0 oy
864 göst.
Aile kategorisinde (334 puan) tarafından
esim bundan 1 ay yada 2 ay önce melek azat diye bir kadını aratmisti tiktokta baya kızdım tartıştık biraz şimdide roman oynayan kızlar diye bir arama yapmış bende baktım nasıl bisey izlemiş diye günahını almak istemedim ama afedersiniz açık saçık kadın *** sallıyo ben nasıl bas edecem bu adamla ya 

13 Cevaplar

+2 oy
(68 puan) tarafından
tehdit et arkadaşım eşi böyle yapıyordu bikaç defa uyarmış devam edersen babana ailene derim demiş tabi ciddiye almamiş 3. defa yapınca aramış kayınpederini birb bir anlatmiş bazen kocalar utanmıyor yaptıkları gizli kaldıkça azıtıyor arkadaşlarina ailene herkese rezil ederim demiş ondan sonra yapmamiş adam duydugum bu
(68 puan) tarafından
eşine ve aileye göre yapacagini yapacak gercekten bazi erkekler kimse bilmezse arsizca devam ediyor
(334 puan) tarafından
Eğitmen böyle bir durum sinege çekilecek birşey değil ve ben basedemiyorsam tabikide ailesine diyeceğim
(13,825 puan) tarafından
Herkesin yorumuna savuncak bir şey ya da tam tersi durumu yazmışsın o zaman keşke buraya sormasaydin eşin de umarım doğru yolu bulir hayirlisi
(334 puan) tarafından
Bana mantıklı gelen şeyleride deneyecegimi yazdım keşke hepsini okusaydıniz
(13,825 puan) tarafından
Ben öyle bir şey göremedim okudum gayet hepsi birbirinden başka neyse bir şey demedim umarin duzelir
-Reklam-
+1 oy
(15,721 puan) tarafından
Baş etmek zorunda değilsiniz böylelerini bosayacaksin adam olmuyorsa 
(7,618 puan) tarafından
Boşa diye akıl vermek kolay bakalım kadının durumu elveriyormu boşanmaya arkasında kucak açan aile yoksa, mesleği yoksa, parası yoksa nasıl boşasın kadın oturduğunuz yerden ahkâm kesmeyin böyle bir konu hakkında.
(334 puan) tarafından
boşanmak okadar kolay olmuyor hem birden kestirip atmak iyi bişey değil bakalım eve gelsin kızcam
(15,721 puan) tarafından
Kadin aramış daha önce sonrasında akillanmamis yine bakmış yani baş edilmez böyleleri ile ancak ezilirsin sineye çekerek içinde varsa kızdan neye yarar
Begonya ahkam kesmiyorum doğru olan bu hata bir kere affedilir
(334 puan) tarafından
Tır şoförü bide evdeyken sadece benle ve bebeğime odaklı eve uzun sure gelemiyor büyük ihtimalle ozaman aradı olmazsa annene felan derim dicem kayınvalidem emdigi sütü burnundan getirir onun
(7,618 puan) tarafından
Fato çaresizlikten defalarca affetmek zorunda kalan kadınlar var çok hassas bir konu bu şartlarını bilmeden kimseye akıl verilmez bu konuda.
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Tik tok evlilikleri bitiriyo. Ne ben ne eşim kullanmıyoruz böyle sorunlar yaşamamak icin
tarafından
Iyyyy o kadar berbat bir yer ki evlilik bitirmeyi bırak kendimi karanlık dünyada gibi hissettim hesabım yok deprem ile ilgili şeylere bir bakayım dedim indirdim saçma sapan bir yer ya bir tane akıllı yok o mecrada midem de bulandı mal mal hareketler yapıyorlar falan ıyy sildim bir daha asla yüklememek için kendime söz verdim
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Böyle seylerden nefret ediyorum o yüzden biz kullanmıyoruz bu bile boşanma sebebi benim için bugün böyle aratmalar yapan yarın gider onlarla yatarda kusura bakma ama gerçek olan bu 
(1,093 puan) tarafından
Umarım eşinde hidayet bulur ne diyim
(334 puan) tarafından
eve geldi gösterdim bu ne felan dedim ben aramadım dedi konuşmuyorum şuan bakalım ne olcak
(1,093 puan) tarafından
Senin kıymetini bilene kadar konuşma illaki özür dileyecek bırak dilesin
(334 puan) tarafından
aynen acıktım bişey yap dedi yapmadım cevap bile vermedim o izlediği kadınlar yapsın
(1,093 puan) tarafından
İyi yapmışsın boşver aç aç beklesin aklı başına gelir belki
0 oy
(6,375 puan) tarafından
Tiktok nedir ya ergen işi. 
0 oy
(7,951 puan) tarafından
O melek azad denilen kıza ayrı ayar oluyorum resmen gotunu sergiliyo ortalığa. Zaten götuyle meşhur oldu afedersin. Benim eşim ona baksaydi şayet bende yakalasaydim eminim aşırı sogurdum çünkü afedersin bakması bile arayis içinde olmasını ifade eder. O kadına bakıyorsa amacida bellidir şimdi kusura bakma ama öyle. Yorumlarda eşini savunuyon ama nereye kadar gidicek böyle oturda onu düşün. Sen şimdiden kendini sağlama.almaya bak eline para geçtikçe kenara at yada bir iş bul kendine çalış ömür boyu böyle adamı asla cekemezdim ben.
(805 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Yazik snaa aslinda bir dedigin birini tutmuyor cocugum icin affettim diyende bendim galiba
(7,951 puan) tarafından
Gerçekleri söyleyince laf sokmak mi oldu. Senin eşin öyle kadınlara baksa hoşunami gider. Evet ben affetmeye çalıştım ama olmadı olmadığı içinde zorlamama kararı aldım çünkü bende aşırı soğudum ne yapsam olmadı ve kendimi yıpratmamaya karar verdim.  Hemen saldırıya geçmeye çalışıyorsunuz sık kullanan biri değilim diyosun ama benide unutmamissin belliki demekki aklına yer edinmisim ne hikmetse kadın yorumlarda kocasını savunuyor gibi geldi bana düşüncelerimi belirttim siz alismissiniz insanları acısından vurmaya;)
(805 puan) tarafından
Bu ne ego ya beni kiskaniyorsunda kiskaniyorsun he canim he aklimda yer edindin seni hic unutamadim hep aklimdaydin ya Allah askina tek bi insanda ciksin surda desin ki bnada boyle kotu yorum yaptin bni uzdun bni acımdan vurdun desin burayi silmeyen ne olsun ben degil asil siz vuruyorsunuz insanlari acisindan milleti kucuk gormeler cahil gormeler
(7,951 puan) tarafından
Kimseyi küçük görmüyorum. Ama sen benim yaptığım yoruma gelip eşinde seni aldatti nasıl cekiyosun demişsin burda bana kötülüğü yapan sensin bu bir. İkincisi beni unutmamissin belliki gelip bu yorumu yapiyosun ben burdaki kişilerin dertlerini kolay kolay hatırlamam bile kafamada çok takmam. Sonuçta sanal alem. Bu iki üçüncüsü biri demiş bu kadarını yapıyorsa eşin ilerdede biriyle yatar demiş kadın okadarinida yapmaz demiş Kemal'im yapmaz ayağına yatıyor açık açık bende diyorum gözünü açsın yapmaz dediklerimiz hep darbeyi vuranlar oldu bunu yaşayan biri olarak söylüyorum. Gerçekleri söylemek sucmu ? Ayrıca silersen sil beni ilgilendirmez.
(805 puan) tarafından
haklisin iyi geceler:)
0 oy
(7,419 puan) tarafından
Kulanıyoz biz ama gülmek için bakıyoz ortak kulanıyoz
0 oy
(274 puan) tarafından
Youtube dan esra ezmeci ve nur viralin programları var. Bu tip sorulara esra ezmeci bir psikolog olarak nasıl davranmanız gerektiğini falan güzel anlatıyor 
0 oy
(17,809 puan) tarafından
ne baş edecen ne hali varsa görsün içinde varsa zincirle oynaşır
0 oy
(1,408 puan) tarafından
O urfanın yüz karası. Ahlaksız pislik 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Erkeklerle hiç bir konuda baş edemezsin
0 oy
(444 puan) tarafından
hepsi doyumsuz bunların oradan bakmasını engellesen dışarda karı kıza bakar YouTube ınstagrmdan bakar. gıcık oluyorum ya.. madem dışarda kalıcak gözünüz evlenmeyin dimi. 
0 oy
(13,140 puan) tarafından
Aynı telefondan çıplak seksi erkekler diye arama yapıp gözüne sokma fikri çık aklımdan 
(142 puan) tarafından
+++++ benimde aklıma geldi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 435 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde Eda (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,265 göst.
0 oy
6 cevap 338 göst.
10 Mart 2020 Aile kategorisinde kocişinin aşkı (422 puan) tarafından soruldu
0 oy