0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Kizlar nasilsiniz nasil hissediyorsunuz kendinizi ? 

Ben hiç iyi değilim senelerdir zaten panik atak ve anksiyeteyle savaşan kutu kutu ilac bitiren biriyim ama bu depremle beraber anskiyetem son evreye gelmiş kaygi bozukluğuda cabasi... 

Bugün psikolog gorusmem vardi benimle eşimle ve annemle gorustu doktorum. Doktor artik normal yaşantima donmem gerektiğini soyluyor ama elimde olmadan eski hayatima geri dönemiyorum. 

Eşim ve arkadaslarim yarin için plan yapmislar disari cikicaz ama yemin ederim içimden gelmiyo depremzedelere ihanet gibi geliyor yaptiğim hersey. 

20 gundur evimde sicak yemek pismiyor eşimle hic bir ozel hayatimiz yok kimseyle gorusmuyorum surekli panik halindeyim hergun acillik olup sakinleştirici yiyorum. İctiğim bir yudum sudan utaniyorum yedigim bir lokma yemekten iğreniyorum... 

Yarin disari ciksam gerçekten ihanet etmiş gibi olurmuyum ? Surekli kafamda bu dusunce var. Lütfen artik boyle şeyler yaşamayalim allah hepimizin yardimcisi olsun

4 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Canım benim çok haklısın o kadar canımız gitti o kadar insanımız anasız, babasız,evlatsiz kaldı ve daha nice şeyler.

Ama senin böyle bir durumda yaptıkların isyana gider yapma etme.

Çok şükür ailen sağ, canın sağ demi.

Rabbim sana Hamdolsun hayattayiz bize tövbe hakkı nasip ettin de güzelce Allah a dua et haline hamd et.

Orada ki kimi kimsesi kalmayan depremden dolayı mağdur olanlara paraysa para yoksa dua ile destek olacağız şuan başka çözüm yok.

Sen evinde yemek yapmazsan eşinle ilgilenmezsen ne değişir canım söyler misin.

Asıl bundan sonra ailemize evimize daha da baglanmaliyiz bak sevdikleriyle uyuyanlar sabah hiç tanımadıkları insanların yanına gömüldüler ☹️ çok acı.

Onun için anın kıymetini bilmeliyiz
(13,821 puan) tarafından
Ne güzel yazmışsın ...evet insan tabiki üzülüyor çok da stres altındayız ama Rabbime sığınıyoruz Rabbimin takdiri her şey bizler dua edeceğiz başka çaremiz yok Tekrar yaşatmasın insallah
tarafından
Amin abla amin.
Sen beni bende seni biliyorum bu olay çok derinden etkiledi bizleri.
İnşallah bu dertleri veren hepimize dermanı verir ☹️
(13,821 puan) tarafından
Amin Rabbim imanla ölmeyi nasip etsin
(1,403 puan) tarafından
Ah hafizim ciktim ciktim ama nasil ciktim :( kendimi daha once hic bu kadar caresiz hissetmemiştim
-Reklam-
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bende o depremi yaşayan birisiyim cnm çok şükür bize bişey olmadı bizde çok üzüldük ama hayat bı şekil de devam ediyor etrafımda çoğu kişi psikolojisi bozulmuş durumda herkese diyorum moralimizi düzeltmemiz lazım bı şekilde sende biraz olsun içini rahatlatmaya calis
(1,403 puan) tarafından
İnsallah rahatlariz canim ulkecek
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Bende öyle düşünmiyim.diyorum olmuyor. Heleki bu sosyal medyaya bakınca daha çok alt üst oluyo moralim. Herkes bı tarih veriyo yok şu zaman deprem olucak yok yok Cübbeli Ahmet hoca çıkıyor asit yağmuru yağacak diyor Ramazan'a denk gelecekmiş diyor ama hangi Ramazan bilmiyorum. Bundan sonra rahatlık yok diyolar hep felaketleri konuşuyolar. Piskolojim alt üst oldu artık.
(1,403 puan) tarafından
Felaket ustune felaket haberi yapiyolar iyice zorlaniyoruz
0 oy
(352 puan) tarafından
Biz d olecez bir gün bence durup hayatla bağlantıyı kesecegimize öleceğimiz güne hazırlık yapmak lazim
(1,403 puan) tarafından
Dogru

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 835 göst.
0 oy
13 cevap 762 göst.
10 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 324 göst.
18 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,056 göst.
10 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,082 soru

11,378,209 cevap

34,863 kullanıcı

...