0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aklımı kaybedecek noktaya geldim bir çocuk sabah 8den su saate kadar hıc mi oturmaz hıc mı ya, tuvalete bile yanımda geliyor babası tutmasına rağmen heryerden dıbımde, sureklı birseyken ıstıyor olmaz dedıgım seyı en az ellı kere soyleyıp en sonunda sussun diye tamam duyup veriyorum, ne duruyor ne susuyor o kadar yoruldum o kadar bunaldım ki, bütün cekmcelerı asagı ındırıp annecım topla dedıgımde nooo sen topla dıyo ınsanın kendi evladı da olsa alıp yerden yere vurasım geliyor ya böyle bırseynolamaz bana ınadına yapıyor çocuk resmen, Birkere el kaldırmadım ama bugün o kadar zor tuttum ki kendımı, dayanamıyorum bunalıyorum çıkıyorum markete gıdıyırum arabayla kaçmak ıcın evden yok yıne atamıyorum öfkemi evde sürekli maraba gibi yerden busey topluyorum ya sureklı biyerı kaldırıp koyuyırum bu ne nasıl çocuk 29 aylık kız bide hanı Kızlar daha anlardı daha oturaklıydı ben aklımı kaybedıcem

23 Cevaplar

+1 oy
(9,202 puan) tarafından

3bucuk yasında yemin ederim anlattıklarının fazlası var eksiği yok,  sen hic patlatmamıssın ama benim sabrım taŞınca poposuna yapıştırdığım da oldu :D

Gözde kötu bi haberim var 3 yas sendromu hepsinden daha zor valla :D

(9,202 puan) tarafından
Ahahah :D ay nolcak şimdi ki şımarık bebelerin hali, önceden biz mum gibiymişiz, oyle olduğumuz halde de dayak yerdik :D
tarafından
Benım aboooo annemden yedıgım dayaklar ;D kıtap bassam kıtap olur sesım de cıkmazdı yanı :D sımdı ben cocuga kızınca bana kızıyo psıkolojısı bozulurmus eeeee senın mantıgınla benım ıntıhar etmem lazımdı anne dıcem ama dıyemıyosun :D
(9,202 puan) tarafından
:D ya sorma azcık sesimi yukseltsem annem de bana kızar hemen, valla bizde dayak yedik ama dediğin gibi sesimiz de çıkmazdı :D
(48,629 puan) tarafından
bütün anneler mi ayni elaya kizdigimda sanki dövüp yerden yere vurmusum gibi sinirleniyo kadın bana
(9,202 puan) tarafından
Hepsi aynı :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bugün benimki uyumamisti öğlen aksama kadar ağladı o kadar cok hareketliki bunaliyorum sinir hastası oldum resmen  dagitmaz hicbiseyi aksine toplar benimki oda 29 aylık ama aşırı hareketli beni aksama kadar opuyo oynuyo ayy daha cok sey varda kalsın buyuyene kadar sabır. Boyle giderse 4 yaşında anasinifina yollicam.
tarafından
Ya gunun her saatı her anı ben yetemıyorum gercekten artık camı acıp kendımı atasım gelıyor ben duzen takıntısı olmayan bosvermıs bır ınsanın benı bıle rahatsız eden bır karmasa oluyor evınıcınde
tarafından
Sendromlar bitmez valla böyle giderse bakırköy de yatmaya başlarız:)
0 oy
(5,270 puan) tarafından
Dönem dönem huy değistiriyorlar. Oğlum 1 ay önce anlatamam evi basıma yıkıyordu oyuncaklarla oynamazdı lavaboya gidip gelene kadar koltuklar salonun ortasında artık oturup agliyodum ki şükür düzeldi biraz daha iyi sabretmek lazım ama işte insana o an sabır zor geliyor 

Geçer kısa süre sonra sadece sabret
tarafından
InsaAllah duzelır ınsaAllah toparlar benım daha fazla tahammul gucum kalmadı
0 oy
(612 puan) tarafından
Benim kızım da 33 aylık, yaklaşık aynı şeyleri yasiyoruz. Sürekli ama sürekli ya birşey istiyor ya neden diye soruyor. Yemek yapıyorum, kule almıştım, sürekli onu niye ekledin buna neden yağ koymadın, bunu be zaman ekleyeceksin, onu niye koymadin, bunu niye karistirmadin. Tabi o arada sürekli istekler sıralanıyor. Sinirden balkona çıkıyorum az sakinleseyim diye, hemen peşimden geliyor anne noldu diye. Valla bilemiyorum ya ama ben de çıldırma noktasına geliyorum, arkama bakmadan kacasim geliyor. 
tarafından
Ahhhssh çok tatlı
tarafından
Benımkı de bugun bana ‘anne bır fıkrım geldı ama sımdı degıl aksama gerek olcak’ dedı :D nıye neden nıcın hıc sorgulamadım olurrr annecım aksam goruselım dedım :D
(612 puan) tarafından
:))) sonradan anlatırken komik ve tatlı geliyor ama o an insan kafasından çıkan dumanı hissediyor :)
tarafından
Bak mesela 10da uyudu sımdı kendımı yıyorum ben cocuga neden bagırdım dıye, altıustu burnuna sıktıgımız fızyolojık serımu bebegının burnuna sıkmak ısteyıp sonra bebegı cope atmıstı :D asırı basıt gelıyor ama o an delırdım ben
(612 puan) tarafından
Çünkü o an üst üste geliyor. Ben de gün içinde deliriyorum, akşam eşime anlatırken o kadar basit k kadar komik geliyor ki kızdığım şeyler.uyudukyan sonra da vicdan saati başlıyor dediğin gibi :)
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Vallahi oyleler malesef oğlum üç buçuk yaşında olacak hele şu bir haftadır krizlerdeyim görsen yani resmen küçük ergen oldu basima
(13,824 puan) tarafından
Kız ben anlamadım ki bitmeyen sendrom yapmislar her yaşta bir sendrom ne zaman bitecek (⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)
tarafından
Ya ben bıde buna kardes ıstıyorum mumkun degıl olmuyor olmayacak, hıcbır zaman hazır hıssedemıcem kendımı
(13,824 puan) tarafından
Zor çocuk yıpratıyor gerçekten ikincimden cekmedim hiç hala abimizden çekiyoruz☺️
tarafından
Valla dua et elıf benımde Rabbım nasıp ederse 2. Uslu olsun, tek cocuk ıhtımalı hıc aklımda yok cunku tabı daha zamanı var ama barı 2. Kolik olmasın
(13,824 puan) tarafından
Amin amin inşallah gercekten bak kolay bebek olunca zaman nasıl geçiyor hiç anlamıyorsun 13 aylık olduk şükür beni yormadi hiç ki ben de dua etmistim kolik olmasın diye
0 oy
(119,237 puan) tarafından
yook kizlar daha fena vallaha erkek cocuklar oyle degil haaa kizlar cok feci 
tarafından
Ben erkek gormedım boyel cevremde, ya koltuk tepelerınde zıplayıp takla atıyor ya masaya cıkıp ucuyorum dıyo tutmasan harbı ucucak
(9,202 puan) tarafından
Ay gozdeee kahkaha attm yorumuna kusura bakma :D tek benim bebem boyle sanıyordum tek değilmişim :D bizim en büyuk hobimiz koltuk tepesi, masaya cıkmak, sandalyeleri devirmek :D daha neler nelerrr
tarafından
Bır de narin bır de degmedüşer cınsten, bıyerıne bısey olsun 2 gun orayı gosterır krem surelım der :D
(9,202 puan) tarafından
Cadılar :)
(119,237 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(8,310 puan) tarafından
Hiperaktivite olabilir canım bu denli hareketlı olması cok fazla geliyosa psıkıyatrı ile gorusun 
tarafından
Rutın gıttıgımız doktorumuz var whatsaptan yazıyorum bana sureklı ‘hareketlı cocuk ıyıdır sakın cocuk ıstemıyoruz gozdecım dıyo gecıstırıyo gel sen bak o zaman hocam dıcem az kaldı
0 oy
(326 puan) tarafından
Benim kızım da aynı üstelik beni takan bile yok herşeyi babasıyla hallediyor ben yok gibi biseyim yani
tarafından
Babasını da delırtıyor kı 29 aydır off demeyen adam bugun kızdı bır dakıka bırsey anlatıyorum dınle dıye, ınanılmaz ınatcılar ya
0 oy
(2,054 puan) tarafından

E bu benim  kız  valla  şimdikinin  kızları  kız  değil  herkes  bu nasıl  kız  diyor  parktaki oğlan  çocukları  daha  uysal  sakin  oturaklı  :D

tarafından
Benımkı dısarıda boyle degıl evde basımızı yıyo dısarıda susar konusmaz kudurmaz zoru bıze :D
(2,054 puan) tarafından
Benimki tam milleti  dövüp  oyununa  devam  eden tiplerden çok  hareketli birşey  yapma etme  ver elindekini deyincede  no no no deyip  duruyor  eliyle ailem  bu kime  çekmiş  sen çok  tembel  oturaklı  sakin bir çocuktun diyorlar:))
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Ben daha dün allahim yardım et diye ağladım.
tarafından
Inan hergun hergun gozlerım dolu gezıyorum evde artık bak sımdı uyudu kahrolmaya baslaıdm nıye kızdım cocuga dıye
(10,874 puan) tarafından
Benimkide durmuyor iki dakika.birde 25 aylık olmasına rağmen memeden düşmüyor.saatte rahat 5 yada 6 kere memeye geliyordur.asla beş dk oturmama izin vermez ya elimden tutup kaldırır kos der ya da hemen gelip memeye yapışır .birde amacı süt emmekte değil .oyun oynuyor memeyle cimciriyor
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Bnm kızı anlatmışsın. 29 aylik oda. Aynı inan ki aynı. Bi elimde gırgır bi elimde bez hizmetçi gibi dağıttığı heryeri peşinden temizliyorum. Sürekli bsy topluyorum evde. Toplamasan ayrı dert. Toplasan ayrı dert. İki dk kıçının ust7ne oturmaz. Yemek yerken bi oturur o da çizgi fiom açıksa. İnan ki her işi zar zor yaoiyorum sinirlene sinirlene yapıyorum. Tüketti valla beni. Bazen diyorum insanlar 2 ve fazlası çocuğa nasi yetiyo. Ben 1 tanesiyle mental sağlığını yitirdim. 
tarafından
Aynı sekıldeyım, dagınıklık benı rahatsız etmezdı ama suan tahammul edemıyorum hersey heryerde evın ıcınde survıvor oynuyoruz bıseye basmamak ıcın, bende esımde tek cocuguz dıye kardes ıstıyoruz ama bu sekılde mumkun degıl ben saglıklı bırey yetıstıremem
(1,091 puan) tarafından
Valla ben hep tek çocuktan yanaydimm suan asla bu fikrim değişmez Allah'tan bsy olmazsa. Çok zor cokm herşey zor. Bebekken zor derdim ama şuan aşırı daha da zor. Ev işleri çocuk yetisemiyorum yetişirken cikdiriyorum
tarafından
Benım butun cocuklugum kardes ozlemıyle gectı cok ozenırdım, amcamların teyzemlerın hep 2-3 cocugu vardı ne zaman bıraraya gelsek hepsı bırbırını kollar ben garıp gıbı kalırdım ne bıleyım içime oturmus heralde hıc tek cocuk dusunemıyorum
(1,091 puan) tarafından
Allah ginlune göre versin inşallah canimmm.
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Hepsi olmasa da benim kıza benziyor. O da bir şeyi topla dediğimde toplamıyor ve sürekli dibimde. Evi süpürüyorum süpürgenin üstüne falan çıkıyor hareketler erkek çocuğu gibi 
tarafından
Benımkı bır de dalga gecıyor sen nıye topladın evı dıye gulup dagıtmaya baslıyor, yok analık cıdden akıl ısı degıl
(4,583 puan) tarafından
Allah kolaylık versin ne diyebilirim ki zor gerçekten
:(
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Tüm yorumlari okudum Allah herkese sabır versin. 

Benim minik güzel kızım öncelikle sağlıkla hayırlısıyla gelsin. Sağlıklı olsun. Veeeeee uslu olsun sabrı olmayan biriyim ben Allah'ımmmm
tarafından
Hamıleyken elımı karnıma koyar ‘Allahım sen dagına gore kar verırsın nolur bana zor cocuk verme sen benı bılıyosun ben dayanamam’ derdım, uykulra doyamazdım, 6 ay gunde 2 saat uyudum, emzırmek bana ezıyet gelırdı mama verırım dısarı cıkarken derdım cocugum sadece memede susan bır cocuk oldu, kız cocukları sakın olur anlar en azından derdım aha durum bu :D raci kardesım ıcınde tut tutabılıyosan :D
(1,752 puan) tarafından
Maşallah yani sağlıklı olsun tabi ki de:) anam ben kendimi döverim sinirden :))
Ayy ne kadar tutabilirim ki en fazla 3-4 hafta sonrası mümkün değil. Birde bende öyle düşünüyorum ya ayy ben çok da uykucu biriyim :/
tarafından
Bak yukarıda yazmıstım yorumda kac kere kendımı tokatladım bılıyomusun, bır ara ısın dozunu kacırıp yuzumu morartmıstım ertesı gun farkettım Allahım dedım mıllete kendımı dovdum desem ınanmazlar esım dovdu sanıcaklar, raci cocuk dunyanın en guzel seyı ben durudan once nasıl yaşamısım bılmıyorum sankı hep varmıs gıbı, gun ıcınde bazen oturup aralıksız yuzunu ızlıyorum nasıl dogurdum ben bunu bu cok guzel dıye, uyuyor uyuyunca bagınlılar gıbı kokluyorum Allahım dıyorum herseyden mahrum et ama evladımdan etme, gel gör ki dunyanın da en zor seyı bıtmeyen bır sorumluluk, ılk dogdugunda o kadar agladı kı aldım anneme verdım susmuyor bu dedım annem bana gerı verdı onun annesı sensın senı ıstıyor hep senı ısteyecek dedı ınan o an aklım yerıne geldı, omrumun bundan sonrakı her evresınde duru benı ısteyecek bana kosacak benden baska kımseye sıgınmayacak, zaten bunu ıdrak edınce cıkmaza gırıyosun ee ben napıcam nereye kacıcam dıyosun
(1,752 puan) tarafından
Bak işte ne güzel şeyler yazmışsın yaa ♥️ işte annelik öyle değil midir zaten güzellikleri kadar zorlukları da vardır. Bende diyorum sağlıklı olsun hani ne bileyim ağlasa da beni bezdirse de  olsun be evlat der basar bağrına insan. Bide büyüdükçe derdi de büyüyor derler ya. Bence Allah'ım beterinden korusun ve sağlıkla imtihan etmesin gerisi her türlü hallolur Gözde ☺️ bir bakmışsın büyümüş bakacaksın bana nefes aldırmayan kızım şimdi odasında yanlız kalmak istiyor diyeceksin ayy okula gidecek. Belki başka şehir de okuyacak Allah'ım ayy buna dayanır miyim bee :)) ben gurbete geldim o kadar zor ki bu hissi anlatamam asla. Uzaksan km farketmez bence ister 10 ister 1.000 şimdiden diyorum ki kızımı gurbete vermem veremem uzak kalamam hem ben hemde onun benim yaşadığım o aile özlemini o yalnızlığı yaşamasına izin veremem. Varsın sağlıklı olsunlar da dizimizin dibinde olsunlar bee sende sabret geçecek bu günler. Şimdi beni bekleyen uykusuz geceler emecek mi emmeyecek mi gazı olacak mı ya kolik olursa? Bir sürü şey dönüyor kafam da. Allah'ım sağlıkla gelsin de gerisi hallolur diyorum..
0 oy
(688 puan) tarafından
Kim demiş kız daha oturaklı diye xhsbdbdbdh kuzum tecrübeli birisi olarak kendi tecrübeme dayanıp söylüyorum kız ve erkek iki çocuğum var oğlum nereye koysan orda kalır çok sessiz bir yapısı var. İlk 1 yıl uykudan kalkmadı sen düşün çocuk eşiğini çok sever asla çıkmak istemezdi gece gündüz içine oyuncak koyardik oynardı. Kızımda 10 çocuğa bedeldi. Sanki 10 çocuk büyüttüm onunla. Halada zorlukları var ağlamak gibi. 
tarafından
E bana oyle dedıler :D kızlar uslu olur oturaklı olur dedıler :D benı neden kandırıyolar ya, hamıleyken doktoruma demıstım hocaaam kızlr uslu olur dımı dıye, 3 oglum 1 kızım var 3 oglanın etmedıgını ettı ama kızımı kımseye degısmem demıstı :D o an anlamadım da ultrasona bakıyıdum zaman gectıkce adamın ne dedıgını anlıyorum
0 oy
(6,938 puan) tarafından
Abla benim bi arkadaş var onun çocuğu da aynı duru gibi kadının kucağında sürekli kimseye gitmez biri dokunsa kıyameti koparır kadını perişan etti 20 aylık o da bazı cocuklar böyle oluyo demekki gece uyumaz gündüz 1 en fazla 2saar uyur kalkar ge e 2den önce uykuya geçmez sabah erkenden uyanır inşallah düzelir ya Allah yardımcın olsun benim ki de beni hiç aramazdi biraz önce duşa gireyim dedim çocuğu da uyuttum eşime ağlarda ilgilen dedim girdim geri çıktım fark ettim ki gece uykusu bolununce beni goremezse durmuyo gunduzhic aramaz ama bende durmaz babasınin üstüne atlar babasindan alsam üstümü başımı cekistirir aldım diye 
(6,938 puan) tarafından
Abla kreşe vermeyi denesene ben kreş öğretmeniyim gerçi bıraktım da bizim kreşe böyle hiperaktif çok çocuk geliyodu eve gidince erkenden uyuyakaliyolardi bütün enerjisini bize atiyolardi sagolsunlar :)
tarafından
Kuzum daha cok kucuk en az 4 olsun kı vereyım, bır de bezli daha bezı bırakmadık, evde baska cocugum olsa hadı vereyım de dıgerıyle ılgıleneyım derım suan versem vıcdan azabı cekerım, sımdı sen dıceksın abla sende emmeye ne seye gelıyosun otur çek cocugunu :D haklısın yanı
(6,938 puan) tarafından
Yok abla estağfurullah :) ben seni çok iyi anlıyorum çok belim oldu senin gibi kadın tek çocuğunu aşırı hareketli baş edemiyorum diye doktora götürüp sakinleştirici istemiş doktor kızmış bize geldi kadın diyoki çok yorgunum vicdan azabı çekiyorum resmen doktorda böyle böyle beni azarladı artık kendimi iyi hissetmiyorum bi aklım ver kreşe yarım gün olsun dinlen diyo bi aklım Tek çocukla baş edemedin o kreşe gidince napcan uzulmucen mi diyo dedi kadın mahfolmustu yazık o yüzden anlıyorum seni asıl sen haklısın :) tuvalet eğitimi yoksabende tavsiye etmem zaten abla benim çalıştığım kreş okul oncesiydi 4 6 yaş arasiydi benim sınıfım 5 yastı hep tuvalet eğitimi çoktan vardı yani alt değiştirme olan kreşler var ama şahsen ben çocuğumun özel bolgesini ananesinin babanesini yanida bile açmıyorum hakkına girerim yani o bana emanet ha biz hiç mi yapmadik o yardımcı ablamiz neler çekti üstüne işeyen cocuklardan çok alt üst değiştirdi ama ne kadar az o kadar iyi yani bi kaç sene daha çek abla sen :)
tarafından
Cekılcek cılen varmıs dıyosun :D bende altını kımseye actırtmam zor durumda kalmadıkca babası dahı acmaz kız cocugu cunku mahremı herseyden once bılmesı gerekıyor ıgrenc bır dunyada yasıyoruz ne yazık kı, cekeyım ben kuzum napayım hunı takarım artık
(6,938 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ablacım ilerde düzelir çok sessiz sakin çiti pıtı bi kız olur da olan biraz sana olacak bu dönemde :)
0 oy
tarafından
Vallahi benimde akıllı uslu Dicle gitti başka bir çocuk geldi yerine aman Allahim düz duvara tırmanacak nerdeyse artık koltuk tepeleri masa sandalye işe yaramıyor enerjisini atamıyor bir de bir inat bir inat anlatamam Allah yardımcımız olsun inşallah 
tarafından
Allah yardımcımız olsun gerçekten herkeste aynı sorun varmış bende yorumlara baktım da ama bu inat beni öldürüyor var yaa tam Karadeniz inadı var benim kızımda da :-)
tarafından
Bakın cıdden saglık ocagında ebe soyledı hamılelık donemı asırı vıtamın ıcmekten bu dogan cocuklar hem cok zekı hemde cok hareketlı oluyor gereksız vıtamınler yukluyolar annelere dedı ben bunu dusunmeye baslaıdm cıddı cıddı
tarafından
Aboooooo desene benimde ondan olmuş bak sen öyle diyince aklıma geldi ben neler içtim Allahim maşallah cok zeki her şeyi hemen kapıyor bir de pabuç kadar dili var cevapta veriyor arada ebet ebet(yani evet diyor ) ☺
tarafından
O evet evetler ılerıde sen kızınca, anne anlat bakalım bana neden kızdın a donuyor :D sundan dolayı kızdım dıyorum ııııı haklı olabılıysın ama bagıymak olmaz ozur dıle bence dıyo :D ben resmen 2 yasında bebeden ozur dılıyorum hılya :D
tarafından
Hahahahaa Allah iyiliğini versin kız nasıl güldüm yaa bal bal yerim ben onu bir de özür dile anne diyor he özür dile sende annesi bağıyma birdaha balıma ☺
0 oy
(14,025 puan) tarafından
3 yaş sendromu sanırım, oğlum zaten çok zor bir çocuktu şuan varya 1 aydır sürekli bir sinir krizi sürekli ama sürekli ağlamaları, daha önce olmayan bir çok huyunun ortaya çıkması yeminle Allah bize sabır versin anlattıklarını birebir yaşıyorum ve çileden çıkıyorum sabahtan akşama kadar, he birde sürekli başım ağrıyor çocuğum sayesinde 
tarafından
Ben artık dayanamıyorum ınan, gecen butun gun esıme bıraktım dısarı cıktım 4-5 saat eve gerı dondum esım dıyor kı ne kadar degıstın neselendın eskısı gıbı oldun, o kadar uzuldum kı adam resmen benden uzaklasmıs ben sınır hastası olmusum gozunde, keske hep boyle olsan ama tabı sende hallısın zor duru dedı, nereye kadar nasıl bılmıyorum ama ye te mı yo rum asla
(14,025 puan) tarafından
Bak birisi kreş yazmış yarım gün versen ona da sana da iyi gelir ben de vermek istiyorum ama oturduğum yerde adam gibi bir kreş bulamadım hala araştırıyorum ver enerjisini atsın hem sosyalleşir. Bak eşin 4 5 saat bakabilmış ben 1 saat bıraktım eşime ders çalışmak için, ne olursun gel diye yalvarıyordu. Valla bu çocukların olayı nedir ben anlayamadım büyüyorlar ama büyürken bizi de resmen yaşlandırıyorlar gençliğimiz solup gitti kimsenin bizden haberi yok
tarafından
Kırklarelındeyım burda 2-3 kres var ama ınanılmaz pahalı senelık yarım gun 30bın ıstıyorlar ki cocugum hala bezli, versem evde kendımı yerım bır cocuga yetemedın ne ısın vardı da yolladın derım, Rabbımın gucune gdıer dıye dıyemıyorum ama vallahı solduk ya
0 oy
(267 puan) tarafından
3buçuk yaşında bu anlattıkların giderek artıyor . Onu da anlıyorum ama benim de artık sabrım azalıyor . Çocukların bi an önce sosyalleşmesi lazım evde bunalıyorlar enerjilerini atamıyorlr
tarafından
Zaten uzuldugum sey hareketlılıgınden cok sankı ona alan veremıyorum cocuga yetemıyorum hissi, o his benı bıtırıyor, dısarı cıkartsam hava soguk burnu zaten akıyor toplu oyun alanına goturemem dıger cocuklar hastalnır bulasır gunah, tek ablayla ıynadıgı yere gotursem yıne aynı enerjısı asla bıtmıyor
(267 puan) tarafından
Bizde aynı dertten muzdarip durumdayız bi de gurbetteyiz . Duygularını çok çok iyi anlıyorum özellikle geceleri büyük bir vicdan azabı çöküyor . Memlekette biraz kalıcaz bahçeli ev hiç olmazsa biraz enerjisini atmaya fırsatı olur
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle doğduğu zamanda zor çocuktu şimdide öyle hayata geldiğine pişman resmen hiç bi şekilde memnun edemiyoruz şaştım kaldım bir an önce büyüsünler artık valla
tarafından
Sureklı kendıme sukretmıyosun dıyorum bak cocuklar hasta bak boyle Rabbın sana saglıklı cocuk verdı ama sen sıkayet edıyosun dıyorum psıkolojık olarak uc noktaya geldım herseyden kendımı sucluyorum, buyuyecekler ama bız aynı bız olamıcaz
0 oy
(1,251 puan) tarafından
28 aylık oğlum daha da beteri cnm çok iyi anliyorum seni hatta bnde post açmıştım

Artik benimde dayanacak gücüm kalmadı nasil olcak napicam bilemiyorum psikoloja götürmek istiyorum hatta
tarafından
Ben kendım psıkologa gıdıcem bıkere gıttım adam daha nasılsınnder demez 1 saat agladım adam da sok oldu, en son sızı bu kadar uzen esınız olsa bosanın, işiniz olsa ayrılın derım ama evladınız bu kabullenmek zorundasınzı dedı yolladı benı
(1,251 puan) tarafından
Gitsem bnde ayni seyi yaşarım sanırım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 330 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 355 göst.
18 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu