0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Yeni taşındı buraya çok sevdim kendisini sürekli gel oturalım diye çağırıyor mardinden yada urfadan eşinin işinden dolayı gelmişler. Buraya ilk defa geliyor oradaki komşularım çok iyiydi çok üzüldük taşınırken dedi. Komşuları ile samimi biriymiş. Burda da kimse kimseye gidip gelmez bende kendisine gitmek istiyorum.

Ev hediyesi olarak ayaklı pasta sunum tabağı götürmek istiyorum. Yada bir salata kasesi ve yanında  hoş bir bardak takımı hangisi daha iyi olur karar veremedim. 

Birde kuru pasta yada ekler almak istiyorum 

Kendisine çok güzel kendim ördüğüm yazmalar var onlardan birini koymak istiyorum. Birde hiç açıklamamiş bir havlu var onuda koymak istiyorum. Sizce yazma ve havlu çok mu tuhaf kaçar? Tanışma için ne götürmem lazım ilk defa komşum olacak samimi ve daim bir ilişki içinde olmak istiyorum kendisiyle

6 Cevaplar

0 oy
(12,492 puan) tarafından
Bana göre hediyeye Derek yok dediğin gibi pasta türü bişi götürmem yeterli şimdilik ileride ki samimiyetinize bağlı olarak hediye verebilir tabi ama önce Bi tanışın 
(688 puan) tarafından
Be bileyim pastayla gitmek ayıp olmaz mı hiç tanışma faslim olmadı komşularimla
(12,492 puan) tarafından
Işte o yüzden direk hediye götürmeye gerek yok önce bir tatlı bişi götür samimiyeti ilerletirseniz ilerde istersen hediye de verirsin
-Reklam-
0 oy
(4,164 puan) tarafından
İlk defa için çok fazla şey düşünmüşsün bence canım zaten samimi olunca hediyeleşmeye devam edersiniz ayaklı pasta tabağı ve yanında yiyecek bir şey yeterli şimdilik elin boş gitmek istemiyosan 
(688 puan) tarafından
Dışarıda çok denk gelip ayak üstü sohbet ettik belkide haklısın pasta ve pasta tabağı yeterli olabilir
(48,668 puan) tarafından
sicak kanli kendini sevdirmis demekki
(4,164 puan) tarafından
Evet canım o ikisi yeter bence abartma sonra o sana gelirken getirir arada özel günlerde hediyeleşirsiniz yine ilk günden kendini zorlama Bi bak bakalım bunlara değecek bir insan mı yani
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence ilk tanışma için sadece ev hediyesi yeterli olur 

Sunum tabağı gibi
(688 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(5,108 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(48,668 puan) tarafından
pasta sunum tabagi be kuru pasta.yeterli canim
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Gönlünden ne güzel şeyler kopmuş. Bazı hanımlar bayılırız tabak çanağa bana biri öyle sumumluk getirse sevimirdim yanına da tatlı olsa da olur olmasa da olur 
(688 puan) tarafından
Bende sunumluk düşündüm büyük ayaklı sunumluk ekler ve yazma birde havlu aslında çocuğu var 2 tane erkek onlara oyuncak arabada mi alsam diye kararsız kaldım
0 oy
tarafından
Benim biricik komşularım aklıma geldi hepimiznbirtarafa gittik çok iyidik:(
(688 puan) tarafından
Benimde ilk defa komşum olacak

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 558 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 802 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
11 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (5,874 puan) tarafından soruldu

379,686 soru

11,365,773 cevap

34,845 kullanıcı

...