0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

Cinsiyet tahmini yapabilen varmı 2. Hamileliğim diğer kızımın ultrason resmi buna benziyordu. Kız olabilirmi acaba eşim çok kız istiyor. Sağlıklı olması daha önemli ama insan merak ediyor

image

7 Cevaplar

+1 oy
(826 puan) tarafından
Bir gün burda cinsiyet postu açıp da gebelik testini atan olacak diye düşünüyorum:))

Allah sağlıkla kavuştursun 
(2 puan) tarafından
Hahaha olabilir inan ki bu aralar gecelerim gündüz oldu uyku uyumuyorum rüyalar gormekden depremi düşünmekten. Grupda baktım atan çok var bende atmak istedim
-Reklam-
0 oy
(1,733 puan) tarafından

6. Hissime güvenerek erkek diyorum <3

0 oy
(985 puan) tarafından
Sanki popo kısmı yayvan gibi kıza benziyor ama hayırlısı sağlıklı olsun gerisi boş 
(2 puan) tarafından
Amin inşallah hepimizin çocuğu sağlıklı olsunn
0 oy
(590 puan) tarafından
Nub teorisine göre kız gbi
(2 puan) tarafından
Nub teorisi ne oluyor ilk defa duydum
0 oy
tarafından
Rabbım kız evlat ısteyen her babaya kız evlat nasıp etsın dılerım ♥️ kızı seven ısteyen babalar özeldir ve cevremde baba hangı cınsıyetı gonlunden gecırıyorsa hep o oldu, benım esım daha sevgılıyken kız kız dıye soylerdı nıtekım benımde kızım oldu, hayırlı saglıklı evlat olsun
(2 puan) tarafından
İlk çocuğumuzu hep erkek istedi sonra kız oldu sarışın yeşil gözlü biz esmeriz kızımız çok farklı benim babama benzemiş. Diyor buda kız olsun 2 sini iki dizime otuturcam hayallerim var falan diyor. Ama isim sorunca genelde erkek isimleri söylüyor  beni üzmek istemiyor yada bilmiyorum
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Crl kaç canim

(2 puan) tarafından
Crl ne oluyor
(11,505 puan) tarafından
Fotoğrafında yaziyordur
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Nedense içimden erkek bebek olduğu hissi geçti 

Hayırlısı
(2 puan) tarafından