0 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından

Kızlar şimdi siz wp ye girince sürekli yazışacagınız birieri oluyormu çekinmeden mesaj atıp halini hatrını soracagıniz. günlük kac kişi ile konuşuyonuz çoğunluk Benim bı ablalalarim var onlardan da olmasa kimsesizim valla şimdi onlara yazdm cevap gelmeyince yanlizlik hissine kapıldım :)

24 Cevaplar

+1 oy
(2,701 puan) tarafından
Nerde çokluk orada şey burdan canım arkadaşim var o bide bi grup başka kimse konuşmayı sevmiyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kurban olduğum abim var ve iki tane de arkadaşım var bir de her ne kadar dilinden anlamasamda biricik yengem var Google amca sağolsun çevirip duruyorum öyle anlaşıyoruz çok şükür ☺
(321 puan) tarafından
Masllah canm bizim erkeklerimiz le pek konuşmanız severiz ama muhabbetimiz fazla yok arada durumlara yorum yapıyoruz nadir mesajlasıyoruz :)
tarafından
Ben pek durum paylaşmıyorum canım abim de yurt dışında sürekli kızım için beni soruyor diyorum ilk yazdığı mesaj Dicle nasıl benim papucum dama atılmış 2 yıldır alıştım artık ☺
(321 puan) tarafından
Çocuğunu umursaması daha güzel :)
tarafından
Aynen canım çok seviyor bende daha çok mutlu oluyorum ilk onu sorunca
0 oy
tarafından
Çok kişi varda ben fırsat bulamıyorum yada fırsatım olunca buraya giriyorum 
(48,671 puan) tarafından
firsat yaratmak istemiyosundur☺️
tarafından
Tam olarak öyle olmasada içimden çok şey gitti be ikbos artık eskisi gibi olamıyorum hayatımdaki insanlarla
(48,671 puan) tarafından
iste senin sohbetini haketmiyorlar demek ki
tarafından
Kendi sessizligimle o kadar mutluyumki ohh mis gibi
0 oy
(48,671 puan) tarafından
var arkadaslarim aile grubumuz cok aktif kizlarla grup var yengem ve teyzelerimle var
0 oy
(352 puan) tarafından
Benim eğitim grubum var 

Ailem var oo kadar kalabalık ki cidden girip de sileyim bari 

Arkadaşlar var mesela her gün aile bireylerimle yazisip konuşuruz arkadaslarla da her gün olmasa da sık sık 
(321 puan) tarafından
Yaramı deştim anamm benden yanlızı çıkmadi henuz :)
0 oy
(10,038 puan) tarafından

Gruplar var 4 tane bide kizkardesimle.ablam var kuzenlerim var cekinmeden yazarim hepsine. Biri yazmasa biri yazar :angel:

0 oy
(826 puan) tarafından

Ya bu postu görünce aklıma şey geldi geçen gün burdan bir arkadaşa mesaj attım saate baktım gece 1 mi ne çok mahcup olmuştum.  Gozde görüyorsan kusura bakma :D

Var canım ama çocuklardan ben kimseyle uzun uzun görüşemiyorum mutlaka kesiliyor 

(321 puan) tarafından
Burdan gözde ye sesleniş :)
0 oy
(109 puan) tarafından
Benimki de ablam var ama aynı kafada değiliz bı dertlesemiyoruz ya saçma sapan konuşuyor 
(321 puan) tarafından
Yaaa nasıl mesela :)
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Biz 4kiz kardeş ve iki yeğen grubumuz var arkadaşlarım var mesaj atıyorum onlarda atar konuşuruz hep . 
(321 puan) tarafından
Kız bir ben mi yanlizim ya :)
(2,297 puan) tarafından
Kimsen yok  mu
0 oy
(645 puan) tarafından
3 kişi en fazla 4 kisi oluyor birisi üniversiteden arkadaşım ,birisi eşimin  kuzeni hemde arkadaşım oluyor, annem ( her gün değil arada) ,  kuzenim bazen 5 kişi de oluyor o günden güne değişiyor 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gecenin 4 ğndede yazdıgım knkilerim var 
0 oy
tarafından

Annem ve ablamla wp grubumuz var oradan konuşuyoruz sürekli. Başka da yok öyle ya.

0 oy
(119,319 puan) tarafından
kuzenler var grup goy goy arkadaslaeim var hele 1 tane var bal mi kaymakmi benim herseyim
0 oy
(671 puan) tarafından
Annem ve eşim günlük 2 kişi toplamda:)
0 oy
tarafından
Basta erkek kardeşim var onunla mesajlasirim eşim var burda tanıdığım bir ablam var öz ablam gibi herşeyi onunla konuşuyorum Allah razı olsun ondan 

Burdan tanıdığım 3 tane bacı var onlarla mesajlasirim kuzenim var bir tane onunla mesajlasirim bir kaç tane de ilk okul arkadaşım var onun dışında diğerleri ile ihtiyaç olmadıkça mesajlaşmam
0 oy
tarafından
Öyle biri yok. Gün içinde sürekli eşimle konuşuyoruz o kadar. Onun haricinde konuşacağım kimse yok. 
0 oy
(2,698 puan) tarafından
1 tane arkadaşım var başka da yok 
0 oy
(985 puan) tarafından
Eşimin aile grubu beni bezdirdiiiii vallahi ailem le olan grupta yazılıyorum birde eşimle işteyken bikaç arkadaşımla yazışıyoruz ama 3 yıllık gelinim daha bir kelime yazmadım yazmam da ❌❌
0 oy
(12,492 puan) tarafından
2 grubum var hergün yazışırız neredeyse onun dışında bi kuzenim var oda hep yazar sağolsun ha bide eski komşum hem araşır hem mesajlalktız 
0 oy
(208 puan) tarafından
Canım eltilerim le grubumuz var ❤️ hergğün mutlaka konuşuruz eşim sabahtan akşama kadar çalışıyor onunla 2 3 saatte bir mesajalşırız bikaç arkadaşım da var var yani :)) 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 895 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nur89 (402 puan) tarafından soruldu
+3 oy
38 cevap 1,153 göst.
0 oy
4 cevap 142 göst.
26 Nisan 2024 Aile kategorisinde Tugbamelis (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 286 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu