0 oy
155 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Yapmam gereken ve yapmamam gerekenler nelerdir öneriniz varmı 

6 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
İlk başlarda bolca sabırlı olmalısın 

Asla bağırmamalı güzelce yaklaşmalısın ilk günler çok zorlu geçecek sürekli altını ıslatacak koltuk kanepe bırakmayacak malesef ama erken pes etme elbet öğrenecek 20 dk da bir çişe götür lazımlığa oturtunca YouTube de su sesi var tuvaletinin gelmesi ni sağlayan onu aç çişini yapana kadar bekle eline oyuncak ver sevdiği bişi ver en önemlisi sakin kal 
tarafından
Lazimliga oturmak istemiyor benim oğlum ne yapmaliyim
(12,494 puan) tarafından
Klozeti dene yada alaturka tuvalete götür terlik giydir suyu aç hem oynar hem yapar belki öyle
tarafından
Klozeti deneyeyim teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(15,289 puan) tarafından
Emine 49 gayet güzel açıklamış. Buna ek olarak yaza kadar beklemeni tavsiye ederim. Çünkü kışın kıyafet yetiştirmesi kurutmask sor oluyor. Bir de gece altı kuru kalkmiyorsa da baslamani tavsiye etmem. 
0 oy
tarafından
Sakin olmalı kızmamalı bağırmamalısın 
0 oy
tarafından

CANIM OKUR MUSUN TAVSİYELERİMİ LÜTFEN UMARIM FAYDALI OLUR İKİZ KIZLARIMA TEK SEFERDE VERDİM TUVALET EĞİTİMİNİ <3<3

image

image

0 oy
(612 puan) tarafından
Tuvalet eğitimi sürecini yeni bitirmis biri olarak bikac tavsiye verebilirim:) öncelikle herkesin söylediği gibi sabır. Ben kızıma arada çiş geldi mi diye sordum ilk gün onun dışında sormadım, yani dogrusu nedir bilemiyorum ama bence oto kontrolü gelismeli, gelip gelmediğini kendi anlamalı. Öyle alengirli lazimliklar bana komik ve gereksiz geliyor, IKEA'nın basit lazimligini almistim ama hiç kullanmadım. Klozet adaptörü aldım, direk ona oturdu. Lazimlik çok pratik gelmedi bana. Ama ayağının altına tabure, basamak vs bişey illaki koy, bacakları sallanır pozisyonda olmamalı. 
(48,735 puan) tarafından
aynen klozet aparati onunde taburesi hep durur bizim kolaylik rahatlik
0 oy
(48,735 puan) tarafından
hic baslama ☺️☺️☺️ kis simdi yazi beklesen iyi edersin halıları toplarsın gece baglama ben yaptim o hatayi bile bile

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 124 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 130 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ygurbet (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 198 göst.