0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar bu bebek  oturaği kulanişlimi  mama sandalyesimi bunlarmi 

image

11 Cevaplar

0 oy
(4,169 puan) tarafından

Mama sandalyesi bunlari teyzh ustune cck oturtup mutfakta kullanmak icin aldim ama sor kac kere kullandin ya iki ya uc:)

tarafından
Ya  mama sandalyesi  mi iyi
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından
Kesinlikle mama sandalyesi. Bunlardan aldim banyoda falan kullanirim diye hic kullanmadim. Attim bir koseye kalabalik oldu. 
tarafından
Kulanisli degil mi
(280 puan) tarafından
1 ay icinde kendisini topladi, desteksiz oturmaya basladi oglum. Bunun bacak kismi rahatsiz etti hem. Hic kullanamadim ben
0 oy
tarafından
Bence mama sandalyesi en iyisi canım bu pek bir işe yaramıyor 
tarafından
Aslinda yorumalr iyidi ama
0 oy
(663 puan) tarafından
Kelepçeli değilse almayın 
tarafından
Onlara da bakim canim sagol
0 oy
(671 puan) tarafından
İster banyo yaptırırken ister normal oturak şeklinde kullanabilirsin 
tarafından
Kulanislimi cnm
(671 puan) tarafından
Ben kullanmadım ama önü açılan olanını alabilirsin bu modelin
0 oy
(178 puan) tarafından
Aldinmi canim
tarafından
Yok  cnm alicam dedim once bi buraya sorim oturtmaya yeni yeni basladik  yanina yastik falan koyunca dusuyor
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Mama sandalyesi tabikide
tarafından
Bi dusunim ben sagol cnm
0 oy
(191 puan) tarafından
Kız tabiki mama sandalyesi bunda durmaz çocuk büyüyünce ben mama sandalyesinde zor zaptediyorum
tarafından
Tamam cnm sagol
0 oy
(4,228 puan) tarafından
Mama sandalyesi tabi ki daha iyi. 

Ama ben bundan da aldim,gittigim yere goturuyorum bebegimin yemegini bunda yediriyorum, yatili kalacagim yerede goturuyorum banyossunu falan bunda ediyo.
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben hem mama sandalyesi aldım hemde bundan aldım ama önden açılır olandan aldım. Oğlum 4 aylık henüz kullanmadım yengemin kızı 8 aylık diye ona verdim evde boş durmasın onun işini görsün diye çok memnun banyo yaptırırken çok rahatım diyor yıkayıp evin içinde de kullanıyor alacaksanız mutlaka önden açılır olan modelden alın 
tarafından
Tamam cnm sagol
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Bizim mama sandalyemiz vardı zaten bunun önü açılan tarzda olanını e bebekten aldım banyo yaptırırken dışarı anneme veya kayınvalideme giderken yanımda götürüyorum mama yedirirken kullanmak için banyoda hala iş görüyor da 1 yaşına geldi çok hareketli oldugu için bunda yediremiyorum artık 
tarafından
Anladim cnm sagol

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 554 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
2 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 290 göst.
10 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...