0 oy
384 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
1 yumurta sarisi tam , Yiyebileceği kadar peynir, zeytin ufak ufak doğranmış. 1 adet bebe buskivisi 1 kasik ölçülü devam sütü yada anne sütü, muz hepsini karıştırın verin gercekten bebegim cok severek yedi :)

11 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından

Oglum eşşek kadar oldu bu ne gıı:P

tarafından
Ufak bebisi olanlara :)) Kac yarında seninki
(1,699 puan) tarafından
22 aylik:D
tarafından
Hau masallah 2 yasinda :))
(1,699 puan) tarafından
Aynen☺☺
-Reklam-
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Şekerli ve tuzlu bir arada gidermi kizz
tarafından
Vallaha güzel yedi normalde reddederdi benimki 11 aylık
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Zaten ilk ek gıda zamanlarında bu şekilde veriliyor. 
tarafından
Bazi bebekler direk reddediyor o yuzden yazdim
(1,169 puan) tarafından
Anladım canım benimkide ayrı yemeyi reddediyor 14 aylık halen böyle karıştırıyoruz. Artık hepsini ayrı yesin istiyorum ama gıdım gıdım alıyor
tarafından
Benimkide oyle ayri verdigim zaman hemen ağzını kitler
0 oy
(13,793 puan) tarafından
Benimki hiç böyle karışik yemedi. Iki seyi birbirine katsam asla yemez. 
tarafından
Evet bazi bebekler kabul etmeyebilir
0 oy
tarafından
Benmkide 5 yasnda bi deri bi kemik kaldi kıskançlıktan bebegi kiskaniyo hiç bişey yemiyo
tarafından
Kiskanclik başa bela ya bende küçücükken oyleymisim zayiflamisim bisey yememisim kardesim dogunca hepsi geçiyor canim sağlıklı olsun yeter
0 oy
tarafından
Bende yapiyom canim hepsini ama muz yerine pinar labne katiyom benimki kabiz surekli muz veremiyom
tarafından
Ha aynen kuzum muz kabiz yapıyor ya ben o yuzden zeytinyagi kattim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
10 aylık oldu yumurtanın hiç bi türlüsünü yemiyo ben napcam bunla ya labneyle de  verdim sade de geçirdim herşeyi denedim yumurtayı görünce kafasını çeviriyo
tarafından
iste boyle karıştırıp ver canim benim bebiste normalde yumurta yemez ama boyle mecbur yiyor yani anlamiyor
(9,626 puan) tarafından
Neler denedim bi bilsen ama yok kesinlikle ağzını acmiyo tavada kırıp yedirdim yemedi sarısını tam pişirmeden verdim yemedi herşeyle karıştırıp verdim herşeyle çorba yaptım resmen yine yemedi aynı bana çekmiş o huyu
tarafından
Demek ki sevmiyor kuzum herseyi denediysen
(9,626 puan) tarafından
Denedim valla yılmadım hergun yaptım Allah affetsin çöpe gidiyodu ama belki yer diye yapiyodum yemiyodu çok şükür başka şeyler yiyo ama yumurta konusunda bana benzemiş bende sevmiyorum
tarafından
Annesine çekmiş demek ki :)
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Kardeşimde hep böyle yapıp yedirirdi :) ben hiç denemedim 
tarafından
Tadi efsane baktim :)) Hahaha
0 oy
(3,729 puan) tarafından
İki çocuk büyüttüm asla böyle karışım yedirmedim. Kızım uzun süre kahvaltı etmeyi reddetti 18 aylık şuan yavaş yavaş yemeye başladı. Herşeyi ayrı ayrı yeyip tadını alması taraftarıyım. Zaten doktorumuzda böyle karışım önermiyor
tarafından
Biliyorum bunun iyi olamadığını fakat yemiyor diğer  türlü peynir fakan yer ama yumurta asla yemez tek basina
(3,729 puan) tarafından
Benim kızımda yemedi daha şurada bir iki aydır yiyor yumurtayı o da arada canı isterse. 15 ay kontrolünde kan tahlili yaptırdık bütün değerleri iyi çıktı demekki kendine vücuduna yetecek kadar yiyormuş illaki yemesi lazım diye birşey yok
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benimki 8 aylık yemek yediremiyorm yemiyor. Simdi uyuyor uyanınca makarna hasladim onu vercem yemezse bu dediğini deneyecem
tarafından
Dene kuzum gerçkten benim kizimda yemiyordu ama bunu yiyor
0 oy
tarafından
Bunu yese sana dua ederim cok .

Sulu kivam mi sivi mi
tarafından
Bebe buskivisyle devam tada anne sütünü 3 0o ml suyla karıştır sonra digerlerini kariagir normal muhallebi kivami oluyor canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 238 göst.
26 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,021 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.
29 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevlev (965 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 244 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 337 göst.
13 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meriim1 (155 puan) tarafından soruldu

378,092 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...