0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (1,311 puan) tarafından

image

Adem Güneş'in kitabından bu sayfayı anlayamadım bana örnek verebilecek olan var mı? Annenin kendini çocuğa bırakması nasıl olacak?

5 Cevaplar

0 oy
(1,784 puan) tarafından
Yani anne kendini yavrusundan mahrum bırakırsa Cocukda ona göre olur yok bana bağımlı olmasın yok benimle yatmasın alışmasin konuma diyen bir annenin yavrusu da güvensiz bağlanır...
-Reklam-
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Çocuğun ihtiyaclarina göre yeri geldiğinde hareket edebilmesi bence. Aman çocuğuma bişey olacak mı aman sunu yapsam nasıl olur aman bunu yapsam çocuğumun psikolojisi olumsuz etkilenir mi diye düşüne düşüne anne kendini rahat bırakamaz. Çocuk da anneye bağımlı olur. Ben bunu anlıyorum 
(1,311 puan) tarafından
Teşekkürler yorum için
0 oy
(1,784 puan) tarafından
Yani anne kendini yavrusundan mahrum bırakırsa Cocukda ona göre olur yok bana bağımlı olmasın yok benimle yatmasın alışmasin kokuma diyen bir annenin yavrusu da güvensiz bağlanır... yaniiiii bağımlı olur parkda anneye yapışır okula alismaz yapışık gezer anneye anneden mahrum büyüdüğü için!!!
(1,311 puan) tarafından
Teşekkürler yorum için
0 oy
(119,338 puan) tarafından
cocugu burakmak gerekir zamanla ilk gunku ilk anki gibi canimix bedenden cikana kadar sevcex o ayri ama cocugumuzu kenfi ayaklari ustunde durmayi cekirdek ailesini kurdugunda onceligi esine ve cocuguna vermesi gerektigini ogreticez anlamonda bence

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 92 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde SnurT (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
8 Nisan 2023 Aile kategorisinde Yade Nur (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
19 Ekim 2022 Aile kategorisinde Nurtopum (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.