0 oy
994 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
Kızlar demin kaynanam ev alacaktk benim üstüme yapın dedi bende niye felan derken kavga baya büyüdü oğluna beni dövdürdü evimde misafirdi şimdi kendi evine çekti gitti tabi bi ton hakaret ve tehditle çok kötü şeyler yaşadım eşimi çok seviyorum biz nasıl toparlıcaz

17 Cevaplar

+2 oy
(9,651 puan) tarafından
Yani hani şuan seni dövmesine rağmen nasıl toparlanicaz dediğine göre suçu kendinde görüyosun yada o şekilde hissettirdi.. yada gerçekten sende ağır şeyler dedin ki hakettim bunu diye düşünüyosun..  bu yazından böyle anladım..  zaman herşeyin ilacı.. lâkin seni dövmüş adama toparlamak adı altında da yaklaşırsan ilk ve son olmaz.. bu dövüşü.. haklisin yada haksızsın önemli değil..  bu andan itibaren dık durman onemli
(83 puan) tarafından
Sessiz kalmaktan başka çarem yok asla öyle davranmadım dik durdum hep bu zamana kadar ama kaynanam çok uyanık çok bundan sonra daha kötü şeyler olcak biliyorum
(9,651 puan) tarafından
Keşke bu konuyu kayınvalidenin yanında değilde basbaka konuşsaydınız eşinle..  o uyanıksa sende uyanık davransaydın keşke..  onun yanında bunların olması ee haliyle çok büyük koz olmuş..
(83 puan) tarafından
Susacaktım kendimi tutamadım bağırdım
(9,651 puan) tarafından
Zamanla inşallah herşey düzelir..  sakinliğini her zaman için koruyup mantıklı hareket edersen her zaman kazanırsın canım..  allah yardımcın olsunn
(83 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim sadece buraya sordum ona asla belli etmem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canm anlamadım kaynanan kendi evini kendi üstünemi yapmak istiyor?
tarafından
Sakince kaynanan olmadığı zaman konuş canm
(1,025 puan) tarafından
Saçmalık kaynanın üstüne olsa yarın bigün ölse diğer kardeşlerde hak sahibi olcak eşinde afedrsn saf olmasın kendi parasıyla aldığı eve bütün kardeşleri ortak olcak
(83 puan) tarafından
Bir bacısı var zaten kaynanamın amacı o zaten Allah korusun ama benm hiç bişeye sahip olmamı istemiyor
(1,025 puan) tarafından
İyi valla eşine de kendi paranla aldığın evi götür eniştene pay et diye kardeşi evli değilse bile illaki evlencek elin oğlı gelip evinizde hak sahibi olcak bunu söyle eşine hala akıllanmıyosa kendi bilir saf demek
(83 puan) tarafından
Söz konusu annesi olunca saf ben olunca gözü açılıyır
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Niye kendi ustune istiyo krediyle alcaksaniz zaten kaynananin ustune olmazki 
(83 puan) tarafından
Normal alacaktık canım
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Senin evinimi kendi ustune yaptiriyoo 

Ogluna seni dovdutumu polisi arasaydin ikisine evden atsaydinnn
(7,441 puan) tarafından
Senin ona muhtaç olduğunu biliyor ve anasının önünde seni döverek zaten onlara dhaa fazla söz hakkı vermiş oluyor bu durumda.bunu seni eleştirmek için söylemiyorum canım yanlış anlama aile ne zaman bir ilişkiye karşı çıkarsa gönülsüz olursa gerçekten mutluluk olmuyor çevremde çok şahit oldum bu duruma bir erkek için aileyi asla arkanda birakmayacaksin ölümlü dünya
(83 puan) tarafından
Kaçmadım ama ailem istemedi eşim benim memleketimde askerdi bende sekreterdim orada tanıştık ailem memleketlerimiz farklı tanımıyoruz diye vermek istemedi
tarafından
eşinin sucu yokmu esin dunki cocukmu annesinin gaziyla.seni dovuyor yapmayin etmeyin ezdirmeyin kendinizi bukadar rest ceksende ailen bu yasadiklarini bilse kosar gelir bence kendinden dusun oglunun kilina zarar gelmesinj istermisin
(5,519 puan) tarafından
Sonra nasil ikna oldular peki
(83 puan) tarafından
Ben daha öncede aldatılmıştım çok acı çektim düğün arifesinde aldatıldığımı öğrendim ailem 70 kilodan 50 kiloya düştüm bi anda mutlu olcam dedim knuştum ikna ettim
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Ne ala memleket ya hem haksız olarak hem dovdur eşin de adam mı peki seni dövmüş annesinin yanında lanet gelsin ele erkeğe 
(83 puan) tarafından
Sen benim evime gelme ben senin evine dedi gitti artık toparlanamayız eşimle çok severek engel aşarak evlenmiştik
0 oy
(4,101 puan) tarafından

Kaynana ne olyor onu anlamadm hayir esinin usütne olsa anlarmda bide dovdrtms seni ne diyim ki acaba rahatmi vicdani:angry:

(83 puan) tarafından
Kendisi şimdi gitti 3 saatlik yola çıktı gece gece
(4,101 puan) tarafından
Yanls yapmis kalp kirmis ve gitmiş
0 oy
tarafından
Onum ustüne niye yapiyormussunuz. Bu kaynanalarda insani köle saniyor heralde. Insan evladından saymıyorlar ya. Esinde dunden razıymiş seni dövmeye. Esinde diyemedimi senin ustune niye yapiyoruz diye. Allah akil fikir versin ya utanmasalar insanin ağzina s....... beyinsizler
(83 puan) tarafından
Demedi annesi öyli fena ki çocuklarını kendine öyle bağlamış ki onlar için hep anneleri doğru
0 oy
(742 puan) tarafından
"Eşim beni annesine nie senin üstüne evi yapcaz diycez oda beni dövecek gaza gelip bende sevgi biter 
(742 puan) tarafından
Eşini dövmek nedir ya bide dion asayiş de ayip ya bana bi el kaldırsın kıyameti  koparırım  bide Annesinin üstüne ev yaptırmadım die ha  valla kocanın yüzüne bakmam
(83 puan) tarafından
Ne yapabilirimki elimde çocukla
(742 puan) tarafından
Konuşma seni seviyorsa sana hak vermeli o zman nie aldı köle  die mi
(83 puan) tarafından
Orada deseydi ki anne ben kendi üstüme yaparım hiç bişey olmucaktı
(742 puan) tarafından
Aynen öyle bunda bişey yokki seninde soz söyleme hakkın var
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım ev kaynananın üstüne olduğu zaman kaynanan ölünce kayınbaban ve eşinin tüm kardeşleri hak sahibi oluyor. Evi satacak olsanız yada evle ilgili bir işlem olsa hepsinin onayı gerekiyor. Eşine böyle izahh et. Parasına yardım etmeyeceksen neden onun üstüne olacakmış çok saçma
(83 puan) tarafından
Ya yemin ederim sorunda o değil kaynanam sürekli bana karşı zıt hep benim dediğim olsun istiyor yönetmek istiyor
(7,935 puan) tarafından
Ah bu kaynanalar hiç başka işleri yok gelinlere sarıyorlar. Benim kaynanam ilk evlendiğimde maaşımı azlığına sarmıştı. Bebeğim oldu işten ayrıldım. Özel sebeplerle Almadığım tazminatıma sardı.Kaynanalar hep aynı da eşinin sana vurmasına çok üzüldüm. Anasının dolduruşuna geliyor. Madem ağzına bakacak üstüne ev yapacak kadar anasına tapıyordu neden evlenmiş anasının dizinin dibinde otursaymış ya
(83 puan) tarafından
Hayatımı kararttı işte ben olmasam da başkası ile evlense onunkini karartacakmş çünkü bunlarla uğraşmayı kimse yapamaz
(7,935 puan) tarafından
Üzülme canım. Yukarıda Allah görüyor bir şekilde bu yaptıklarının cezasını çeker o
.
(83 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından

Ya kadın seni dovdurmus 

Üstüne birde hakaret etmis 

İçinde ki yağları resmen eritmis 

Ve sen halla kalkıp nasıl toparliycaz diyorsan demeki sen sorunun kendinde olduğunu kabul Edip soruyorsun 

Ağzına geleni deseydin ve saysaydin ... 

(83 puan) tarafından
Sorun bende değil kaynanam beni benimseyemedi sevmedi hep zıt ters sabrettim ama artık güçüm kalmadı eşimi çok seviyorum
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bence nasıl toparlocaz boşver seni ailesinin yanında nasıl dövüyor onun hesabını sor sen
(83 puan) tarafından
Nasıl sorabilirim ki
0 oy
(571 puan) tarafından
Pardon niye onun ustune yapıyormuşsunuz v3 kocan seni bu konu icin ned3n dövdü dovdude sen naptin kaynananda ayirmadimi 
(83 puan) tarafından
Vur bu sefer hak etti diyor
(571 puan) tarafından
Vicdansiz  ya lutfen bunlari alttan almayin bidaha tekrari olmasin diye en iyi siz tanirainiz eşinizi pisman edinki bidaha yapmasin h3le annesinin yaninda
(83 puan) tarafından
Almıcam hatta şuan annesnn evinde ben sabah evde olmucam arasın bulsun
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Valla canım nasıl toparlicaz dediğine göre dayak yer yer susarsan toparlarsın merak etme. Yani kaynanan hem evi üstüme yapın diyor hemde seni dövdürüyor sen de bunun üstüne hala nasıl toparlicaz diyorsun dayağını ses çıkarmadan yersen toparlarsınız canım. ALLAH yardımcın olsun canım ne diyşm
(83 puan) tarafından
Çok çaresizim ayrılığınde zor olduğu insanlar varya bunlar öyle bi şekilde yavrumu alırlar
0 oy
tarafından
Sebeb ne olursa olsun dovduyse o haksız alttan alma sakın tekrarlar yoksa 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Kaynananın ağzına bakıp eşin seni dövüyor ve srn eşimi seviyorum diyorsun keşke biraz kendine saygın olsa bu bnm görüşüm 
(83 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun ben böyle yaptığım için kaybettim
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Pardonda evi siz aliyosunizda niye kaynananin uzerine oluyo bide karsi cikinca esin seni dovuyo bu ne yuzsuzluk ben anlamadim kusura bakma ama ben olsam burnundan getiririm affetmem oyle hemen surundururum 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 865 göst.
24 Şubat 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,265 göst.
0 oy
6 cevap 339 göst.
10 Mart 2020 Aile kategorisinde kocişinin aşkı (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 407 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu

381,006 soru

11,406,669 cevap

34,943 kullanıcı

...