+1 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından

Güvenli Bağlanma Oyunları

Henüz sözsel iletişim olmadığı için bebeklerle oyun oynamak ve duygusal bir iletişim kurmak, anne-bebek arasındaki bağı güçlendirmede çok etkili olur. Göz teması kurduğunuz, sevgiyle kucakladığınız, eğlenceli ve bol gülümsemeli oyunlar, bebeğinizle sağlıklı ve güvenli bir bağ kurmanızı sağlar.:angel:

1 cevap

+2 oy
tarafından

Çocuğunu döv demiyorum ama dövsen bile çocuk anneye bağlı oluyor :D benim kız aşırı derecede çok bağlı bana ve ben olmadığım zaman yanında doğru dürüst kimseye kahkaha bile atmaz ama yanına geleyim uçak oluyor . Ve ben emzirmedim, geceleri asla da yanıma almadim hep beşiğinde yattı . 2 aylık gece beslenmesini kestim. Ağladığı zamanda koşa koşa yanına gitmedim biraz bekledim hep . Sonuç ; anneye deli oluyor :D

tarafından
Ben olmadığım zaman ağlamıyor . Aşırı yakın olmakta istemiyor mesela hiç kimsenin kucağına gitmek istemiyor aynı şekilde benim kucaktada durmak istemiyor ama yüzümü görünce çocuk çığlık çığlığa gülüyor
tarafından
Kız nesini beğenmedin :D hepsini doktor ve danışman ile yaptım :D şimdi çocuk sallanmadan uyuyor ve çok rahat büyüyor
(1,195 puan) tarafından
Ben kanguru gibi büyüttüğüm için bana uymadı :)
tarafından
Ay kız güldüm :D  inanki çok hassas davranıyorum büyütürken :D o yüzden çok rahat büyüyor çocuk hiç zorluğu yok uykuya direnci yok. Yanına yatıyorum uyuyor beşiğine koyuyorum :D
(1,195 puan) tarafından
MaşAllah ya. Site olarak nazarlıyacaz korkuyorum prensesi ❤️ :)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
8 Nisan 2023 Aile kategorisinde Yade Nur (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
19 Ekim 2022 Aile kategorisinde Nurtopum (586 puan) tarafından soruldu
0 oy