0 oy
759 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (178 puan) tarafından
Eşim anlayissiz ilgisiz sabahtan akşama kadar elinde telefon 2 yaşında oğlum öyle böyle deil çok yaramaz aşırı hareketli maşallah esim ev yemek çay tatlı onu bunu beni herşeyi kusursuz istiyor 1 yıldır bi yere gitmiyorum kafam öyle dolu ki dayanacak gücüm yok sabrım yok tahammülüm yok ne kendime ne sinirlerjme hakim olamıyorum maddi zorluklar öylesine hepsini geçtin allah'a şükür sağlınız yerinde hastalık vermesin allahin ama bende insanım ilgi istiyorum sen git işine  bak ne bilim git yat biraz dinlen dilediğini yap desin istiyorum esim ama malesef eşşek yerine koyuyor beni mecbursun herşeye yetişeceksin diyor parasızlık ilgisilzik insna yerine ladin yerine koymaması benk bitiriyor çocuğuma bağırıp çağırıp kavga kıyamet kopiyit evde ne yapacağımı şaştım artk dua edin bana ne olur gıdıp hap alıp dünya yıkılsa umrunda olmayandan mi olayım tükenmişlik sendromu ne bilim kötüyüm işte aklıma herşey geliyor evliliği bitecek o kadar zarar gordu ki evliliğim saygı yok neye yanayım ben neye esim sessiz sakin ağzı var dili yok herşeye susan anlayışlı herşeye yeten biri olmalı istiyor ama yok yardım edin akıl verin dua  edin yalvarirm

13 Cevaplar

+1 oy
(6,814 puan) tarafından

Esinde az yesin kendine hizmetci tutsun degisik yaa yemese ne oluyomus hergun cesit cesit yemek tatli falan sinir oldum insansin sende yorulursun dinlenmek istrrsin anlayissiz 

(178 puan) tarafından
Hiç öyle demiyor işte kafam vücudun o kadar yoruluyor ki anlayan yok yaranamiyorumda mecbur musun gibi görüyor
(6,814 puan) tarafından
Hic birsey senden bebeginden onemli degil inanki aklina getirme lutfen intihari bundan 2 sene once 1 intihar vakasina sahit olmus biri olarak bebegini dusun kurban oluyum onun pisikolejisini dusun oo sensiz ne yapar bagirsanda cagirsanda onun annesisin cigerin ol senin
(178 puan) tarafından
Allahım razı olsun sende  ağlayarak okudum yorumları rabbim bana akıl sağlığı vücut sağlığı eşime husnu ahlak versin yavruma sağlıklı uzun omur:(
-Reklam-
0 oy
(670 puan) tarafından

Ne güzel dertleriniz var bunun için mi intihar edecesnz yani :ermm:

(178 puan) tarafından
Psikoljikmen çöktüm bacım sınır geliyor bazen üstüme alahim bunları unutturacak dert vermesi ama
(670 puan) tarafından
Amin ama bazen de sal gitsin be bacım hep yetişmek zorunda değilsin ki
(178 puan) tarafından
Bunu kocam olacak adam anlamıyor işte da deik hizmetçi almış gibi davranıyor ilgi alaka anlayış insanlık yok ver yiyip ört yatayım
0 oy
tarafından
İntihar etmek hap almaktan daha cazip bi secenek mi peki,hap alirsan alirsan sorunlarinla baş etme şansın var ama intihar edersen kaybeden sen olursun hem ahiretini hem cocugunun hem de kendi gelecegini yanlıs anlama sıkıntılarını küçümsemiyorum. Rabbim ferahlik versin
(178 puan) tarafından
Yetişemiyorum kendinle ilgili bisey yapamıyorum kadın gibi deilm kendime saygı sevgim yok eşten de anlayış göremeyince bitiyorum işte nolur dua edin nolur  kafam düzelsin
tarafından
Sabret dua et kuran oku canım hepimizin imtihanı farklı sanma ki yalnızsın
(178 puan) tarafından
Allahım razı olsun banada dua  edin nolur size yalvarıyorum kafam çok dolu psikoljim bozuk
tarafından
Ederim tabi
(178 puan) tarafından
Allah razı llsun
0 oy
(643 puan) tarafından
Kuzum intihari sakın düşünme hepimiz bi çok zorluktan geçiyoruz hele ki bu donemde bazen dünya zaman dursun istiyorum ama olmuyor çocuğuna odaklan herşey geçecek gibi düşün sen elinden geleni yap o eşek kocanla da konuşmayı dene gerçi konusmadanda anlamıyorlar ama en iyi sen tanırsın neyi seviyorsa o yoldan gitmeye çalış insallah iyi olacak herşey 
(178 puan) tarafından
Konuştun  az önce inatla herşeyin yapacaksın senin görevin ben im isim deil bunlar ben kazanır getirim diyor ınslah iyi olur lütfen dua edin
(643 puan) tarafından
Çok erkek öyle benim koca da öyle asla biseyin ucundan tutmaz yardim etmez 22 aylık ve 2 aylık iki oğlum vsr üstüne birde ev yetişmeye çalışıyorum Rabb'im sağlık versin bama benide esime Muhtac ettirmesin böyle şeylere çok takılma gerçekten
(178 puan) tarafından
Bende anladım biliyor musun kıcımı da yırtsam adamım umrumda deil inatla bildiğini söylüyor olan bana oluyor işte dert vücuda keyfine girmez işte beni der sahibi edecem düşün düşün
(643 puan) tarafından
Hiç bir sıkıntı boşa gitmiyor maalesef yine olan sağlığımıza vicudumuza oluyor ve biz yine çekiyoruz o yüzden hayati akışına bırak şiddet uygulamiyorsa senin çocuğunun ihtiyaçlarını karsiliyorsa rizkini baskalarina yedirmiyorsa bunlar geçici seyler kuzum araştırarak okuyarak eşini kendine cevirebilirsun onu yontup istediğin bi adam haline getirebilirsin biz kadınların isteyip yapamayacağı hiç birşey yok :))
(178 puan) tarafından
Aynen öyle çok haklsın olan bize oluyor sabah kapıyı çekip ise gidiyor bem evde düşünüp duruyorum ama o işle meşgul onla bunla aklına bil e gelmez yapacak bişey yok böyle kabuk edicem suyuna gidivem
0 oy
tarafından
Yok cnm aklına köyü şeyler getirme öyle şeyler yanlizca acizlerin işidir .

Sen bir annesin güçlüsün xsin böyleyse konuş oldu oldu olmadı herkes yoluna evladın sen olmadan bu karanlık dünyada nasıl yürüsün nasıl dayansın snn yoluguna herşeyi geç evladın için. Dayan hepimiz o pisikolojikten geçtik 
(178 puan) tarafından
Allahım o adama hüsnü ahlak versin nefret ediyorum bazen benin bu adamla ne isim var ne diye evlendim diyorum varya bazen allah güzel ahlak versin ikimizede ne diyim ama akıllanmaz bu adam laftan anlama inat essek
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Evladın var cnm eşinle otur konuş. Rabbim beterinden korusun böyle düşünme. 
(178 puan) tarafından
Onun için zaten herşey eşimin halleri  böyle üstün e oğlum yaramaz ona bak buna bak akşama kadar hakime çok şükür rabbim ınslah bu sıkıntımada kurtarır allah'a sığınırım bi anda aklima herşey geliyor işte:(
(6,859 puan) tarafından
Şöyle düşün bebeğin büyücek beraber gzmeye çıkacaksınız güzel günler yakın üzülme cnm. Anne olmak zor. Cennet annelerin ayakları altında diye boşa denmiyor. Şükret haline yinede beteri beteri var sabreden derviş muradına erermiş.
(178 puan) tarafından
Inslah canım benim ınslah
0 oy
tarafından
Birde soyle dusun Allah gostermesin oglun engelli hem zihinsel hem bedensel sana anne diyemiyor yemek yiyemiyor kosamiyor yiruyemiyor bir kasik yemegini dahi sensiz yiyemiyor o  zaman Allaha yalvarirdinki tel kocam ilgisiz olsunda yavrum anne diyebilsin 
(178 puan) tarafından
Allahım korusun onları düşününce bu yaşadıklarım devede kulak çok şükür yinede bu halime hamdolsun ama bunlarda zor geliyor bana canım sıkılıyor zoruma gidiyor:(
tarafından
Ben 11 senelik evli 3 cocuj annesiyim esjm su ana yurt disinda tabiki su an zordayim cunki evimize hirsiz girdi evimizde degilde kaynanamgildeyiz aylardir yeni ev aldik ve mart gibi tasinacagiz  cocuklar hasta olunca esim bir degil bin dusunuyor o hasta olunca biz oyleyiz bugun hastaymis ve icim icimi yedi kac kere aradim sordum nasilsin diye hep bi ozlem icindeyiz
Hep birbirimizi ozluyoruz senlerdir birbirimize doyamadik derler aynen oyle tam varligina alisiyorsun yeniden ise gidiyor yokluguna alisiyorsun isten geliyor butun sorumluluk omuzlarimda esimi cok seviyorum  saniyor musunki bu hayat tek sana zor
(178 puan) tarafından
Allahım sanada sabır versin bacım senin de sana zor:(
0 oy
(423 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun evinde huzur bolluk bereket olsun kuzum bakara süresini aç evde dinle kuzum 
(178 puan) tarafından
Arada bi açıyorum bakara suresi rabbime sığındım rabbim görüyor
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Hicbisey yapmam senin yerine olsam sen beni kusursuz istiyorsan bende seni kusursuz istiyorum diceksin biraz ağzınız açılsın herşeye susarsaniz kafanıza scrlar böyle iste yuvaysa evlilikte onunda yuvası sen değil o düşünsün yuvam yikilicak.diye ezdirmeyin kendinizi yaa essekmisiniz siz
(1,908 puan) tarafından
Yazdıklarımı tekrar oku
(178 puan) tarafından
Hmm anladım canım şimdi deneyeceğim bunu yada hiç yüz vermeyeceğim ne halt ederse etsin evette fark eder sorar ondan sonra hakkindan gelirm
(1,908 puan) tarafından
Tmm düzelme olursa haber ver bizede;))
(178 puan) tarafından
Tamam canım çok saol :)
(1,908 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(2,833 puan) tarafından

Burda çoğu o durumda canım benim durumum daha vahim söyleyim de moral olsun sana :D sağlık personeliyim düşün çalışma yükümü.. bir buçuk yaşında çocuk var bakıcı bulamadım çocukla işe gittim eşimin umrunda olmadı ailesinden kimse gelmedi yardıma.. annem sağlık sorunları nedeniyle çocuk bakacak durumda değil çok zor günlerden geçtim şükür yeni bakıcı buldum koştur koştur eve geliyorum arabamı eşim aldı bana vermiyor iki otobüsle eve geliyorum.. çocuğu alıyorum üstümü çıkarmadan yemek yapmaya başlıyorum yemek Faslı baya sürüyor sofrayı topla vs. Çocukla ilgilenmeye çalışıyorum ama zaten pilim bitmiş oluyor.. bugün bir sene çalışmayım çocuk bakayım dedim eşim " çalışmayacaksan niye evlendin" dedi .. emin ol benden iyi durumdasın

(1,908 puan) tarafından
Genç anne sende esinimi dinledin pravoo çektiğin rezilliği gormuyormu dengesiz kocan ben okurken yoruldum
(2,833 puan) tarafından
Çocuk için katlanıyorum babalık edecek diye bekliyorum bakalım..
(1,908 puan) tarafından
Bu adam sana acimiyoki hayat arkadaşına yani  birde babalikmi bekliyorsun canm Allah aşkına ezdirmeyin su erkkelerle kendiniz vallahi çok üzülüyorum yaa bak ne güzel bir mesleğin var sen ona değil o sana yalvarsin seninle gurur duysun
(2,833 puan) tarafından
İnanki şu evde niye duruyorum diyorum çıkıp gidemiyorsun işte.. meslek sahibi olmak.yetmiyor bişey engel oluyor .. severek de evlenmedim oysa garip işte...
(1,908 puan) tarafından
Ailenle paylaş konuş Danış eminimki anlicaklar seni yazık gençliğinize birdaha gelmiceksiniz bu dünyaya yada git annenlere burnu sürtsun biraz
0 oy
(51 puan) tarafından

Instagramda " pozitifgelişim"  diye bir kanal var.canlı yayınlarını filan izleyin.çok olumlu etkisini görürsünüz :) 

Intihar psikolojisinden çıkın.bu günler de geçer elbet.Çocugunuz için iyi olmaya çalısın.sizin ruh halinizden o da etkilenir.Bu yaşlarında bağırmalı bir ortamla onda travmalar yaratırsınız.çok dikkat edin <3

(51 puan) tarafından
Evet.Sakin olmalısınız.Bunu başaracağınıza inanıyorum.Psikoloğa gidemiyorsanız youtubedeki psikologları da izleyebilirsiniz
(178 puan) tarafından
Gitmeye çalışacağım ama gidene kadar da araştıracağım youtubeden
(51 puan) tarafından
Günde 1-2 bardak melisa çayı içmenizi de tavsiye ederim.Stresi azaltıyor,sakinlik sağlıyor.Doğal antidepresan :)
(178 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi ya deneyecegim
(51 puan) tarafından
Evet deneyin.Olumlu sonuçlarını da yazın bana :)
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Rabbim inşallah seni güzel günlere cikarsin
(178 puan) tarafından
Inslah
0 oy
tarafından
İmkanın varsa piskolaga git cnm
(178 puan) tarafından
Covid tamamen bi gitsin ilk isim psikolog.  Ilaç vermiyor deil mi sadece konuşturuyor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 476 göst.
0 oy
10 cevap 492 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hayal1907 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 279 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 322 göst.
18 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu