatım sıfır
(2,103 puan) tarafından
Bebeğimle ilgilenirken bir yandan yazdım ondan kaynaklı oldu bende yazdıktan sonra fark ettim
0 oy
tarafından
Anladığım tek şey şu kocan dengesiz bir adam ve bir günü bir gununu tutmuyor bikere evden gitmişsin sana güveni kalmamis bidaha mi gitmek istiyorsun anlamadım.esin eve bakmıyor mu babandan ev ihtiyacı için para isteyeceksin.ha bu ay istedin diyelim öbür ay nasıl ev ihtiyacını alacaksın ki.esin olan mahlukat ne yapiyir parayı çocuk evde nasıl besleniyor yani.krese iki yaşında verilirmi onu hiç bilemedim çok küçük ana kuxusu daha.
(2,103 puan) tarafından
Canım ben eve terk etmedim Ben sadece ailemin yanına bir sene sonra ziyarete gittim bahsettiği o yani Hepimiz gidiyoruz kendi ailemizin yanına memleketine ailemizi görmeye yani bahsettiği o Güven konusunda söz edecek en son kişi o ya bebeğim normal zaten ek gıdaya başladı ek gıda formülom olarak besleniyor ha almak zorunda babamdan istemedim zaten Bir de kardeşimle 2 yaşında kreşe başladı Şu an 2 sınıfa başlayacak gayet de hani oluyor
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Ailene gideceksin sanirim dugunden sonra esin de belliki maddiyattan dolayi gondermek istemiyor darlanmis belli ondan bu tavri heralde ayrica babandan alip alsan ne olacak nereye kadar yani adam bir sekilde evine bakacak boyle bir seye gerek yoo bence
(2,103 puan) tarafından
Almadım canım Zaten babamdan istemedim az kumar oynayıp evine ona göre Keşke bütçe ayırsa ya da ona göre davransa param yok deyip her gün sokaklarda arkadaşlarıyla oradan oraya gitmese ha Ne dertler var diyebilirsin Mesela daha denize havuza gidebilme şansım olmadı ama eşim çok güzel arkadaşlarıyla denize de gider havuza da gider gider yani edeceksin Sen de sen de git o zaman niye onu bekliyorsun Burası boğaz yani burada bebeğimi sokmak istemem buranın bir köyüne gitmemiz lazım temiz olması açısından böyle Aslında öyle Yani boş muhabbetler ya
(13,821 puan) tarafından
Kumar mi oynuyor oyleyse hic dusunmem maddiyatini onun
(2,103 puan) tarafından
6 bin kaybetti  30 bin maaş alıyor sorsan hiç parası yok hepsini orda kaybediyor da ondan
(13,821 puan) tarafından
Oooo ozaman hic acima catir catir harca

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 295 göst.
0 oy
5 cevap 179 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 575 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Yorgunanneeee (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,255 cevap

34,855 kullanıcı

...