+4 oy
501 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından

Bebeği hemen uykusu gelince uyutup başına geçiyorum Allah'ım hakkıyla okumayı nasip etsin huzur bunda mutluluk bunda zenginlik bunda kokusu var sanki mevlam bana kabeye yüz sürmeyi nasip etsin aciz kuluna dua edin bacilarim kabeye yüz süreyim 

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabb'im huzura bizleride erdirsin inşallah duana benide ekle lütfen her halimize elhamdülillah ama o kadar çok özledim ki evimi duzenimi insan terliği özler mi yeminle terligimi bile özledim 
(2,369 puan) tarafından
Dualarım hep sizinle siz oyleyken ben çok üzülüyorum sizlere çok yqrdim yolluyorum Allah kabul etsin umarım geliyrodur
Dediğimi yanlış anlama bacım kul.olanin başına herşey gelir bugün size yarın bize Allah korusun afetlerinden
tarafından
Ben çıktım canım antakyadan erzurumdayim şuan Allah'ım orda olmak zorunda olanlarin yardımcısı olsun inşallah Allah hayrını kabul etsin ❤️
(2,369 puan) tarafından
İnşallah balım kendine çok dikat et o pamuk kızını op.yerime.
tarafından
Öperim Allah razı olsun
(2,369 puan) tarafından
Cümlemizden canim herşey çok güzel.olcak üzülme sen yeterki Allah büyük balım oraları yapacaklar
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Amin cümlemize inşallah 
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(119,322 puan) tarafından
dua etmemizi nasip eden rabbim duamizi kabulde eder insaallah size de bizede nasip olur hacilik
(2,369 puan) tarafından
Amin bacım inşallah
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Gerçekten öyle ❤️ amin
(2,369 puan) tarafından
Tuglerim diken diken oluyor elime alinca
(17,763 puan) tarafından
Hep böyle olsun inşallah❤️
(2,369 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Maşallah cnm Rabb'im daim etsin bizlere de dua et insanın içi huzur doluyo okuyunca çok iyi anlıyorum seni ❤️ bende elimden geldiğince her gün 1 cüz okuyorum 10 cüz kaldı inşallah ramazana kadar hatim edip ramazanda ayrı hatime basliycam ☺️☺️
(2,369 puan) tarafından
Oh masllalah kuzum benim daha var Rabbim hepimiznkini kabul etsin balım ederim canım dualarım tüm müslüman kardeşlerim ile
0 oy
tarafından
düzenlendi
Allah kabul etsin canım ne güzel keşke bende okumayı bilsem çok özeniyorum böyle okuyanlara bize de dua et inşallah hepimize kabeye yuz sürmek nasip olur 
(2,369 puan) tarafından
Ediyorum canım benim herkese ediyorum çok kolay öğrenebilirsin aslında ben kendim öğrendim hatta hamileymisim oğlan istedim oğlum oldu
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Huzur namazda ve kuran okumada♥️
(2,369 puan) tarafından
Aynen kuzum
0 oy
tarafından
Kanamalarım dursa da bende başlasam tekrardan namaz kılmayı kuran okumayı özledim 
(2,369 puan) tarafından
Ay inşallah balım sende kilarsin

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 393 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 416 göst.
0 oy
11 cevap 684 göst.
0 oy
44 cevap 636 göst.