0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (1,021 puan) tarafından
Kizlar kizim bu aralar yemek reddediyodu. Ben bekledim bekledim gecicek diye cunku bir yasinda yeme hissi biraz azaliyo demisti herkes. Ama meger benim kizim mama sandalyesini istemiyomus. Oturttugum da az bisey yiyip hemen kalkmak istiyodu. Bende sonradan yere sofra bezi serip oturtuyorum uzerine oyle tabagindakileri hep bitiriyo deneyin bi sizde de ise yarar belki :) 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bız yer sofrasında yiyoruz oglumu da hep yanıma oturttum sımdıye kadar suan 4 yasında hıc yeme sorunu yasamadık maşallah dıyeyım manavdan brokolili alan cocuk :D artık kendı oburlugundan mi yoksa bundan mı bılemedım suan 

tarafından
oda normal canım zamanla sofradan kalkılmayacagını da ogrenır ne kadarlık suan :)
(1,021 puan) tarafından
13 aylik :) yurumeye basladi bu aralar cok hareketli
tarafından
Maşallah canım daha kucuk ya minnoş :)))  bu arada mama sandalyesi bence de cok sıkıcı :D yanı rahatca oturup masada sofrada herkesle yemek heryere el atmak varken onun önüne konulan seylerle ıdare etmesını beklemek sacma :D cocuk dedıgın dalacak ortalıgı bır karıstıracak benım oglan o yaslardaydı mutdak masasına tırmanarak cıkmıs yenı yuruyo olmasına ragmen ve sofradakı bala elını sokmustu :D çıglık ata ata gülüyordu bı geldım kı oynuyor vıcık vıcık :D
(1,021 puan) tarafından
Aynen bide hareketlerini sinirlandirdigi icin kiziyolar :) uslu dursunlar tepeme cikartayim durmuyolar ki anam :D
tarafından
:D valla anlatsam surda destan olur yaptıkları :D
bır akrabanın cocugu vardı sana yemın ederım pıknıge gıttık belkı 10 aıle varız daha bekarım o zaman cocugu annesı arabadan 2 saat snra ındırebıldı ne ındı ne yemek yedi zar zor yalvar yakar ındırdım onune bır dunya oyuncak kurek kamyon vs döktü gel oglum oynayalım falan ama cocuk ıh dedı mıh demedi ya hep oyleymıs maşallah nasıl akıllı uslu falan diyorlardı bırde cıldırmalıl ay oyle de cocuk mu olur 80 yaşındaki ninem gibi oturdugu yerden kalkmayan :D çocugun evde oldugu bellı olsun Allah askına canları sag olsun bız kosturalım tek
-Reklam-
0 oy
(11,151 puan) tarafından

Onlar da birle bir sofraya oturmak istiyor bence canım biz yer sofrası kullanıyoruz mama sandalyesine koyunca bazen reddediyor ordan alıp sofraya oturtuyoruz sofraya saldırıyor ama kendi yemek istiyor  :)

(11,151 puan) tarafından
Sofrayı görmek tanımak istiyorlar bence  :)
(1,021 puan) tarafından
Aynen elinin altinda olucak. Masadayken surekli bisey gosteriyo istiyo veriyoruz almiyo bizde yiyemez olmustuk yemek ben iki lokmada doyuyodum. Kilom bile hamilelik oncesi kiloma dusmustum :))
(11,151 puan) tarafından
Ne kadarlık bebegin
(1,021 puan) tarafından
13 aylik canim
(11,151 puan) tarafından
Maşallah seninki büyümüş  :)
0 oy
(1,101 puan) tarafından

Bacım ben hiç mama sandalyesinde oturtmadımm ya normal masada kucağıma alıyorum yada yer sofrasında kendi basına bırakıyorum 18 aylık hala zar zor yediriyorum savas yapıyoz sanki :woot:

(1,021 puan) tarafından
Kucakta durmuyo kiz. Sofrayi cekiyo devircek herseyi :) yer en mantiklisi
(1,101 puan) tarafından
Aynen ama yemeyen cocukta yemiyo buda bi gercek
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Bizimki si mama sandalyesiz yemez bizimle beraber masaya yaklastiririm öyle yer sofra sersem yerde sürür sofrayı eminim :)
(1,326 puan) tarafından
Bizimki de öyle mutfak masam yoktu mama sandalyesi o yüzden zor du sirf yerde çocukla artık biktigimdan masa aldım mama sandalyesinde bizle çok güzel yiyor ama yemek saatleri bir olmasına özen gösteriyorum
(1,021 puan) tarafından
Bende yaklastiriyorumda inmek istiyodu :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 385 göst.
1 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 337 göst.
13 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meriim1 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 485 göst.
25 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Isissuusu (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 340 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Pufidikbebek (196 puan) tarafından soruldu

378,104 soru

11,317,005 cevap

34,762 kullanıcı

...